Reklama

Hysterický pláč a nespokojené miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 13:15
Hysterický pláč a nespokojené miminko

Zdravim, potrebuji nutne radu ohledne place u meho synka (3,5m). Od sveho 14 dne je dost plactive ditko, nikde nevydrzi, v houpatku, na hraci dece, kdyz mu zpivam, povidam.. To natahuje a ja vim, ze je zle. Kojila jsem doted, nebo resp. kojim jeste ted ale malej se prisaje jen v noci kdyz je rozespaly, ve dne se odtahuje a dela caviky, takze pres den jsme na UM. Spinka mi asi 4× 30 min pres den a prvni velkej spanek ma kolem 21h a vydrzi jak kdy..(3-5,5h) a potom po hodine buzeni, nechce se chovat, mazlit ale pit. Pije 5 min a usne. Kdyz ho budim at pije, tak nereaguje a proste chrni. Zkousela jsem v noci dat i um a to si vypil 80+z prsu a stejne byl za hodku vzhuru :( posledni asi tyden ma hrozny hystericky zachvaty, zrudne, zpozti se, nekdy i slzicky :,( a zalyka se. Prdiky uz nemame, prdi ostosest, takze boleni bych tomu neprikladala. Bojim se, aby mu nebylo neco vic, protoue ty zachvaty jsou hrozne. Ja uz jsem vycerpana, protoze ho mam cely den na ruce, jinde nevydrzi. Byli jsme i na neurologii a vse v poradku.
Prosim ma nekdo zkusenost? A zdrzte se prosim hnusnych komentu, to me moc neprispeje. Dekuji :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 18.02.17 13:21

Narocny mimino :nevim:

Urcite se ti dostane rad jako zavazovat, spat v jedne posteli, pres den nositko atd. Zkusit to muzes, ale beztak to budes muset prezit, holt drazdivec :kytka:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 13:22

Vse vyzkouseny. Spi s nama, protoze se mi fakt nechce 6× za noc vstavat. V nositku zachvat :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13283 příspěvků 18.02.17 13:30

Pořídit si nosítko. A nemá i spurt? Jestli se to poslední týden zhoršilo. Řekla bych, že u takhle velkého dítěte stačí pít i 5 min.

nani77
Kecalka 407 příspěvků 18.02.17 13:59

A je malý takto nespokojený jen s tebou nebo se všemi (partner, babičky,…)? A to, že prdí, ještě neznamená, že ho bříško nebolí.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 18.02.17 14:04

Předpokládám, že měl žloutenku. Ta polevila v těch 14 dnech a on začal. Je to nervozni, dráždivé dítě. Musíte to přežít. Noste, houpejte, ale taky zavedte rituály. Tyhle děti potřebují pravidelnost a režim. Lépe se orientují.

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 18.02.17 14:06

Četné buzení nad ránem u mých dětí většinou znamenalo potřebu kakat, jenže se zdráhala to vyrobit do plinky, nahatí na přebalovací tvořili hned…
To Um které dáváš, mu nemuselo sednout, určitě bych přidala laktobacila.
Může mít i skrytý reflux, nedostatečné odříhne, alergii na bílkovinu kravského mléka.
A nebo je to opravdu dráždivé miminko, zkus si prohlídnout fotky Kiedronove, jak manipulovat s novorozencem, možná byla chyba tam. V neposlední řadě některé děti reagují i na hypotonie či hypertoniků, což by mohla vyřešit rehabilitace.

elineckam
Kecalka 484 příspěvků 18.02.17 14:07

Asi te nepotesim, mam dve dcerky, obe od narozeni rvaly, v pod vecer pravidelne hystericke zachvaty breku, duvod nemely, byly jako by mimo, hrozne jsem se o ne bala, starsi to preslo v cca pul roce, dnes ma pomalu tri roky a je docela hodna, vybusna povaha v ni je, mladsi ma 16mesicu a ted ma asi obdobi vzdoru, furt se jen vzteka, rve, mlati kazdeho a vsechno, muzu ti rict, ze mladsi nebyla jedinny den v klidu, kazdy den k vuli necemu jinemu krik, jak mela asi tak jak tvuj synecek, mela vzdy od pul patedo tech deviti zachvaty breku, ale byl to stejny interval, rozbrecela se, az zapominala dychat, no sileny obdobi, ale preslo to, dodnes je ale strasne narocne dite, nekdy uz z ni fakt nemuzu, v noci se budi co hodinu, vyzaduje mleko, pres den pritom pekne papa, nevim, nemohu se dockat dne, kdy to prejde. preji, aby u tebe to preslo hodne brzy, je to hrozne narocne.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 14:12

Dceři to začalo přestávát kolem 5-6m kdy malá začla lézt. Takže asi řvala proto, že se chtěla hýbat ale ještě to nešlo. Také co se pohybu týče to vzala vše trochu hopem :)

Hoa Mai
Kelišová 5590 příspěvků 16 inzerátů 18.02.17 14:56

@Karolina snažilka Znám, včetně toho bojkotu kojení. Mně malý i odmítal jakýkoliv alternativní dokrm, takže jsme to přežili na plném kojení z prsu, ale jednu dobu to byl fakt mazec. Co nejvíc pomohlo - šátek na nošení. Ne nosítko (to mám po starším taky), ale šátek. Zafačovat do něj mimino i s ručičkama a hlavičkou, prostě mu nasimulovat prostředí v děloze včetně toho tlumeného světla a vyšší teploty. Syn byl taky naprosto neodložitelný, ale i v náručí se kroutil, ani houpání na balónu nebylo ono. Pořád byl takový nervózní a ukňouraný. Při vázání do šátku sice většinou řval, ale jak už tam jednou byl, tak usnul a spal klidně tři, čtyři hodiny. Kamkoliv jsem s ním takhle šla, všichni mi záviděli zlaté miminko. No, kdyby věděli… :zed: Trvalo to dlouho, později akceptoval i to nosítko, ale tak do jednoho roka v něm potřeboval strávit minimálně půlku dne. Teď je mu rok a půl, pořád je to trochu klíště, ale už víceméně v rámci normy. Hhodně se osamostatnil, když zvládl samostatnou chůzi. I lezení a jakýkoliv zvládnutý pohyb pomohl, ale pořád to nebylo úplně ono. Jinak je to povahou hodné a veselé děcko, jen potřebuje pozornost.

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 15:45

@Judithkaj ano mel. Ale tahla se s nami 2,5mesice. Takze tim to asi nebylo

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 15:48

@nani77 je nespokojeny u vsech. Potrebuje se nosit, jakmile ho „odlozime“ je zle. Taky se mu libi be vode a byt nahulaty, takze to mu taky dopravame. Treba na prebal. pulte. Tam docela vydrzi.. Ikdyz.. :mrgreen: jinak po dlouhe dobe jsem ho vcera zavazala do zavinky, mel sileny zachvat, protoze zkousim usinani v postylce bez toho aniz bych ho musela pul hodiny v ruce uspavat..a spal 1,5h :potlesk:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 15:48

@kazda.m 8o uz ted jsem zrala na psychiatra :mrgreen: :mrgreen:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 18.02.17 15:51

@Helileli mam biogaiu od narozeni, myslim ale ze vubec nepomaha, taky jsem zkusila vsecky kapky na prdiky. Neprdel vubec, az ted mu to jde samo.
Ta alergie se pozna jak? Musi mu vzit krev? Na neurologii nas poslali na rehabky - vojtovka, aby se sklidnil. Prvni cvico mame 1.3. Jsem zvedava ;)

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 18:40
@Karolina snažilka píše:
@kazda.m 8o uz ted jsem zrala na psychiatra :mrgreen: :mrgreen:

Já jsem se taky děsila každého nastávajícího dne. Nejdřív jsem si myslela že taky třeba je dráždivá nebo hypertonická. Taky se uklidnila jen na ruce když jsme chodily po bytě a nebo v nějaké společnosti když „se něco dělo“.
Přežili jsme všichni ale doteď je hrozně akční, neexistuje že by si na pět minut sedla a něco prohližela nebo stavěla kostky apod. Miluje běhání po venku, výlety, společnost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama