Nákup matrace, dá se někde vyzkoušet?

428
12.2.21 13:59

Nákup matrace, dá se někde vyzkoušet?

Zdravím, potřebujeme si nutně koupit novou matraci, ale bez vyzkoušení je to hodně velký risk, nedá se i v této době matrace někde vyzkoušet, nemáte zkušenosti?

Chápu, že obchody jsou zavřené, ale například ve sportu mě také nechali vyzkoušet všechny boty, co jsem potřebovala…

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
12.2.21 14:02

No to podle toho :mrgreen: pokud padne opravdu nouzový stav, tak jistě můžete.
Obuv si ale v tuhle dobu taky zkoušet asi nemůžete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
12.2.21 14:03

@KahlanAmnel No já objednala do nejmenované obuvi šestery páry bot, vyzkoušela jsem je tam a platila jsem jen ty, co jsem si vzala… Takže tak, ale je fakt, že já mám dětskou velikost :))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4753
12.2.21 14:17

Kup vodní postel a máš problém vyřešený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
12.2.21 15:33

@Bajina.P já objednala z netu. Mrkla jsem jak vypadá, co v ní je, jak je to kvalitní, recenze a nemohu si stěžovat mám ji 4 roky a luxus.
Známá koupila v obchodě a asi krom zjištění jak se ji na tom leží nezjistila nic dalšího. Má ji 2 roky a může ji vyhodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3600
12.2.21 15:39
@Bajina.P píše:
Zdravím, potřebujeme si nutně koupit novou matraci, ale bez vyzkoušení je to hodně velký risk, nedá se i v této době matrace někde vyzkoušet, nemáte zkušenosti?

Chápu, že obchody jsou zavřené, ale například ve sportu mě také nechali vyzkoušet všechny boty, co jsem potřebovala…

Děkuji!

Bohužel zkušenost, kde si ji vyzkoušet v téhle době nemám, ale taky jsem teď objednávala matraci, na rosty.cz a vzala jsem takovou, které má 3* měkkosti z 5* a 4tvrdosti z 5. Měla jsem možnost si to vyzkoušet ale u rodičů a úplně mi to vyhovovalo. Kde chceš kupovat matraci ty? Tak ať dobře pochodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat