Maminky z Hradce Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 05.05.09 13:23
Hradec Kralove

Ahoj vsem!
Jetse jeden pokus zatahnou do diskuze a pak pripadne do spolecnych prochazek, vyletovani, cviceni s detma a t.d. zajimave , chytre, inteligentni , aktivni maminy z HK :wink: :wink:
Tak kdo nema jeste kamaradek dost a rozplanovany kazdy den s detma , tak se koukejte ozvat. Napiste neco o sobe, z jake casti Hradce jste, jake mate deti a tak. :wink:
Pa.
Alina

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 05.05.09 21:03

Tak koukám, že zatím žádné odpovědi.

Holky - já Alinu znám, je to skvělá holka, tak neváhejte a využijte této šance se s ní seznámit :lol: :lol: :lol:

(Upozorňuji, že toto není nějaká předem dohodnutá reklama apod., toto je upřímně z mého srdce :wink: :D )

Kvíťa
Kecalka 255 příspěvků 06.05.09 08:52

Ahoj,
a bude to aktuální i za zhruba 2-3 roky? :) Plánujeme odsun z Prahy do mých milovaných východních Čech (od malinka tam jezdím na chaloupku a v Hradci má moje babča sestru). Chceme v Pze jen poplatit byt a vyrobit druhé dítko a pak hurá pryč. :-)

M.

Terik9
Nováček 4 příspěvky 06.05.09 11:17

Ahoj Ali,
tak se hlásím do klubu hradečaček, mám skoro tříletýho kluka Adámka a bydlíme v Klukách.
Terka

Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 06.05.09 15:27

Ahojky,

PetoX , tak koukam, ze stihas uplne vsechno :lol: Zvladat batole,mimino a sledovat vetsinu diskuzi na e-miminu :wink:
Kazdopadne dekuji za reklamu :lol:
A az si vic zamilujes tchanovce a budes k nim do HK jezdit rada a casto,tak budes take tady vyletovat s nama hradecackami(az se to tady po takove propagaci urcite rozjede :D )
Kvito , tak snad aktualni to bude (myslim to,ze budu mit chut a cas v dobe,kdyz normalni lidi budou v praci ,prochazet se s detma po parcich a piskovistich :wink: . Pracovat se mi moc nebude chtit,ikdyz na materske uz davno nebudu :lol: Dalsi deti uz nechci,dvojcata mne staci).Ale jako potencialni hradecacka urcite tady zustan :wink:
A presun z Prahy urcite je dobrym resenim, tady , treba v HK , je rozhodne lip! (nevim ale jak z praci,podle toho co delate).
Teriku , Kluky to je na Novem Hradci? Tak se ozvi,az nekdy vyrazite do mesta,urcite muzeme neco domluvit az se trochu umoudri pocasi.
Zatim pa.
Alina

Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 06.05.09 15:29

Kvito ,vzdyt koukam,ze uz se skoro dva mesice snazite o sourozence, tak to snad nebude za 2-3 roky,ale driv :wink: A byty se prodavaji i s hypotekou :wink:

Terik9
Nováček 4 příspěvky 06.05.09 21:12

Ali jo jo Kluky jsou na Novým, přestěhovali jsme se sem nedávno, tak předěláváme baráček a užíváme si zahrádky. Předtím jsme bydleli na Benešovce, takže ten klid je tady prostě božskej :lol:

koukala jsem na fotky těch tvých dvojčátek a jsou fakt kouzelný, řekla bych, že jedna je celej tatínek a jedna je celá maminka :D

Kvíťa
Kecalka 255 příspěvků 07.05.09 10:42

Ali - my právě chceme se stěhováním počkat, až druhé dítko trochu povyroste (hihi, si to tu maluju, jako kdyby už bylo na cestě ;-)) - aby mu byl aspoň rok; za tu dobu splatíme zase kus bytu (máme úvěr, takže prodej by teoreticky mohl být snazší);
Práce by byla aktuální jen pro mě, manža může v současném zaměstnání pracovat v podstatě odkudkoliv (s tím, že by jednou týdně zajížděl do Prahy na jednání - ale to je v poho, po dálnici je tam raz dva). Snad už bude v době, kdy bych měla nastoupit do práce, krize na ústupu.

Doufám, že se nám potom podaří sehnat slušné bydlení - vlastně bych se Tě mohla zeptat, jestli je v Hradci nějaká lokalita, která nemá příliš dobré jméno (pokud jde o bydlení)? Já jsem myšlenkou na stěhování do HK tak pohlcená, že nevidím nalevo ani napravo… :-)

Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 09.05.09 14:05

Ahojky,
Teriku , tak jsme na tom stejne, take jsme si pred par mesici koupili dum, a uzivame si zahradky (tu ale teprv delame, ale i tak je to pohoda).
V Klukach je sice mozna klid, ale je to fakt daleeeeko od centra a mesta. My jsme z Labske 2, takze do centra 15 min pesky.
Tak kdyz uz jsi zkoukla moje fotky, tak se pochlub nejakyma svyma :wink:
Kvito , tak rozdelit lokality na dobre a spatne nedokazu. Bydliv HK a vubec v ČR 8 let. Ale treba prave ta Benesovka, jak tam bydlela Terik dle me je teda nic moc… Zalezi, co clovek preferuje - rusnejsi centrum, nebo klid na kraji nekde u lesa… Ale v Hradci je hezky vsude :wink: A za cenu bytu v Praze urcite v Hk uz se neco pekneho da koupit :)
A.

Kvíťa
Kecalka 255 příspěvků 13.05.09 11:46

Ahojda!

Ali - :-) to si právě myslím taky, že v Hradci je hezky všude. Ale jak říkám, jsem zaslepená a neobjektivní. :-) Třeba je nějaká lokalita, kde to není úplně to ono. ;-) Mojí babči sestra bydlí skoro v centru a přitom ulice samotná je docela klidná.
No… ale vzhledem k tomu, že v Praze bydlíme na Žižkově, bude bydlení v Hradci jako balzám na duši. Snad se nám ten byt podaří prodat co nejvýhodněji. Rádi bychom v HK koupili o něco větší než máme tady.
Ale kdo ví, co bude za ty 2-3 roky? ;-)

Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 17.10.09 14:55
:D
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 20.10.09 19:45

to alina:
mno koukám že tady moc holek z HK není asi tak jako v diskuzi Pardubice :-I. Já jsem z pardubic.Leda že bychom založily diskuzi „východní čechy“ :))

Alina...
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 21.10.09 09:41

Tak jo, tak to zkus :wink: Pokud by se rozjela, tak by to bylo sikovne na srazy a navstevy :wink:

Jahůdka
Extra třída :D 10773 příspěvků 02.11.09 09:58

PAVLo, přesně tak. I u nás komunikace vázne. :-(

tchynaJaruna
Kecalka 360 příspěvků 03.11.09 15:26

ahojda hlásím se do klubu Hradečanek..ráda uvítám nějakou maminu s malým mimískem…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama