On a jeho chování...

Anonymní
7.12.20 19:33

On a jeho chování

Hezký večer. Podobné téma bylo založeno včera, jak jsem koukala. Jak tam psala slečna, tak to vlastně máme skoro stejné a našla jsem ae v tom. Mám jednoho „kamaráda“, šli jsme takhle už párkrát ven a jednou spolu spali. Je takový, že opravdu ví, jak si získat holku a jak si ji vlastně omotat. Poslední dobou se začal chovat divně. Měli jsme takové zhavejsi tema po večeru, já se ho zeptala ze srandy jestli už s nekym od té doby něco s nekym dalším měl a on tu otázku ignoroval. Ignoroval jí takhle už 2×, což mk přišlo asi i úmyslně. No a dál např. domluvil si semnou sraz, pak zrušil, někdy se pomalu ani neozval atd atd. Pak treba druhý den napsal a prostě jakoby se nic nedělo. Zajímala by mě jedna věc. Proč tohle někteří kluci dělají? A co tohle jejich chování znamená? Bude nejlepší s ním tento „kontakt“ ukončit? Tím myslím jestli se vůbec mu vyjádřit nebo to prostě nechat samo a vyšumět a třeba když mi bude pak psát, tak neodepsat. Chtěla bych znát Vaše názory na tyto otázky a celkově Vaše vyjádření, co si myslíte. :palec:

Příspěvek upraven 07.12.20 v 19:38

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
788
7.12.20 19:37
@Anonymní píše:
Hezký večer. Podobné téma bylo založeno včera, jak jsem koukala. Jak tam psala slečna, tak to vlastně máme skoro stejné a našla jsem ae v tom. Mám jednoho „kamaráda“, šli jsme takhle už párkrát ven a jednou spolu spali. Je takový, že opravdu ví, jak si získat holku a jak si ji vlastně omotat. Poslední dobou se začal chovat divně. Např. domluvil si semnou sraz, pak zrušil, někdy se pomalu ani neozval atd atd. Pak treba druhý den napsal a prostě jakoby se nic nedělo. Zajímala by mě jedna věc. Proč tohle někteří kluci dělají? A co tohle jejich chování znamená? Bude nejlepší s ním tento „kontakt“ ukončit? Tím myslím jestli se vůbec mu vyjádřit nebo to prostě nechat samo a vyšumět a třeba když mi bude pak psát, tak neodepsat. Chtěla bych znát Vaše názory na tyto otázky a celkově Vaše vyjádření, co si myslíte. :palec:

Myslím si, že, holky, co jdou s takovým klukem. O kterém ví, že, opravdu ví, jak si získat holku, a jak si ji vlastně omotat. A pak, řeší, co tohle znamená. I když, to věděly, dopředu. Jsou, prostě, blbé. Promiňte. Ale, jinak se to, napsat nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.20 19:41

Nestojí o tebe. Zachovej si trochu důstojnosti a ukonči to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32669
7.12.20 19:48

Hele, no, nekteri to tak proste delaji. Pokud maji zajem napisou a pokud nemaji zajem nenapisou.

Hele, uprimne, nevypada to, ze by z toho neco koukalo. Pro svuj doby pocit by ses mohla zacit trenovat v nebrani si veci osobne. Je neprijemne, kdyz se neco nevyviji podle nasich predstav, ale takovy je zivot. Tobe se taky nelibi spousta kluku nebo si to pak rozmyslis.

Chovala bych se prirozene. Vyjasnovacky jsou zbytecny, jeste se nic nestalo a zadny slib jsi nedostala, nejake dalsi hrátky by jen mohly prodlouzit něco, co zrejme nebude mit vývoj. Pokud se ozve, brzdila bych iniciativu a pockala, jestli mu jde o neco konkretniho nebo pise, aby se ujistil, ze cekas, nebo nema nic lepsiho na praci :nevim:

Seznamuj se dal :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32669
7.12.20 19:50
@šupsem šuptam píše:
Myslím si, že, holky, co jdou s takovým klukem. O kterém ví, že, opravdu ví, jak si získat holku, a jak si ji vlastně omotat. A pak, řeší, co tohle znamená. I když, to věděly, dopředu. Jsou, prostě, blbé. Promiňte. Ale, jinak se to, napsat nedá.

Co? Hele, chces napsat, ze zakladatelka je blba, ale to tve zduvodneni vubec nedava smysl :think: co jsi tim chtela rict? Ze holka, co si vyjde s pritazlivym klukem, je pitoma? Tebe asi nejakej borec jeste nikam nepozval, vid :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
7.12.20 19:53

Je to kamarád, né partner ;). Normálně klátí tebe a pak spousty jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
7.12.20 19:56

Stejná odpověď jako včera. Nemá OPRAVDOVÝ zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19673
7.12.20 19:57

Proč tohle někteří kluci dělají? A co tohle jejich chování znamená?

Protože si chtějí za.ukat, a protože jim to hloupé holky žerou. A co to znamená? Prostě pud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
7.12.20 20:00

Už zaskóroval a loví dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
7.12.20 20:10
@Anonymní píše:
Hezký večer. Podobné téma bylo založeno včera, jak jsem koukala. Jak tam psala slečna, tak to vlastně máme skoro stejné a našla jsem ae v tom. Mám jednoho „kamaráda“, šli jsme takhle už párkrát ven a jednou spolu spali. Je takový, že opravdu ví, jak si získat holku a jak si ji vlastně omotat. Poslední dobou se začal chovat divně. Měli jsme takové zhavejsi tema po večeru, já se ho zeptala ze srandy jestli už s nekym od té doby něco s nekym dalším měl a on tu otázku ignoroval. Ignoroval jí takhle už 2×, což mk přišlo asi i úmyslně. No a dál např. domluvil si semnou sraz, pak zrušil, někdy se pomalu ani neozval atd atd. Pak treba druhý den napsal a prostě jakoby se nic nedělo. Zajímala by mě jedna věc. Proč tohle někteří kluci dělají? A co tohle jejich chování znamená? Bude nejlepší s ním tento „kontakt“ ukončit? Tím myslím jestli se vůbec mu vyjádřit nebo to prostě nechat samo a vyšumět a třeba když mi bude pak psát, tak neodepsat. Chtěla bych znát Vaše názory na tyto otázky a celkově Vaše vyjádření, co si myslíte. :palec:Příspěvek upraven 07.12.20 v 19:38

Proč? Protože existují rádodajky. Pokud je to kamarád, netahej ho do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17496
7.12.20 20:23
@Anonymní píše:
Hezký večer. Podobné téma bylo založeno včera, jak jsem koukala. Jak tam psala slečna, tak to vlastně máme skoro stejné a našla jsem ae v tom. Mám jednoho „kamaráda“, šli jsme takhle už párkrát ven a jednou spolu spali. Je takový, že opravdu ví, jak si získat holku a jak si ji vlastně omotat. Poslední dobou se začal chovat divně. Měli jsme takové zhavejsi tema po večeru, já se ho zeptala ze srandy jestli už s nekym od té doby něco s nekym dalším měl a on tu otázku ignoroval. Ignoroval jí takhle už 2×, což mk přišlo asi i úmyslně. No a dál např. domluvil si semnou sraz, pak zrušil, někdy se pomalu ani neozval atd atd. Pak treba druhý den napsal a prostě jakoby se nic nedělo. Zajímala by mě jedna věc. Proč tohle někteří kluci dělají? A co tohle jejich chování znamená? Bude nejlepší s ním tento „kontakt“ ukončit? Tím myslím jestli se vůbec mu vyjádřit nebo to prostě nechat samo a vyšumět a třeba když mi bude pak psát, tak neodepsat. Chtěla bych znát Vaše názory na tyto otázky a celkově Vaše vyjádření, co si myslíte. :palec:Příspěvek upraven 07.12.20 v 19:38

On to zkusil a vyšlo to. Na otázky neodpovídá, háže ignor, nedá se spolehnout na domluvené plány a občas se ozve jakoby se nic nestalo. Co ti z toho vychází??? :think: :think:
Proč to dělá, nevím. Ale rozhodně s ním nic vážného neplánuj. A nezapomeň na ochranu, chlapec asi nebude nejvhodnější kus na rodinné soužití. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
7.12.20 20:29
@PaníKadrnožková píše:
Co? Hele, chces napsat, ze zakladatelka je blba, ale to tve zduvodneni vubec nedava smysl :think: co jsi tim chtela rict? Ze holka, co si vyjde s pritazlivym klukem, je pitoma? Tebe asi nejakej borec jeste nikam nepozval, vid :P

jeho/její reakce je naprosto trefná, ten kluk na ní naprosto kašle, ale ona by ráda víc… snad se jí časem rozbřeskne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
7.12.20 20:30

A proč se ho na to ptáš? Sama píšeš, že víš jaký je a s tím jsi do toho šla. Ty se ptáš proč to ten kluk dělá? A proč by to dělat nemohl? Nic ti neslíbil a bere tě jako kamarádku s výhodami :nevim:
Asi tě nechtěl odpovědí ranit.
Nic neřeš a hlavně si od toho nic víc neslibuj.
Byla by jsi zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32669
7.12.20 20:33
@pohledzdruhestrany píše:
jeho/její reakce je naprosto trefná, ten kluk na ní naprosto kašle, ale ona by ráda víc… snad se jí časem rozbřeskne

Ok, ale z toho prispevku vychazelo, ze byla chyba si s nim neco vubec zacinat. A ja se ptam, proc bych mela zahudrovat kazdeho bombardaka v okoli :lol:

Nahodou s devkarema je to jizda, kratka, ale fajn, zato se nikdy nezprotivej, protoze driv zmizej a clovek muze tak max. vzdychat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
7.12.20 20:37
@PaníKadrnožková píše:
Ok, ale z toho prispevku vychazelo, ze byla chyba si s nim neco vubec zacinat. A ja se ptam, proc bych mela zahudrovat kazdeho bombardaka v okoli :lol:Nahodou s devkarema je to jizda, kratka, ale fajn, zato se nikdy nezprotivej, protoze driv zmizej a clovek muze tak max. vzdychat :lol:

hlavně se nesmí ptát, jestli už od „TÉ“ doby měl něco i s někým jiným, to by se mělo psát v každé brožurce pro dospívající dívky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat