Vojtovka v Českých Budejovicich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nico2
Kecalka 370 příspěvků 17.02.17 08:14
Vojtovka v Č. Budejovicich

Ahoj všem. Včera jsem dostala od MUDr. zadanku na rehabilitaci pro dceru kvůli asymetrii. Je ji 2,5 měsíce a při paseni se přiklání k jedné straně a často i přepadne. Vůbec to neudrží. Jsem z toho špatná. S první dcerou jsem taky cvičila a už teď je mi z toho špatně :nevim: Chodila jsem k MUDr. Kolářove a i když asi velká odbornice, tak přístup hrozny. Vždycky jsem odcházela s brekem. A navíc mi vadilo to dlouhé čekání na další kontrolu. Nikdy jsem si nebyla jistá, jestli cvičíme dobře. Ta rychlovky tam u nich v ordinaci mi taky vadila. Poradíte nějakou jinou možnost cvičení v CB, popřípadě někde v blízkém okolí? Děkuji moc za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petrule78
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 17.02.17 08:20

Já tedy chodila s oběma dětmi k MUDr. Kolářové a spokojenost, ale ještě se prý cvičí v Arpidě??

bambule23
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 17.02.17 08:25

Ahoj, ja s malou chodila na pol. prazska.. Nevim jak moc to mas z ruky.. Mudr. Kanka uzasny pristup i sestra na cviceni super.. Zadny cviceni dal „pro jistotu“, ve chvili kdy to nebylo nutny jsme cvico ukoncili.. Doporucuju.. :palec:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 17.02.17 08:29
@bambule23 píše:
Ahoj, ja s malou chodila na pol. prazska.. Nevim jak moc to mas z ruky.. Mudr. Kanka uzasny pristup i sestra na cviceni super.. Zadny cviceni dal „pro jistotu“, ve chvili kdy to nebylo nutny jsme cvico ukoncili.. Doporucuju.. :palec:

Děkuji! A to byla taky Vojtovka?

nico2
Kecalka 370 příspěvků 17.02.17 08:30

Já teď volala do té Arpidy a tam potřebuji ještě vyšetření od neurologa MUDr. Perina. Mate třeba ještě taky zkušenost?

Malike
Extra třída :D 12876 příspěvků 17.02.17 08:30

@nico2 můžu ti říct že nejlepší zkušenosti mám z táborskou nemocnici..Tam jsou úžasné rehabilitační a diky nic se malej rozchodil.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 17.02.17 08:33

Mudr Kolářová holt taková je a nikdo s tím nic neudělá. Ale my nechodíme obvykle přímo k ní, ale k jedné z těch sestřiček. A ty takové nejsou. Chodíme tam už přes 3 roky. Já bych jinam nešla. Kolářová je fakt drsná, ale nechodím tam proto, aby na mě byli všichni milí, ale aby pomohli mému dítěti.

bambule23
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 17.02.17 08:35

@nico2 jo jo, byla..

Emya
Povídálka 34 příspěvků 57 inzerátů 17.02.17 08:40

Za mne pí. Plhoňová v nemocnici v ČB. Chodily jsme ke Kolářové, její přístup mě drtil, vždy jsme odcházely s brekem, u pí. Plhoňové úplně jiný přístup. Jinak jsem taky slyšela chválu na Arpidu.

nico2
Kecalka 370 příspěvků 17.02.17 08:51
@Lerista píše:
Mudr Kolářová holt taková je a nikdo s tím nic neudělá. Ale my nechodíme obvykle přímo k ní, ale k jedné z těch sestřiček. A ty takové nejsou. Chodíme tam už přes 3 roky. Já bych jinam nešla. Kolářová je fakt drsná, ale nechodím tam proto, aby na mě byli všichni milí, ale aby pomohli mému dítěti.

Abych pravdu řekla, tak paní doktorku bych ještě zvládla. Konec konců už jsem ji jednou dala. Ale mne tam ještě víc vadilo střídání sester, kdy jsem pokaždé řešila s někým jiným vývoj cvičení a pokroky. A když jsem si nebyla jistá, zda cvicim dobře, tak další termín po telefonu za 2 týdny. A navíc když mi sestřička řekla, klidně dceru posazujte, ona bude mít větší motivaci si sedat :zed:

kkoule
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 17.02.17 08:55

@nico2 cvičila jsem ve Strakonicích k ničemu, až Kolářová nám pomohla, sestry jsou milé, když se zeptám pomůžou, že začátku mě navigování i po tel když jsem si nebyla jistá. Já na ně nedám dopustit, bez nich by mi starší nechodila

Petrule78
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 17.02.17 09:20

@Lerista Ano naprostý souhlas, sestry jsou perfektní a k paní doktorce se jde jen na kontroly…

SarkaNovo
Závislačka 3527 příspěvků 17.02.17 09:22
@nico2 píše:
Ahoj všem. Včera jsem dostala od MUDr. zadanku na rehabilitaci pro dceru kvůli asymetrii. Je ji 2,5 měsíce a při paseni se přiklání k jedné straně a často i přepadne. Vůbec to neudrží. Jsem z toho špatná. S první dcerou jsem taky cvičila a už teď je mi z toho špatně :nevim: Chodila jsem k MUDr. Kolářove a i když asi velká odbornice, tak přístup hrozny. Vždycky jsem odcházela s brekem. A navíc mi vadilo to dlouhé čekání na další kontrolu. Nikdy jsem si nebyla jistá, jestli cvičíme dobře. Ta rychlovky tam u nich v ordinaci mi taky vadila. Poradíte nějakou jinou možnost cvičení v CB, popřípadě někde v blízkém okolí? Děkuji moc za rady

Ahoj, my jezdili do Borovan s oběma dětma a tam jsou všichni hrozně moc milí! :palec: Doporučuju! Ke Kolářové jsem taky odmítla chodit.Byli jsme jednou a naposled.Je asi odbornice, ale jako člověk s přístupem hrozný.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 17.02.17 09:42

@nico2 Já právě neznám cvičit s takhle malým. S dcerou jsme se tam dostali až když jí byly 2 roky. Dětský mi říkal, jak je to v pohodě a Kolářová mě seřvala, jak to vůbec není v pohodě a teď tam budeme chodit celé její dětství. Ale máme objednávky 1× za 2 měsíce. S takhle velkým dítětem už je to na dlouho. A opravdu každá sestřička to cvičí trošku jinak, tak jsem si našla nějaký střed. :)

Pikia
Extra třída :D 10834 příspěvků 17.02.17 09:48

Také jsme cvičili kvůli asymetrii :) Já bych k MUDr. Kolářové už nešla, jen straší rodiče, vždy vše vidí hůř, dokonce říká něco jiného i něž její sestřičky :nevim: Sestřičky jsou ale super :) Skoro celou dobu jsme chodili jen k jedné sestře :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >