Olomouc

Fotoalbum tématu (44) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 22.05.09 13:31
Olomouc

Ahoj lidičky, myslím, že tu ještě není Olomouc, tak jsem si řekla, že ji založím.
Jde mi o to, že si sem můžeme psát nějaké tipy na dobrý kup, akce, hřiště apod.

Pokud někdo kupujete SUNAR 10. tak můžu poradit, že v podloubí u nádraží prodávají dvojbalení za 167,70 donedávna měli za 217,90.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 139 Další »
Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 22.05.09 13:32

Nu a když už píšu o těch akcích, už máte zmapováno kam vyrazit na dětský den?

wape
Závislačka 3356 příspěvků 22.05.09 13:53

Ahoj :-) dobrý nápad :-) já zatím můžu poradit výborný dětský bazárek se strašně prima paní prodavačkou, která výborně poradí a to nejen tak aby vydělala…bazárek najdete v Myslbekové ulici, kdo to tam zná, tak se tomu odjakživa říká u koníčků (bývala tam socha koníčků) a je to v bývalých potravinách…

Těším se na ostatní Olomoučandy :-)

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 22.05.09 13:56

jeee,TO JE PRIMA NAPAD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AHOJ VSICHNI :-)

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 22.05.09 15:51

Ahojky,

U Koníčků je sice přijemná paní, ale na bazárek mi ty ceny přijdou dost vysoké :? Já chodím ráda do bazárku o cca 3 ulice jižněji (směrem k Velkomoravské) - jmenuje se tuším Sluníčko a je na Húskově ulici v rod.domku v garáži, tam je dost slušný výběr a i ty ceny mi přijdou parádní (třeba péřovka na 2-leté dítko za 90 Kč 8) ). A pak taky chodíme hodně do bazárku naproti Prioru ve dvoře (ten ale nevím, jak se jmenuje :oops: )

Domi

PS: a diskuse „Olomouc“ tady někde je, ale už je tak rok nebo i víc „zapadlá“… :(

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 22.05.09 17:09

Ahojky holky, hlásím se taky z Olomouce :) A výše uvedené bazárky taky navštěvuju, mám oba docela kousek. Na Myslbekové je opravdu příjemná paní a i ta mladá holčina je fajn. Zrovna jsem tam prodala své těhurifle a nechala tam kojopolštář.
Mějte se moc fajn, třeba se nám diskuze rozjede.
Venďa s Aničkou (10 měsíců)

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 22.05.09 17:11

Safryš - že bych si pro ten kojopolštář došla??? :wink: Trochu nad ním uvažuju… využila jsi ho?

wape
Závislačka 3356 příspěvků 22.05.09 17:17

jéé holky možná než budete něco prodávat do bazárků, tak byste to mohly nabídnout i tu nám :-) co víte, třeba by se to někomu mohlo hodit :-) já tedy zatím nic neprodávám, pouze nakupuji :-) mám pocit, že už snad mám na mimi skoro vše, ale nevím…no uvidím, až to přijde :-)

Domi - zkusím zajít do toho bazárku Sluničko, myslím, že tuším, kde to je. Naproti Prioru jsem nebyla…jen myslím taky kousek od Prioru ve Slovenské ulici na konci, ale tam toho měli hrozně málo.

laducha
Generální žvanilka 21773 příspěvků 22.05.09 17:30

Ahoj…můžu se přidat? Do Olomouce to mám, co by kamenem dohodil. A zbytek došel pěšky :wink:

wape
Závislačka 3356 příspěvků 22.05.09 17:35

Laducha ahoooj :-) tak koukám, že sis pořídila holčičku, když už máš kluky, tak odrostlé :-)

Holky tak bude tu dnes pršet nebo ne?

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 22.05.09 17:40

Wape - my na déšť čekáme už od rána :? Manžel kvůli předpovědi přesunul práci v terénu z dneška na zítřek a teď pořád dumá, jestli přecejen neměl jet dneska… Já jela v poledne busem z centra a tam spadlo asi 10 kapek. Koukala jsem na netu na radar a všude prší, jen nad Olomoucí nic 8O

wape
Závislačka 3356 příspěvků 22.05.09 17:45

No my zítra jdeme pivovarskou čtvrku…je to super akce…je asi pozdě, abych Vám to radila :-) ale kdo ví…je v Hanušovicích v pivovaru a nejdřív se jde tůra (jsou 4 různé délky) a pak tam člověk sedí a popíjí a papá masenko a zatím se to každý rok hodně vydařilo. Bývají tam různé druhy pivka :-)…no doufám, že letos bude i nealko :-) hihi…Tak právě doufám,že nám vyjde počasí a tady máte odkaz, kdybyste se narychlo chtěly někdo přidat (je tam i zábavný program, hudba a pod.)
 http://www.holba.cz/…-23--kvetna/

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 22.05.09 17:48

Wape - díky za tip, ale zítra už máme jiné plány… (a navíc mně pivo nechutná :wink: )

Holky, nemáte tip, kde v olomouckých second handech vykupují normální dospělácké oblečení??? Vyklízím trochu skříně, něco už jsem odnesla do charity (SOS), ale mám tady pár hezčích zachovalých kousků a kdyby za to ještě mohlo něco být, tak bych se nezlobila :wink:
Díky za tipy :)

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 22.05.09 18:03

Ahojky,
taky se přidávám, nejsem teda přímo z Olomouce, ale asi o 30 km dál :wink:
U nás už leje, tak posíláme :D , bylo tu příšerně :?

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 22.05.09 18:08

Domi já ho celkem využila, i jsem do něj malou dávala po jídle, bo mi nechtěla odříhávat, byla tam jak v hnízdečku. Ale brzo z něho vyrostla - je strašně dlouhá. Nechala jsem ho tam za 170,–- (nevím kolik si oni přihodí), ale potřebuje asi doplnit. Ještě chci prodat autosedačku x-lander, ale tu asi na inzerát.
Jinak tu se zvedl strašnej vítr, tak jsem lezla po balkóně, abych sundala závěs s muškátama. Ale myslím, že z toho beztak nic nebude. Manža šel na oslavu 40cátin a mají to venku, tak bych mu to ani nepřála. I když zase by přišel brzo domů :twisted:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 139 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >