Reklama

okolí vrchlabí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 31.05.09 17:01
okolí vrchlabí

je tu njaká těhulka z okolí vrchlabí???díky

Reklama

Reakce:

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 31.05.09 18:08

Těhulka už nejsem, ale kdyby si chtěla pokecat není problém, já jsem z Jilemnice. :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 31.05.09 20:37

a já z Jilemnice i z Vrchlabí :wink: . Tehu už nejsem

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 31.05.09 21:36

Četla jsem to o tvý tchýni. To je teda nářez. V životě utrpěla dost smutních věcí, tak se upíná na mimčo, ale už na ukor vás. Snad to s čistou hlavou proberete a dojdete ke zdárnému konci. Jinak to bude nesnesitelné a budete si dělat schválnosti a přibyde vic hadek. Tchýně žije sama?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >