Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 06.05.09 15:05
Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

Ahoj,

právě jsme zakoupili bydlení ve Staré Boleslavi (starší RD směrem na Proboštská jezera) a jelikož tu neznáme kromě nejbližších sousedů ani nohu, rádi bychom se seznámili. Jsme manžel a já, máme dvě holky 9 (Evička) a 4 (Péťa) roky a v září čekáme přírůstek zatím s pracovním jménem Kleofáš.

Budeme rádi za každý kontakt (návštěva u nás - zatím tedy nějakou dobu poměry cikánského tábora, u vás, někde na hřišti, na koupání, na nějaké akci, procházka …) hlavně s možností seznámení a pohrání si dětí. Holky jsou zvyklé i na mladší děti.

Ještě jsem se chtěla zeptat místa znalých - je přímo v Boleslavi nějaké dobře zařízené dětské hřiště? Zatím jsme našli jen prolézačku v parku nedaleko školy a skluzavku s pískovištěm u bytovek směrem k dálnici.

Dík předem za každou odpověď,

těší se

Eva

Reakce:
Eliška
Extra třída :D 11995 příspěvků 06.05.09 16:16

Evo , jsem Boleslavačka, ale t.č. bydlím v Bruselu. Na seznámení doporučuju třeba cvičení pro děti v boleslavské sokolovně v úterý nebo Předškoláčka v Městském domě dětí a mládeže. Hřiště jste asi našli všechna, ještě něco málo je u malometrážních domů vedle Pečovatelského domu, ale s hřišti je to v Boleslavi bída (v Brandýse teda taky). Kdybys htěla nějaké další info k Boleslavi, ráda odpovím :)

Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 06.05.09 17:09

Zdravím do Bruselu, to je trochu z ruky :D . Děkuju za info. Zatím tu budeme trávit jen víkendy a část prázdnin, takže pravidelné akce v týdnu asi bohužel, ale snad to půjde i na jednorázovkách. S těmi hřišti škoda, holky jsou v tomhle dost zhýčkané, doma jich máme v dosahu několik sakra dobře vybavených, ale třeba se časem něco objeví.

Děkuju za zprávu, Eva

Eliška
Extra třída :D 11995 příspěvků 06.05.09 17:31

vidis, tady mame taky spoustu super hrist a ja bych se hned vratila do te Boleslavi bez nich..holt domov..
jednorazove akce miva prave MDDM a i ten sokol miva treba carodejnice, detsky den apod., tak ja se poptam kamaradky, co o vikendech bude.
Jinak MDDM dela o prazdninach primestsky tabor, byva zkraje prazdnin a je hned plny, ale pridavali pro velky zajem jeste termin koncem cervence, tak kdybyste meli zajem, poptejte se, urcite maji webovky.

Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 06.05.09 17:34

Děkuju, dětský den je dobrý nápad, kouknu se na net, ale za info ti budu vděčná. Eva

kathon
Kecalka 485 příspěvků 23.04.14 22:54

Ahoj evalu, tak jak jste se v brandýse zabydleli? já bydlím u brandýsa dva roky a v září tam nastupuje dcera do ZŠ. nikoho tu neznáme

kore
Povídálka 13 příspěvků 27.11.14 09:35

@kathon Ahoj. Bydlíš u Brandýsa? Já to mám do Brandýsa busem asi 15 min a taky tu ještě nikoho neznám…

kathon
Kecalka 485 příspěvků 13.01.15 14:06

Ahoj, bydlim 15 minut od Brandýsa… Mužem se někdy sejít. pracuji tam a dcera chodí tam do skoly

lenda1978
Nováček 7 příspěvků 24.01.18 15:31

@kathon jééé, super :)
já v současné době bydlím v Lysé nad Labem, ale není problém někam dojet :)

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 02.02.18 13:45
.

.

Příspěvek upraven 22.02.18 v 22:09

kathon
Kecalka 485 příspěvků 10.02.18 00:03

@lenda1978 ahoj my jsme se uz vrátili do Prahy :palec:

Váš příspěvek
Reklama