Olejíček Saloos v umělém mléku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vtx
Nováček 1 příspěvek 21.02.17 21:52
Olejíček Saloos v UM.

Ahojte maminky,
Jdu si za Vámi o radu, jelikož je to spousty zkušených maminek.

Maminka mého manžela dnes měla na hlídání našeho 3 měsíčního syna. A dala mu do mléka kapičky na ošetření okolí kolem nosánku při rýmě a nachlazení. 10 kapiček, myslela si že to jsou kapičky Babycalm, které mu dáváme na bolesti bříška. Tak si automaticky myslela že to jsou ony! Už jsme volali do nemocnice co s tím, ale evidentně se jim nechtělo nic řešit, tak řekli že ho máme hlídat a maximálně dostane průjem a bude zvracet. Malý je zatím v pohodě směje se, ale zvrací mléko s tím olejickem. Po mlíčku většinou pořád ublinkáva, ale teď je vidět že ho asi bolí bříško a zvrací ten olej.
Je to moje první miminko, tak doufam že pochopíte mojí starost. Nedokážu pochopit jak někdo může něco nakapat, aniž by se koukl na obal…

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 21.02.17 21:54

Zavolej si na toxikologickou linku.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.02.17 22:00

Tak koukni na složení toho Saloos olejicku. Nemělo by v nem být nic zas tak špatného - je to přírodní kosmetika. V tom, který mám doma já, je slunečnicový, řepkový a mandlový olej + výtažek z heřmánku. Vse je potencialne jedle. Myslím, že i složení toho vašeho bude dost podobne. Za mě se z toho také jen pokadi a poblinka.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 21.02.17 22:10

Eterické oleje sice jedlé nejsou… ale v těch deseti kapkách bude minimum, základ bude nějaký rostlinný olej. Ale tu toxilinku bych pro jistotu zavolala.

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 21.02.17 22:46

Deset kapek oleje, v tom malinko silic… neviděla bych v tom problém, je to minimální množství a většinu z toho tvoří jedlý olej.

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 22.02.17 00:06

Já si také myslím, že to bude v pohodě. Saloos je většinou z přírodních olejů a ty by miminku neměly nic udělat. Deset kapek je malá dávka. Kolik bylo mléka? Prozkoumej složení a hlídej ho. Jestli jí teď normálně a nezvrací, bude to v pohodě, si myslím.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 22.02.17 09:31

Z toho mám taky hrůzu, olejíček na nos mám těsně vedle espumisanu a dalších kapek. Chudák babička. Jinak bych se nebála, asi ho to prožene a bude blinkat, ale je to víceméně jen ovoněnej rostlinnej olej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >