Reklama

Omega3 pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 27.11.17 15:18
Omega3 pro děti

Ahoj děvčata,
můžete mi někdo doporučit kvalitní omega3 tablety pro děti?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 27.11.17 15:21

Ahoj, sice to nejsou tablety, ale rybí tuk Eye Q vanilka. malý mi nesní ze lžičky ani sladký sirup a toto bez problému :) Myslím, že mají i tablety. je fakt kvalitní, je pro děti od 1 roku

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 27.11.17 15:28

Nutravita od sesti mesicu kapatkem. Nebo pro trilete levnejsi na lzicku. Obe deti to v pohode slupnou.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 27.11.17 15:59

Taky jsem začala dávat ExeQ, mladej teda zvládá tobolky v pohodě, takže dávám ty.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 107 inzerátů 27.11.17 16:04

Já dávám s Lízou a myslím že jsou ok, jak se jmenují nevím, ale mají je v DM

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 27.11.17 20:07

Ja kupuji synovi tyhle kapsle a rika, ze mu moc chutnaji. I ja vidim, ze fakt k necemu jsou. Driv chytl kazdeho bacila a ja od nej, ted co bere tohle, tak tukam, nemocnej neni. A na mozek to ma asi taky vliv, prestaly nocni nehody :)

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 27.11.17 21:17

@e008

tak to nedoporučuju, mám to doma a smrdí to příšerně, syn to nechtěl. Nevím teda jaké jsou pro ty starší, ale jak píšou, že je to pro děti od 6 m zbavené zápachu, tak to není pravda :?

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 27.11.17 21:27

@Terez001 Davam to 8mesicni a ac prikrmy nechce, tak toto v pohode. Syn mi vypil ze lzicky normalni i ten s prichuti pomerance. Davam si to s nim, tak se na to vzdycky tesi… Tak neocekavam, ze to bude vonet po fialkach, ale zadna hruza to teda neni…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 3 inzeráty 27.11.17 21:35

@Terez001 @e008 Taky jsem to letos vyzkoušela. Od Nutracetiky. Děckám to nechutná, ale sní to a zapijí kakaem, případně do toho kapnu trochu sirupu. Až mi to dojde, vyzkouším s příchutí. Teď máme s vitamínem D, nemocnost je lepší a nejvíc to vidím na sobě. Od malinka trpím na průdušky a letos jsem v pohodě.

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 27.11.17 21:53

Omlouvam se, je to nutraceutica, jsem ten nazev popletla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >