Omezení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 56 inzerátů 20.12.16 21:31
omezení kojení

Ahoj, prosím mám dotaz :) mám dcerku bude mít 7 měsíců. Nyní je její jídelní režim ráno MM, svačina 100g kaše, poledne 150-190g zelenina/maso, odpoledne MM, večer 150g zelenina, před spaním MM (ovoce odmítá). Chci se zeptat u kojení zlobí po jídle už pije málo nebo vůbec mám dávát po příkrmech už pouze čaj vodu, když už jí plnou dávku 3× denně a kojit jen ráno a večer? Popřípadě kolik těch tekutin? Děkuji :)

Reakce:

Mautiiinka
Nováček 6 příspěvků 20.12.16 22:03

Ahoj..muj maly ma 7mesicu a porad mi moc nechce papat normalni jidlo..a caj do nej skoro vubec nedostanu tak 100ml denne..a kojim po cely den vzdy tak po hodce po jidle jak si maly vyzada :) takze koj koj pokud je mliko :D

Easinka
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 22:05

Když tak pěkně basti prikrmy, tak už bych potom MM nedávala, to je jasný, ze pak už nemá hlad. K prikrmu bych dávala jenom vodu nebo cajik. Kolik, to bych nechala na malé.

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 22:14

Ja se ridila tim, ze kdyz uz dite jednou, dvakrat snedlo plnou porci jidla (alespon tech 100g),tak uz jsem pak nekojila, jen dala zapit vodou.Mam oba jedliky, ale netusim, jestli e to dusledek meho systemu nebo naopak ten system fungoval, protoze to „meli v sobe“ ;)

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.12.16 08:46

To opravdu vážíš porce a hlídáš tekutiny? Mám dvě děti a tohle jsem jakživa nedělala. Zbytečná věda a oba krásní chlapi, v roce skoro 12 kg.

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 21.12.16 09:37
@Františka85 píše:
To opravdu vážíš porce a hlídáš tekutiny? Mám dvě děti a tohle jsem jakživa nedělala. Zbytečná věda a oba krásní chlapi, v roce skoro 12 kg.

Tak to celkem odhadneš ne? Jestli sní dvě lžičky nebo přibližně malou skleničku, velkou… A tekutiny taky - většina dětí pije z lahvičky s metříkem, tak když je tam ráno 200ml a večer 50ml, tak asi dokážeš zjistit, kolik dítě vypilo, což? :mrgreen: Moje děti v roce skoro 13kg :mrgreen:

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 56 inzerátů 21.12.16 12:46

Ano už poznám podle mističky kolik tam je :-) to samé lahvička, ale taky jsem prvorodička a tak úplně nevím co a jak? Spíš mi šlo o to, jestli ji mám ještě dokojovat po jídle nebo stačí už čaj, a chtěla jsem vědět kolik toho čaje tak mají při příkrmech vypít. Ráda už bych pomalu přestala kojit, tak aby měla dost, podle malé to nezjistím ta by mléko pila do prasknutí :-D ve zkratce asi jestli ji stačí v 7mi měsících mléko 2-3× denně + příkrmy a třeba 300ml čaje nebo tak :-) jinak my máme 8,5kg :-)

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 21.12.16 13:05

@Wensdyyy Ono se to bere nějak na váhu, 8,5kg dítě by mělo za den vypít cca 850ml tekutin, ale počítá se do toho jak mléko, voda, polévka, kaše atd. Takže myslím, že jste v pohodě i s 200ml vody.

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 56 inzerátů 21.12.16 15:01

Díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >