Olizování rtů u mé dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 16:23
Olizování rtů u mé dcery

Už nějakou dobu si všímám, že si má dcera olizuje rty. Je jí 15 a tohoto zlozvyku se nedokáže zbavit. Říká, že má pochvíli suché rty a musi si je prostě oliznout. Bohužel se za to začíná dosti stydět :(

Koupila jsem ji strašně moc balzámú, olejíčku a všecho možného. Ale nic ji tam nevydrží moc dlouho. Ani rtěnky a lesky na rty nosit nemuže, protože by to měla hned pryč.

Máte nekdo podobne zkusenosti? Co s tim?

Moc dekuju :kytka:

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 19.05.19 16:36

Jestli trpi na suche rty, tak to muze byt znamka toho, ze malo pije.. hlidejte pitny rezim a kombinujte s nejakymi lojicky, samozrejme bych se ale zamerila na ty kvalitni, co nemusis mazat kazdych pet minut ;)

lafelay
Kecalka 164 příspěvků 19.05.19 16:50

Mám s tim taky problém. Stačí, aby venku foukalo a olizuju se jak blázen a díky tomu jsou ty rty porad suché a za chvilku mě pálí a začnou se loupat. Nejlepší je prevence, abych se do tohoto stavu nedostala. Za mě je nejlepší obyčejný Astrid nebo luj s placentou.

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 19.05.19 17:07

Chybajuci vit B pravdepodobne.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 19.05.19 17:09

A jaky používá ten balzám?
Mne osobne vyhovují jen balzamy z lékárny Dr.Max , takovy to z drogerie jsou na nic

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 19.05.19 17:40

Já měla problém se suchými rty a taky jsem pořád olizovala. Nepomáhalo mi vůbec nic. Měla jsem je červené, suché. Mazala jsem i infadolanem, vazelinou, různé balzámy, jelení luj…Až mi v lékarně poradila od biodermy balzam na rty atoderm. Luxusní. Tehdy v lékarně jsem jej koupíla za 250. Ale našla jsem pak na na netu za 130. Už ho používám přes půl roku, občas maznu a luxusní. Rty uplně super. Když pocitují suché, mažu celý den častejí a zase pohoda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 17:44

Sestrenka zas co 15 minut používá balzam 8o to zas nechápu já, olizovani rtů mi nepřijde tak hrozný není to nápadný, ale pořád se patlat balzámem za to bych se už styděla trochu :mrgreen:

Pandemie
Kecalka 161 příspěvků 19.05.19 17:49

Já na to trpěla od ZŠ. Neustále suchý, napuchlý a zarudlý horní ret. Kožní v mém rodném městě to označila jako perorální dermatitidu. Používala jsem spoustu různých mastiček, chodila dokonce na nějaké ozařování, ale vše zabíralo jen na chvilku. Pak jsem nastoupila na VŠ a zašla na konzultaci za jinou kožní. Ta mi řekla, ať začnu pít… A od té doby mám klid :nevim:

Váš příspěvek
Reklama