Reklama

Olejíček Saloos v umělém mléku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vtx
Nováček 1 příspěvek 21.02.17 21:52
Olejíček Saloos v UM.

Ahojte maminky,
Jdu si za Vámi o radu, jelikož je to spousty zkušených maminek.

Maminka mého manžela dnes měla na hlídání našeho 3 měsíčního syna. A dala mu do mléka kapičky na ošetření okolí kolem nosánku při rýmě a nachlazení. 10 kapiček, myslela si že to jsou kapičky Babycalm, které mu dáváme na bolesti bříška. Tak si automaticky myslela že to jsou ony! Už jsme volali do nemocnice co s tím, ale evidentně se jim nechtělo nic řešit, tak řekli že ho máme hlídat a maximálně dostane průjem a bude zvracet. Malý je zatím v pohodě směje se, ale zvrací mléko s tím olejickem. Po mlíčku většinou pořád ublinkáva, ale teď je vidět že ho asi bolí bříško a zvrací ten olej.
Je to moje první miminko, tak doufam že pochopíte mojí starost. Nedokážu pochopit jak někdo může něco nakapat, aniž by se koukl na obal…

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 21.02.17 21:54

Zavolej si na toxikologickou linku.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.02.17 22:00

Tak koukni na složení toho Saloos olejicku. Nemělo by v nem být nic zas tak špatného - je to přírodní kosmetika. V tom, který mám doma já, je slunečnicový, řepkový a mandlový olej + výtažek z heřmánku. Vse je potencialne jedle. Myslím, že i složení toho vašeho bude dost podobne. Za mě se z toho také jen pokadi a poblinka.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 21.02.17 22:10

Eterické oleje sice jedlé nejsou… ale v těch deseti kapkách bude minimum, základ bude nějaký rostlinný olej. Ale tu toxilinku bych pro jistotu zavolala.

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 21.02.17 22:46

Deset kapek oleje, v tom malinko silic… neviděla bych v tom problém, je to minimální množství a většinu z toho tvoří jedlý olej.

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 22.02.17 00:06

Já si také myslím, že to bude v pohodě. Saloos je většinou z přírodních olejů a ty by miminku neměly nic udělat. Deset kapek je malá dávka. Kolik bylo mléka? Prozkoumej složení a hlídej ho. Jestli jí teď normálně a nezvrací, bude to v pohodě, si myslím.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 22.02.17 09:31

Z toho mám taky hrůzu, olejíček na nos mám těsně vedle espumisanu a dalších kapek. Chudák babička. Jinak bych se nebála, asi ho to prožene a bude blinkat, ale je to víceméně jen ovoněnej rostlinnej olej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama