Večerní zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.02.17 20:33
Večerní zvracení

Tak už mi to dnes nedalo a jdu si pro radu či zkušenosti. Mám holčičku 3 měsíce, od narození dost blikající dítě, často ale trochu. Zcela výjimečně obloukem, náhodně v průběhu dne. Poslední dobou se to přes den mnohem zlepšilo, už se dokonce i párkrát stalo že jsem nemusela celý den převlékat ji ani sebe :D No ale od té doby co se to zlepšilo přes den téměř pravidelně zvrací u večerního kojení, ale to jsou šílené dávky, nevěřila bych že se jí toho do bříška tolik vejde, jde to i nosem. Pak se nají z druhého prsa a spokojeně usne. Může to být jen tím že se přecpává? Neřešila bych to, vím že sem tam zvracení obloukem je normální, ale tohle je pravidelné a úplně ji to nakopává, dnes měla slzičky v očích než se jí podařilo to vyzvracet :?

Reakce:
 
Helileli
Závislačka 2962 příspěvků 11.02.17 20:47

Neliší se to večerní kojení nějak? Polohou, situaci? Louis po koupání? Dáváš pozor na správné přiložení?
Pokud se toho takto zbavuje, tak je určitě přejedena, asi ti to víc teče, možná hltá, že je víc hladová, nebo je špatně přisátá z únavy, těžko říct. Každopádně já bych asi nechala sat chvilku, pak bych ji odpojila, zkusila dat odkrknout a možná bych ji nenechala sat tak dlouho, jak sama chce, i když se mi jakékoli měření času u kojení příčí.

 
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.02.17 20:57

@Helileli je pravda že oproti dennímu kojení kojím večer vleže, po koupání a dokud se sama nepustí (tak teda kojím vždy) ve chvíli kdy už spí. Jenže v noci kojím taky vleže a to je v pohodě :think: Já pořád doufám že je to jen tím že se přecpává, ale dnes měla v tu chvíli v puse prso takže zeblila komplet mě a svoji celou hlavu, bylo to jak přílivová vlna co se přes ni přelila :mrgreen: Že by měla po tom koupání větší hlad a hltala? Dnes jsem ji ale nakojila tak 20 minut před vanou aby právě nebyla tak hladová a stejně to nepomohlo… Jestli to přejde tak to řešit nebudu a holt budu furt převlékat, jen nechci něco zanedbat…

 
Ornwen
Závislačka 4534 příspěvků 11.02.17 21:43

@Latty mně teda neblil přes den, ale večerní kojení taky bývalo přerušeno pořádnou sprchou. (Fontánka jsem tomu říkala). Pravda je, že večer pil prostě dýl a víc. Zkoušela jsem mu prso vzít, ale to řval. Asi to teklo moc, nejhorší to bylo, když jsem při jednom kojení vystřídala prsa, asi to teklo moc rychle. Jenže když jsem kojila jen z jednoho, tak dumlal dlouho a nebylo to vůbec příjemný. Časem to přešlo, no. Jenže on se zeblil jak amina, trošku breknul a už se sápal po prsu dál :nevim:
Ale obecně byl kluk v tomhle dráždivější, i později mi často blinkal. Speciálně když měl plnější bříško, tak blinkal každou chvíli.

 
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.02.17 21:49

@Ornwen tak to je přesně stejné jako u nás :) Ona se taky zeblije šíleně, kolikrát se fakt leknu, chvíli kouká a zas chce pít, takže vyloženě blbě jí snad není… Teď mi dochází že to asi dělá jen po pití z jednoho prsa, tak jí zítra zkusím dám z druhého, jestli to třeba z toho jednoho teče rychle… :think:
A z obou nemůžu dávat vůbec, obzvlášť dopoledne mám mlíka tolik že z jednoho pije a na druhém mám čtvercovou plínku úplně mokrou, to by se mi utopila kdyby byla z obou :D

 
Ornwen
Závislačka 4534 příspěvků 11.02.17 21:52

@Latty no, mně to právě taky dost teklo. Jenže večer byl schopnej pít i 45min a to mě pak to jedno prso, respektive bradavka, bolelo. A taky jsem zkoušela, jestli třeba nemá málo, neměl :-)
Normálně jsem u toho seděla a měla okolo obmotaný ručník ;)

 
Daphnei
Kecalka 181 příspěvků 11.02.17 22:47

@Latty … dcera mi v tomhle věku taky ublinkavala, prostě neměla dost.
Zlepšilo se to nosenim v šátku. Vyprdela prdiky i si pěkně několikrát rihla. Bud vytuhla v šátku, když neměla dost, tak se trošku dorazila a pak klidne usnula.. Časem se to zlepšilo a ublinkava jen u nemoci nebo když se namuze při pláči.

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >