Omega3 pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.11.17 15:18
Omega3 pro děti

Ahoj děvčata,
můžete mi někdo doporučit kvalitní omega3 tablety pro děti?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 27.11.17 15:21

Ahoj, sice to nejsou tablety, ale rybí tuk Eye Q vanilka. malý mi nesní ze lžičky ani sladký sirup a toto bez problému :) Myslím, že mají i tablety. je fakt kvalitní, je pro děti od 1 roku

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 27.11.17 15:28

Nutravita od sesti mesicu kapatkem. Nebo pro trilete levnejsi na lzicku. Obe deti to v pohode slupnou.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 27.11.17 15:59

Taky jsem začala dávat ExeQ, mladej teda zvládá tobolky v pohodě, takže dávám ty.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 27.11.17 16:04

Já dávám s Lízou a myslím že jsou ok, jak se jmenují nevím, ale mají je v DM

Maky.p
Generální žvanilka 24789 příspěvků 27.11.17 20:07

Ja kupuji synovi tyhle kapsle a rika, ze mu moc chutnaji. I ja vidim, ze fakt k necemu jsou. Driv chytl kazdeho bacila a ja od nej, ted co bere tohle, tak tukam, nemocnej neni. A na mozek to ma asi taky vliv, prestaly nocni nehody :)

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 27.11.17 21:17

@e008

tak to nedoporučuju, mám to doma a smrdí to příšerně, syn to nechtěl. Nevím teda jaké jsou pro ty starší, ale jak píšou, že je to pro děti od 6 m zbavené zápachu, tak to není pravda :?

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 27.11.17 21:27

@Terez001 Davam to 8mesicni a ac prikrmy nechce, tak toto v pohode. Syn mi vypil ze lzicky normalni i ten s prichuti pomerance. Davam si to s nim, tak se na to vzdycky tesi… Tak neocekavam, ze to bude vonet po fialkach, ale zadna hruza to teda neni…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 7 inzerátů 27.11.17 21:35

@Terez001 @e008 Taky jsem to letos vyzkoušela. Od Nutracetiky. Děckám to nechutná, ale sní to a zapijí kakaem, případně do toho kapnu trochu sirupu. Až mi to dojde, vyzkouším s příchutí. Teď máme s vitamínem D, nemocnost je lepší a nejvíc to vidím na sobě. Od malinka trpím na průdušky a letos jsem v pohodě.

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 27.11.17 21:53

Omlouvam se, je to nutraceutica, jsem ten nazev popletla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama