Osmitýdenní miminko a kolika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 16:56
8 týdenní miminko a kolika?

Ahoj maminky. Mám 8 týdenní holčičku a poslední dobou mi odpoledne a večer pláče a kroutí se u kojení. Nevíte co by to mohlo být? Kolika? A poradíte mi někdo? Děkuji

Reakce:

teresa27
Povídálka 31 příspěvků 30 inzerátů 18.02.17 17:06

U nas se to takhle projevovalo od 3.tydne. Vecer taky hooodne prdela.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 18.02.17 17:06

Prdi? Jinak se nekrouti?

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 17:08

Prdí a kroutí se.

teresa27
Povídálka 31 příspěvků 30 inzerátů 18.02.17 17:14

Muzete zkusit ulevove polohy na tygrika, nahrivat brisko, probioticke kapky, Espumisan nebo Infacol kapky, pokud kojite, tak zkuste vypozorovat, jestli se ji to nedela po nejake konkretni potravine, kterou jite. My jsme vyzkouseli vsechno mozne i nemozne, ale bohuzel nic moc nepomahalo, treba ale vam neco zabere.

teresa27
Povídálka 31 příspěvků 30 inzerátů 18.02.17 17:17

Jeste jsem zapomnela napsat fenyklovy caj.

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 17:26

Kapky bereme oboje. No právě že to dělá jen odpoledne a večer takže nevím z jakého jídla by to třeba mohlo být. Nejím furt to stejné. V noci se vzbudí na kojení a pak spí. Tygrik zabere na chvíli. Cvičíme pravidelně. Nevím už co jsem v koncích. Nevím jak ji pomoct už aby to bylo pryč.

VercaKk
Kecalka 295 příspěvků 18.02.17 17:58

Nasi je 6mesicu a kroutí se porad, sice je to o mslicko lepší..ale porad to stoji za prd..zkus vynechat mléčné výrobky na několik dni a uvidis a samozřejmě omezit sladké a pit odvar z kmínu

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 18.02.17 18:08

U nás tohle dělal Vigantol, at si o tom mysli kdo chce co chce. Po porade s doktorkou jsem ho na par dni vysadila, byl klid. Pak jsme ho zase kapali a opět bolebrich, kroucení, prdy a řev :,(. Tak jsem zkusila zase vysadit a fakt že jo, byl klid. Kapu Baby-D a je klid :nevim:. Také je dobrý ten Infacol :palec:. Zkuste na par dni vysadit Vigantol a uvidíte, zda bude lépe ;)

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 18:24

Vigantol už jsme vysadili byl taky problém. Spíš nechápu jakto že je to jen v odpoledních a večerních hodinách.

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 18:25

@VercaKk děkuji zkusim vynechat. A jak se dělá ten odvar?

VercaKk
Kecalka 295 příspěvků 19.02.17 19:04

@LuluEli lžička kmínu zalit vroucí vodou :-) naše prdola ma právě podezření na alergii na kravské mléko a nebo intoleranci laktózy..jdeme na alergologii.. Vigantol taky nekapu, ale dávám d3 od Terezie protoze baby d ma stejne slozeni jako vigantol..a jinak u nas je na denním pořádku rourka..az ji ty prdiky přestanou tak to půjdu oslavit :-D :-D a uplne nesnasin řeči typu az ji bude tolik a tolik tak to přejde :-D

Jeanicka
Povídálka 42 příspěvků 23.02.17 19:44
@LuluEli píše:
Kapky bereme oboje. No právě že to dělá jen odpoledne a večer takže nevím z jakého jídla by to třeba mohlo být. Nejím furt to stejné. V noci se vzbudí na kojení a pak spí. Tygrik zabere na chvíli. Cvičíme pravidelně. Nevím už co jsem v koncích. Nevím jak ji pomoct už aby to bylo pryč.

Hmm, znám tooc dobře jako spousta jiných maminek. Vyzkoušeli jsme kapky BioGaia, Baby Calm, Espumisan, fenyklový čaj, já piju fenyklový čaj, nejím čerstvé pečivo, vyhýbám se nadýmavým potravinám… a pořád nic. Budeme mít 3 měsíce, tak jen každý den doufám, že to poleví. Pro změnu řeším častější noční buzení, je to náročné, ale vydrž. Kapky vyzkoušej-je to individuální-třeba nějaké zaberou. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >