Omyvatelná barva do celého bytu?

98
12.2.21 16:41

Omyvatelná barva do celého bytu?

Ahoj všem, v novém bytě řešíme aktuálně vymalování, máte omyvatelnou v celém bytě? Malé děti toho asi dost zamažou, chceme jen bílé zdi.

Případně jakou barvu doporučíte?

Děkuji mockrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
12.2.21 16:59

Máme Eternal In Steril kvůli psům a pár stříkanců už jsem z toho utírala a dobrý. V předsíni máme omyvatelný Dulux a přijde mi, že ještě párkrát ho utřu a setřu s ním i tu barvu :nevim: je takový drsnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19174
12.2.21 17:18

Máme ji všude a ujišťuju tě, že to je k prdu. Naše děti zvládly zdi zamatlat tak kvalitně, že to dolů stejně nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8227
12.2.21 17:44

Omyvatelná barva se blbě přetírá. Už to domů nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
12.2.21 17:52

Omyvatelnou barvou u nás malovali bývalí majitelé. Vymalovat na jinou barvu znamenalo komplet oškrábat zdi. Byla sytě modrá 8o Už nikdy víc. V kuchyni mám vymalováno do oranžova normal Primalexem a krásně jsem z toho dostala i rozstříknutý kečup, netřeba omyvatelných barev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
12.2.21 17:58

Mame pres jednu kritickou zed omyvatelnou Dulux easy care asi rok a jsem s ni spokojena. Chystam se vymalovat priste cely detsky pokoj touto barvou, ale je fakt ze pretirat pujde zas jen tou stejnou jinak se bude muset cela oskrabat, zadna jina barva na to nechytne a bohuzel na to nechytaji ani samolepky na zed. Tak doufam, ze barva vydrzi hezka aspon 10 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
12.2.21 18:11

Na omyvatelnou barvu jze zase malovat opět jen omyvatelnou. Otěruvzdorné barvy na omyvatelné velice špatně chytají.
Jinak omyvatelné bych volila jen v kuchyni, v dětském pokoji, popř. chodbě, ale jen kfdyž máte psa, jinak do ostatních místností jsou zcela zbytečné a o stropu ani nemluvím.
Dobrá volba je i PX Essence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
12.2.21 21:22

Taky to snižuje prodyšnost zdí, takže bych čekala, že se bude v domě víc držet vlhkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
12.2.21 21:55

Měli jsme v předsni a hrozně se tam držela vlhkost. Pak se musely škrábat zdi. Už nikdy více.
Teď máme obyčejný Remal, chtěla jsem úplně „přírodní“ barvu, a fixy a spol beru vlhčeným ubrouskem a jde to dolů dobře. Sice to už není tip ťop, ale prostě pak zase vymalujeme, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat