Nespokojené miminko u maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

albana123
Povídálka 38 příspěvků 14.02.17 18:38
nespokojene miminko u maminky

Ahoj maminky, mam problem s mesicnim miminkem tyden jsem maleho kojila pak jsem bouzel zacala brat leky a a skoncila na 2 dny v nemocnici starala se tedy tchýně a taky po mi hodne pomahala spoustu veci delala a tak dnes jsme byli s pritelem sami cely den, dokud neprisla tchyne prořval 2 hodinky nam spise prislo ze ma hlad.. ale vzala ho ona a normalne se na ni usmival a usl u ni behem 5 min.. to same s uspavanim snazim se třeba třičtvrtě hodinky a řve a řve a veme ho ona a je klidny, mozna to je mnou mozna ne, ale nedokazal to dnes ani přitel..celkem mne to mrzi, zitra s nim budu sama cely den je možné ze by si zvykl na ni jenom a chtel jen tchyni? Bude muset si zvyknout i byt v klidu semnou.. vecne tu nebude.. :?

Reakce:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 14.02.17 18:48

Jasně že si zase zvykne na vás.

Jen je důležité zůstat v klidu a v pohodě, primárně vnímá vaši nejistotu a úzkost a přenáší se to na něj.

Někdy prostě miminka brečí a brečí.

albana123
Povídálka 38 příspěvků 14.02.17 18:52

To ano, ale přítel je uplne v klidu.. a taky to nešlo..

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 14.02.17 18:53

@albana123 cizí z tebe nervozitu. Naše malá u mne řvala a vzal ji manžel a byl klid.Zase se to spraví :mavam:

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 14.02.17 19:36

A hlavně, tchýně je určitě zkušenější co se malých miminek týče ;) Mně když malá plakala a vzaly si ji moje máma nebo babička tak byl za chviličku klid… V jejím měsíci jsem se ještě pořád trochu bála a neuměla s ní tak manipulovat, tak stačilo aby si ji vzaly do trochu jiné polohy atd a byl klid :) Teď už tyhle fígle taky zvládám :D A taky z tebe cítí nervozitu, já když nejsem v klidu a pohodě tak je to na malé hrozně poznat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >