Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To jako vážně?
Lolik ti je prosím tě, že řešíš takhle jednoduchou věc
vždyť je uplně normální, že se chlap ohlídne za pěknou holkou stejně jako se holka ohlédne za pěkným chlapem, když z toho u zadaných není nic víc, ani bych se nad tím nepozastavovala ![]()
@Anonymní píše:
Neslo si nevšimnout sedel naproti mě pres 12 hodin..
A celou dobu tě hypnotizoval? ![]()
@Russet pokazdy když jsem se koukla jeho směrem.. myslím, ze mě následoval i když jsem šla na záchod jenže jsem radši dělala ze ho nevidím ![]()
@Kaileee píše:
tak asi ses taky koukala když víš že koukal
Toho nadelate… jsou taci, co cumi na kazdou sukni. Kdyz je sikovny a pritelkyne nevi, muze mi byt u prdele, pac mam sveho chlapa
a kdyz si pritelkyne vsimne, at si sveho chlapa poresi ona?
Jinak chlapy co delaji oci lze poslat nekam i s usmevem ![]()
Taky jsem se jwdnou koukla na chlapa a manzel mi sbalil veci, vyhodil me z domu a rozvedl se semnou ![]()
teď nad tím přemýšlím, že když já jdu někam s manželem, tak na mě taky jeho kamarádi koukají hezky, usmívají se, ale spíše prostě chcou být milí než že bych se jim líbila, já se taky usmívám a nic za tím nevidím… nemáš třeba nízké sebevědomí že tě každý úsměv takhle dostane?
@TeSudička o to mi prave šlo .. nedokážu si představit pritelovo reakci kdybych se na nej taky usmala a on to třeba viděl .. je dost zarlivy
ale pořad mi to proste leží v hlavě a nevím proč ![]()
@TeSudička píše:
Taky jsem se jwdnou koukla na chlapa a manzel mi sbalil veci, vyhodil me z domu a rozvedl se semnou
Tak pokud ses na něj koukala u vás v ložnici,tak se nedivím.
Jinak buď ráda,že ses ho zbavila ![]()
@Anonymní píše:
@TeSudička o to mi prave šlo .. nedokážu si představit pritelovo reakci kdybych se na nej taky usmala a on to třeba viděl .. je dost zarlivyale pořad mi to proste leží v hlavě a nevím proč
@Anonymní píše:
Neslo si nevšimnout sedel naproti mě pres 12 hodin..
Neslo o prodejni akci, kdyz sedel naproti 12 hodin? Nechtel Ti nakonec prodat deku z ovciho rouna
?
Omlouvám se za anonym… ale… byli jsme s přítelem na celodenním výletě, nechci psát kde, aby mě nepoznal.. bylo tam víc párů - a cely den se tam na mě usmíval a okukoval úplně cizí chlap.. byl pěkný, to jako jo
ale byl tam s přítelkyni a já s přítelem… co si o tom myslíte? Myslím, kdybyste jeli někam s přítelem a on tam okukoval jiné… nebo jsem se na nej měla proste usmat taky? Přišlo mi to trapný… Docela mě to rozhodilo
