Reklama

Online losy od Sazky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 12:22
Online losy od Sazky

Ahoj všem!
Zkoušel někdo online losy od Sazky? Řekla mi o tom známá, jinak bych ani nevěděla, že něco takového existuje :mrgreen: Pokud už máte vyzkoušeno, vyhráváte vůbec? Známá mi totiž tvrdí, že teď vyhrála na online los 5000,– a že má tedy na přilepšenou na dovolenou. Ale nějak jí to nevěřím. :nevim: Sama si tedy ale sem tam koupím klasický stírací los - co kdyby sedlo štěstí i na mě :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 11.07.18 12:29

Ani online, ani papírový. Nemám ráda hazard. Navíc ta šance, že se mi to, kdyby jenom, vrátí, je dle mého názoru příliš malá :jazyk:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31621 příspěvků 11.07.18 12:39

@Tokara občas si nějaký zkusím… Nejvíc jsem vyhrála asi 500.

fredy24
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 13:16

Stačí ty papírový losy otočit a hned člověka přejde chuť to hrát :andel:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 13:26

Mě to právě vcelku baví stírat :mrgreen: ale za losy moc neutratim. Jsou měsíce, kdy nekoupím ani jeden los. Občas dám za ně měsíčně max těch 500,– sportku a podobné nevsázím vůbec.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:28

těm online moc nevěřím, tam se to dá lehce obalamutit…
ale na normální vyhrávám docela dost

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 13:31
@lucenka píše:
@Tokara občas si nějaký zkusím… Nejvíc jsem vyhrála asi 500.

A to bylo na ty online lisy, nebo klasický? Ja v klasických vyhrála nejvíce 1000,– na los za 2 stovky

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 13:34

@Doe_Jane právě, tomu úplně nevěřím. Jednou Tě nechají vyhrát a prohraješ tam pak hafo peněz. Není nad klasický. Spíš mě zarazilo, že něco takovýho je. Dokonce, že tam i člověk vyhraje :lol:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31621 příspěvků 11.07.18 13:34
@Tokara píše:
A to bylo na ty online lisy, nebo klasický? Ja v klasických vyhrála nejvíce 1000,– na los za 2 stovky

Klasický vůbec nekupuju. Byl to nějaký online za 20… Za víc nehraju

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:37
@Tokara píše:
@Doe_Jane právě, tomu úplně nevěřím. Jednou Tě nechají vyhrát a prohraješ tam pak hafo peněz. Není nad klasický. Spíš mě zarazilo, že něco takovýho je. Dokonce, že tam i člověk vyhraje :lol:

jak říkáš :)

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 13:39

@lucenka
Teda ale odrazuje mě, že chtějí vyplnit i rodné číslo. To už je na mě moc. Jinak bych to i zkusila :think:

_BBQ_s
Echt Kelišová 9313 příspěvků 11.07.18 14:21

Videla jsem na to reklamu, ale vubec mi to nelaka. Ani online, ani papirovy. Clovek si kupuje jen nadeji - kdyby…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 14:23
@Tokara píše:
@lucenka
Teda ale odrazuje mě, že chtějí vyplnit i rodné číslo. To už je na mě moc. Jinak bych to i zkusila :think:

tak na to je zákon, to samé je u tipsportu apod. to se neboj

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.07.18 15:36

@Doe_Jane
To jsem nevěděla, ale je to logický mno. Mají alespoň jistotu, že vsázející je starší 18ti let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama