Reklama

Chránič oblečení při odříhnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 18.02.17 16:22
Chránič oblečení při odříhnutí

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s chráničem oblečení pro miminko, když ho dáváte odříhnout? aby si nepoblinkal oblečení? našla jsem to jednou na nějaké stránce a teď to za boha nemůžu najít. Nevíte některá? Díky za jakoukoliv odpověď.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 18.02.17 16:23

No u nás se tomu říká bavlněná plena. Možná se ti to bude hledat lépe.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 18.02.17 16:25

@Helileli : u nás taky :mrgreen:

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 18.02.17 16:31

Tak to mi je jasný, tohle bylo na zapínaní kolem krku, přímo nějakej chránič…

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 18.02.17 16:40

@Cyprianova : tak bryndak ti udělá stejnou službu. Nač kupovat předraženou věc :roll:

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 18.02.17 16:46

Jasný to při krmení používám, jenže mi syn ublinkává klidně i dvě, tři hodiny po krmení…takže když ho položím do postýlky, tak nechci s bryndákem..tohle stálo kolem stovky, takže nic úplně drahýho…

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 18.02.17 16:46

@Cyprianova slintáček?

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 18.02.17 16:48

Slintáček to taky není…že já blbec jsem si to někam nenapsala, ale i tak díky za Vaše reakce

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 18.02.17 17:00

@Cyprianova jeste jsem nasla: dečka k odříhnutí

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 18.02.17 17:06

Díky, tu jsem taky našla, ale to je vlastně chránič pro moje oblečení, tohle bylo jako přímo na díte..

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 18.02.17 17:27

Moje dite si vubec neodrihavalo, respektive neublinkavalo, tak si nekupuj nic dopredu.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 18:02

@Cyprianova Než mít doma hafo „vymožeností“, spokojila bych se s plenou, bryndákem nebo holt párkrát denně převlékla dítě. Stejně, když Ti poblije ten chránič, tak budeš muset točit minimálně 2-3. Takže v tom nevidím moc rozdíl, jestli prát chrániče nebo body. :nevim:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 21.02.17 12:48

@Svistice Tak já v tom rozdíl vidím třeba ten, že ne vždy jde vše vyprat - zvlášt příkrmy a pokud hodláš oblečení prodávat dál, tak bezvadné kusy se prodávají líp než zaprané a flekaté.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama