Reklama

Hyperaktivné mimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

determinka
Nováček 4 příspěvky 12.02.17 09:18
Hyperaktivne mimino

Chcem sa spytat… Mate tiet niekto doma take babatko ako ja? Maly ma osem mesiacov a je strasne zivy, ale az tak, ze niekedy sa zamyslam, ci to nemoze byt trebars predzvest toho, ze bude hyperaktivny, ked bude starsi.
Za prve, je strasne hlucny. Neustale krici, vyska, len tak, aby nebolo ticho. Lozi po byte a pritom nonstop vykrikuje, ale take decibely, ze tak nahlas asi ani ja neviem. Susedky sa mi uz smeju, ze v panelaku zazili vela babatiek, ale toto este teda nie. Blaboce tiez stale, ale to je fajn, to mamama, babababa, gagaga, to je mile :-)
Za druhe, v noci sa budi hadam kazdu hodinu, s tym, ze si ho musim vziat na ruky, ukludnit, a polozit naspat do postele. Dost casto sa v polospanku dava na styri alebo sa postavi. On proste ani pocas spanku nevie byt v klude! Rano sa budi o siestej a tvari sa, ze je vyspaty doruzova.
No a za tretie, dni s nim su tak strasne narocne. S hrackami ho to nebavi, pri jednej cinnosti vydrzi par sekund, potom je zase nespokojny. Stale sa mu snazim vymyslat nove aktivity, ale vsetko ho zabavi len na chvilocku. Saam sa nevydrzi hrat uz vobec. Ked mi ho zoberie mama alebo sestra, ze ho postrazia, po dvoch hodinach mi ho vracaju s tym, ze uz nevladzu, ze to nie je mozne, aby sa jedno dieta nevedelo ani na 5 minut upokojit, aby mohli ist aspon na WC.
Mate tiez niekto takehoto drobca? Alebo skusenost? Prosim, povedzte mi, ze z toho vyrastie. Ja uz nevladzem. Kazdy vecer padam od unavy, akoby som cely den robila v bani.

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 12.02.17 09:26

To je jak náš starší. Táhne mu na 4 a ještě se nezastavil :lol: Ale sám si vydrží hrát už tak pět minut a spí už celou noc :lol: Většinou teda.

Hobitka
Závislačka 3030 příspěvků 12.02.17 09:27

Jo, dcera byla taky takova, akorat nevyskala, ale vriskala :mrgreen:. Uplne z toho nevyrostla, byla a je narocne dite, ale casem zacala aspon spat celou noc (okolo 2r a 3m). Byl a je to zahul (ma jeste o 23m mladsiho brachu), ale nejak jsme uz vsichni privykli. Bude ji 5, a sama se zabavi vyjimecne, ale jo, posledni 2-3 mesice ji obcas neco zaujme (treba tuhle lestila vlhcenymi ubrousky vsechny mince z pokladnicky, a to ji zabralo 2 hodiny :palec: ), tak snad se to bude nadale zlepsovat. Hyperaktivni myslim neni, ale predpokladam, ze kdybychom zasli k psychologovi, potvrdi ji nadprumernou inteligenci.

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 12.02.17 09:46

Řekla bych normální dítě. Jinak s tím hraním, zkuste si k těm hračkám sednout sama a chvíli si hrát, když mu neukážete jak se hraje, tak to umět nebude. :mavam:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 12.02.17 10:29

Osmiměsíční si samo fakt hrát nebude. A to ještě hodně dlouho. Řekla bych, že dítko je zcela normální. :nevim: Užívej si tohle období, až začne lítat, to bude teprve záhul.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 12.02.17 10:39

Je to úplně normální u takto malých dětí. Neboj, za pár let bude líp.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 12.02.17 12:01

Mám doma 8 měsíčního kluka a je uplne stejný ;) porad vykrikuje, pisti, povídá, směje se. On tedy jeste neleze, ale o to víc mlátí rukama, nohama. Takhle malé dítě si samo hrát opravdu nevydrží a hlavně neumí.

Mám k němu ještě 20 měsíčního kluka a je to samé :lol: za celý den se nezastavim, na záchod musí se mnou, vaříme spolu. Ani ten si sám ještě nevyhraje. On nema ale cas ani na jidlo, protoze proste nevydrzi sedet. Celý den lita po byte. A musím potvrdit, ze je mnohem náročnější se starat o starší dítko. Protože to je schopné vylézt az na stůl.

Teď mám staršího na hlídání u našich a normálně se strašně nudim jen s miminkem :lol: A to jsme vzhůru od 6 a od rána si hrajeme. Takový veget uz dlouho nepamatuju :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama