Olomouc

1782
6.1.06 15:51

Olomouc

Ahojky,
Začátkem února se chystám na kliniku pro neplodnost do Olomouce. V Olomouci jsou však dva centra. CAR Por.-gyn.kliniky LF UP a FN a FERTIMED-Centrum pro léčbu neplodnosti.
Nevím, které centrum si mám vybrat. Máte nějaké osobní zkušenosti. Moc by mi to usnadnilo výběr. Moc děkuji.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.1.06 17:56

Ahoj Lucko,
já jezdím také do Olomouce, vybrali jsme si Fakultní nemocnici. Sice se nám miminko ještě nepovedlo, ale jsme tam moc spokojeni. Kamarádka byla v tom Fertimedu a na první pokus IVF se jim podařili dvojčátka. Ale v porovnání s fakultkou je to o něco dražší, ale hezčí prostředí. Tak nevím, jestli jsem Ti poradila. Měj se moc hezky.
Leona (l.e.a@seznam.cz)

• Nahlásit
  • Citovat
44
24.1.06 00:24

Ahoj Lucko,
chci ti taky přispět mou zkušeností s Olomoucí. Já od 8/2005 chodím do Fertimedu a byla jsem strašně překvapená, jak tam jsou všichni strašně moc hodní a ochotní, zřejmě je to částečně tím, že je to soukromá klinika. V říjnu 2005 jsem tam byla na IUI a hned napoprvé jsem otěhotněla. Sice to nedopadlo dobře, v 10.tt moje dvojčátka umřeli, ale ve Fertimedu za to nemůžou. Zřejmě za to mohla nějaká viróza. Takže těď mám tzv. povinnou pauzu a asi tak v 4/2006 tam půjdu na IUI znovu. Fertimed ti ale můžu upřímě doporučit, opravdu tam jsou všichni úžasní. Co se týká plateb, není to zas tak hrozné. Určitý počet různých výkonů platí pojišťovna (podle toho jakou máš).
Přeji ti hodně štěstí a dej vědět, jak sis vybrala a jaký máš z toho pocit!
Perla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 08:44

Já jsem chodila do Fertimedu a na první IVF jsem otěhotněla, máme dvojčátka-za 14 dní oslaví 2 roky. Nehleď na to komu se to podaří napoprvé atd. Kamarádce se to ve Fertimedu podařilo až na pátý pokus. Musím ale říct, že to prostředí je nesrovnatelný s fakulní nemocnicí. Ve fakultce sedíš a 2 metry od tebe sedí maminy s břichama co chodí hned vedle do poradny pro riziková těhotenství. Taky mi kamarádka říkala, že ve fakultce po níc hctěli co 3 měsíce sponzorský dar. Když byla objednaná, čekala i 2h. Ve Fertimedu jsem za celou dobu čekala nejdýl půl hodinu a to jen jednou. A finančně? Podle toho co mi říkala kamarádka to spíš ve Fertimedu vyšlo levněji . Ale je to 2 roky a časy se mění. Já tam byla moc spokojená a dr. Vodička je super.Fertimed je vilka kde je to moc příjemné. Fakultka je zkrátka nemocnice. Ale té kamarádce se podařilo na první IVF otěhotnět-holka a na druhý pokus zase-kluk.Takže jde asi spíš o to prostředí než o tu úspěšnost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.1.06 09:39

Fertimed

Ahoj,
já osobní zkušenost nemám, jen zprostředkovanou. Moje sestra byla ve Fertimedu dvakrát. Z prvního UM má chlapečka, z druhého dvojčátka holčičky. Byla velmi spokojená, s péčí, přístupem vůbec celkově. Mám i švagrovou se stejným problémem, a ta chodí do Brna. Při srovnání jak se tak holky bavily mi Fertimed přišel lepší. O fakultce vím jen to, co už tady některá holčina psala. Méně osobní, méně příjemné prostředí. Já osobně zastávám názor, že si radši trošku připlatím a mám větší pohodu a klid.
Přiji šťastnou ruku při výběru a ať se zadaří.
Jana, Žanetka

• Nahlásit
  • Citovat
1782
25.1.06 09:13

Moc děkuji za odpovědi.
Pa pa Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...