Omdlévání při menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 22:02
Omdlévání při menses

Ahojky holky, omdléváte některá první den MS? Mně se to stalo minulý měsíc a měla jsem šílené křeče v podbřišku. Omdlela jsem večer v koupelně a probrala se na zemi, omlácená jak píšťala. Mám hroznej strach, za 3 dny to mám dostat a nemůžu kvůli tomu spát, bojim se, že zase omdlím. Jde tomu nějak zabránit? :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 07.02.19 22:09

Kolik ti je? Ja mela tyhle stavy v puberte taky. Nildy jsem neomdlela teda. Citim ze to na me jde, tak si lehnu s nohama nahoru, pokud mozno, pokud ne, tak aspon drepnout s hlavou mezi kolena. Ne jednou jsem tuhle pozici delala kdekoliv na ulici :lol: pomahalo dostatek tekutin a kafe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 22:13

@hapolda 20. Ten strach je nepředstavitelnej. Už nechci takhle trpět. A cpát do sebe prášky proti mens. bolestem taky nechci.

sediza
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 07.02.19 22:14

PMS je sviňa…a já si zrovna dneska říkala, jestli jsem snad jediná, kdo má potíže. Mne zase bolí celý tělo, hlavně nohy a klouby. Močáķ, podbřišek. Stojí to za … No a jinak u vás bych se snažila udělat neco s tlakem. Třeba čínská medicína na to pomáhá. Já teď zkouším pupalku a uvidíme.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 07.02.19 22:18
@Anonymní píše:
@hapolda 20. Ten strach je nepředstavitelnej. Už nechci takhle trpět. A cpát do sebe prášky proti mens. bolestem taky nechci.

Zkus nejake bylinky :nevim:
Bolesti moc neznam. To se me nastesti vyhlo, ale znam od segry, ta vzdycky trpela :zed: par mesicu brala HA a pak to preslo. :nevim:

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 07.02.19 22:21

Jo trpím na to celý život. Omdlevam pravidelně. Nejčastěji koupelna a záchod. Bez léků na bolest první dny nefunguji. Jakmile beru ha tak mám klid. Taky to ale není ms

Kokolina29
Povídálka 31 příspěvků 07.02.19 22:23

Gynex, nebo jiné směsi pro zeny a co železo? Teplé jidlo , polévka. Zahrát organismus.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 07.02.19 22:23

Já to tak taky jednu dobu mívala (omdlela jsem jen jednou) a nakonec jsem přišla na to, že mi to dělá nedostatek hořčíku. Když jsem ho brala pravidelně tak křeče zmizely a s tím i pocit na omdlení.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 07.02.19 22:25
@Anonymní píše:
"20. Ten strach je nepředstavitelnej. Už nechci takhle trpět. A cpát do sebe prášky proti mens. bolestem taky nechci.

Taky jsem mela podobny problem, nekdy mezi 14-20, kdyz se sesla silna ms, ranni hodina, dlouhe stani, a nejlepe k tomu jeste hlad, vetsinou mi jen hucelo v usich, tmelo se pred ocima a ztracela jsem orientaci kde je nahore a dole. Pomahalo mi si sednout nebo i lehnou si na zem, dat hlavu, co nejniz, aby se prokrvila. Nevstavat rychle, nehladovet, a predevsim nepodcenovat varovne priznaky (u me huceni v usich, motani hlavy). Tak, jak pises ty, jsem sebou sekla jednou, nasla jsem se taky v koupelne, jak jsem se tam dostala nevim, docela me to tehdy pobavilo, nejak me predtim nenapadlo, ze bych mohla doopravdy omdlit. Od te doby se to uz nikdy neopakovalo.

Ou
Kelišová 6219 příspěvků 07.02.19 22:25

Zítra si vezmi ráno 200mg ibuprofenu, pozítří ráno 400mb a pokud ti pak při menstruaci bude zle, tak 800mg - a pak po 6 hodinách případně dalších 400mg.

Tím že budeš brát ibuprofen předem, snížíš zánětlivé procesy, které doporovází bolestivou menstruaci a její síla se sníží.

A mezi tím se objednej na gynekologii, aby ti vyloučili endometriózu a případně ji zaléčili

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17303 příspěvků 07.02.19 22:29

mě pomohl Detralex na cévy a sport na zpevnění pánevního dna a zhubnutí v oblasti břicha.

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 07.02.19 22:50

@Ou zaléčit endo? To je mi novinka. Mám ji od 20, je mi 32 a pořád jen říkají že léčit ji neumí, když nevědí proč u někoho vznikne. Že jí umí jen potlačit a případně na nějakou dobu uspat léky a hormony a ani ty nejsou na 100%..

Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 07.02.19 22:50

@Ou tak přesně takto sem si způsobila závislost na ibalginu a už mi nikdy na nic nezabral… nakonec jsem stejně skončila na HA protože bych nemohla fungovat vůbec

A ano kolabovala jsem běžné několikrát jsem sebou švihla ve škole…

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 07.02.19 22:55

@Ou a toto doporučuješ praktikovat dlouhodobě? 8o

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17303 příspěvků 07.02.19 23:00
@zuzikka píše:
@Ou a toto doporučuješ praktikovat dlouhodobě? 8o

no, možná nebude mít zakladatelka takové bolesti, ale nejspíš si brzy odrovná játra 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >