Reklama

Omezení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Povídálka 48 příspěvků 58 inzerátů 20.12.16 21:31
omezení kojení

Ahoj, prosím mám dotaz :) mám dcerku bude mít 7 měsíců. Nyní je její jídelní režim ráno MM, svačina 100g kaše, poledne 150-190g zelenina/maso, odpoledne MM, večer 150g zelenina, před spaním MM (ovoce odmítá). Chci se zeptat u kojení zlobí po jídle už pije málo nebo vůbec mám dávát po příkrmech už pouze čaj vodu, když už jí plnou dávku 3× denně a kojit jen ráno a večer? Popřípadě kolik těch tekutin? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Mautiiinka
Nováček 6 příspěvků 20.12.16 22:03

Ahoj..muj maly ma 7mesicu a porad mi moc nechce papat normalni jidlo..a caj do nej skoro vubec nedostanu tak 100ml denne..a kojim po cely den vzdy tak po hodce po jidle jak si maly vyzada :) takze koj koj pokud je mliko :D

Easinka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 7 inzerátů 20.12.16 22:05

Když tak pěkně basti prikrmy, tak už bych potom MM nedávala, to je jasný, ze pak už nemá hlad. K prikrmu bych dávala jenom vodu nebo cajik. Kolik, to bych nechala na malé.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 22:14

Ja se ridila tim, ze kdyz uz dite jednou, dvakrat snedlo plnou porci jidla (alespon tech 100g),tak uz jsem pak nekojila, jen dala zapit vodou.Mam oba jedliky, ale netusim, jestli e to dusledek meho systemu nebo naopak ten system fungoval, protoze to „meli v sobe“ ;)

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.12.16 08:46

To opravdu vážíš porce a hlídáš tekutiny? Mám dvě děti a tohle jsem jakživa nedělala. Zbytečná věda a oba krásní chlapi, v roce skoro 12 kg.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 09:37
@Františka85 píše:
To opravdu vážíš porce a hlídáš tekutiny? Mám dvě děti a tohle jsem jakživa nedělala. Zbytečná věda a oba krásní chlapi, v roce skoro 12 kg.

Tak to celkem odhadneš ne? Jestli sní dvě lžičky nebo přibližně malou skleničku, velkou… A tekutiny taky - většina dětí pije z lahvičky s metříkem, tak když je tam ráno 200ml a večer 50ml, tak asi dokážeš zjistit, kolik dítě vypilo, což? :mrgreen: Moje děti v roce skoro 13kg :mrgreen:

Wensdyyy
Povídálka 48 příspěvků 58 inzerátů 21.12.16 12:46

Ano už poznám podle mističky kolik tam je :-) to samé lahvička, ale taky jsem prvorodička a tak úplně nevím co a jak? Spíš mi šlo o to, jestli ji mám ještě dokojovat po jídle nebo stačí už čaj, a chtěla jsem vědět kolik toho čaje tak mají při příkrmech vypít. Ráda už bych pomalu přestala kojit, tak aby měla dost, podle malé to nezjistím ta by mléko pila do prasknutí :-D ve zkratce asi jestli ji stačí v 7mi měsících mléko 2-3× denně + příkrmy a třeba 300ml čaje nebo tak :-) jinak my máme 8,5kg :-)

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 13:05

@Wensdyyy Ono se to bere nějak na váhu, 8,5kg dítě by mělo za den vypít cca 850ml tekutin, ale počítá se do toho jak mléko, voda, polévka, kaše atd. Takže myslím, že jste v pohodě i s 200ml vody.

Wensdyyy
Povídálka 48 příspěvků 58 inzerátů 21.12.16 15:01

Díky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama