Online losy od Sazky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 12:22
Online losy od Sazky

Ahoj všem!
Zkoušel někdo online losy od Sazky? Řekla mi o tom známá, jinak bych ani nevěděla, že něco takového existuje :mrgreen: Pokud už máte vyzkoušeno, vyhráváte vůbec? Známá mi totiž tvrdí, že teď vyhrála na online los 5000,– a že má tedy na přilepšenou na dovolenou. Ale nějak jí to nevěřím. :nevim: Sama si tedy ale sem tam koupím klasický stírací los - co kdyby sedlo štěstí i na mě :mrgreen:

Reakce:
Tableta
Závislačka 4323 příspěvků 11.07.18 12:29

Ani online, ani papírový. Nemám ráda hazard. Navíc ta šance, že se mi to, kdyby jenom, vrátí, je dle mého názoru příliš malá :jazyk:

lucenka
Vesmírná mluvilka 34129 příspěvků 11.07.18 12:39

@Tokara občas si nějaký zkusím… Nejvíc jsem vyhrála asi 500.

fredy24
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 13:16

Stačí ty papírový losy otočit a hned člověka přejde chuť to hrát :andel:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 13:26

Mě to právě vcelku baví stírat :mrgreen: ale za losy moc neutratim. Jsou měsíce, kdy nekoupím ani jeden los. Občas dám za ně měsíčně max těch 500,– sportku a podobné nevsázím vůbec.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:28

těm online moc nevěřím, tam se to dá lehce obalamutit…
ale na normální vyhrávám docela dost

Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 13:31
@lucenka píše:
@Tokara občas si nějaký zkusím… Nejvíc jsem vyhrála asi 500.

A to bylo na ty online lisy, nebo klasický? Ja v klasických vyhrála nejvíce 1000,– na los za 2 stovky

Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 13:34

@Doe_Jane právě, tomu úplně nevěřím. Jednou Tě nechají vyhrát a prohraješ tam pak hafo peněz. Není nad klasický. Spíš mě zarazilo, že něco takovýho je. Dokonce, že tam i člověk vyhraje :lol:

lucenka
Vesmírná mluvilka 34129 příspěvků 11.07.18 13:34
@Tokara píše:
A to bylo na ty online lisy, nebo klasický? Ja v klasických vyhrála nejvíce 1000,– na los za 2 stovky

Klasický vůbec nekupuju. Byl to nějaký online za 20… Za víc nehraju

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:37
@Tokara píše:
@Doe_Jane právě, tomu úplně nevěřím. Jednou Tě nechají vyhrát a prohraješ tam pak hafo peněz. Není nad klasický. Spíš mě zarazilo, že něco takovýho je. Dokonce, že tam i člověk vyhraje :lol:

jak říkáš :)

Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 13:39

@lucenka
Teda ale odrazuje mě, že chtějí vyplnit i rodné číslo. To už je na mě moc. Jinak bych to i zkusila :think:

_BBQ_s
Echt Kelišová 9398 příspěvků 11.07.18 14:21

Videla jsem na to reklamu, ale vubec mi to nelaka. Ani online, ani papirovy. Clovek si kupuje jen nadeji - kdyby…

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 14:23
@Tokara píše:
@lucenka
Teda ale odrazuje mě, že chtějí vyplnit i rodné číslo. To už je na mě moc. Jinak bych to i zkusila :think:

tak na to je zákon, to samé je u tipsportu apod. to se neboj

Tokara
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 11.07.18 15:36

@Doe_Jane
To jsem nevěděla, ale je to logický mno. Mají alespoň jistotu, že vsázející je starší 18ti let.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >