Online podnikání

Anonymní
4.4.21 08:33

online podnikání

Ahojte,

chtěla jsem se zeptat, jestli jste taky na FB zachytili reklamy na online podnikání, kde slibují, že vás provedou celým procesem za pouhých 77 Euro, dají vám know how, jak prodávat drahé produkty a vydělávat hodně peněz. Jindy zase de o attraction marketing. Tyhle reklamy mají hodně lajku, lidi jim nadšeně odepisují…
Máte s tím nějakou zkušenost? Je to nějaký podfuk?

Děkuji za každou reakci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1100
4.4.21 08:38

Je to podfuk. Na techhle MLM pasivnich prijmech prumerny clovek nikdy nic nevydela. Naopak, akorat das hromadu penez za uplne zbytecne kurzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13532
4.4.21 08:40
@Anonymní píše:
Ahojte,

chtěla jsem se zeptat, jestli jste taky na FB zachytili reklamy na online podnikání, kde slibují, že vás provedou celým procesem za pouhých 77 Euro, dají vám know how, jak prodávat drahé produkty a vydělávat hodně peněz. Jindy zase de o attraction marketing. Tyhle reklamy mají hodně lajku, lidi jim nadšeně odepisují…

Děkuji za každou reakci.

Všechny tyhle kraviny jsou podfuk a zbytečný vyhazování peněz… 8)
Od roku 89 jsem při normálním podnikání, při snaze o doplňkové aktivity, absolvoval spousty takovýchto nesmyslů… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6227
4.4.21 08:40
@Anonymní píše:
Ahojte,

Děkuji za každou reakci.

Vždyť je to podvod. :zed: A na tyto reklamy jsem nenarazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
4.4.21 08:47

Podvod.. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.4.21 09:06

Já jenom otevřu FB a je to tam všude!! Vypadá to až nebezpečně zajímavě ale je divné, že slibují hromadu peněz i když člověk nemá žádnou zkušenost s online podnikáním. To by pak asi dělal každý…

Díky všem za názor!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
4.4.21 09:13

Vždyť je to kravina… a ta kravina spočívá v tom, ze do ni pak musíš lákat další a další lidi. A nutit je, aby lákali další a ti další zrovna tak. K ničemu jinému to nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
4.4.21 09:23

https://www.mall.tv/…sivni-prijem

Doporucuju zhlednout. Za me vtipne vysvetlena takhle problematika. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7647
4.4.21 09:26

Včera štěně, dneska tohle? Asi se přestávám divit, že to ti podvodníci pořád zkouší. Vždycky jim na to někdo skočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13532
4.4.21 09:42
@Parninas píše:
https://www.mall.tv/…sivni-prijemDoporucuju zhlednout. Za me vtipne vysvetlena takhle problematika. :palec:

Koukám na to a je to vtipný a zároveň smutný… V podstatě přesně takto vypadají „motivační meetingy“ u řady společností, jak u těch čistě podfukářských, tak těch, které jsou dle mých měřítek v „šedé zóně“, jako např. různé nadnárodní společnosti, včetně pojišťoven a investičních spolků… :roll: :nevim: 8)
Krom jiného jsem absolvoval v dávné minulosti např. Amcico, Ertrag und Sicherhait a další, kde se školilo převážně ne o produktech, ale hlavně o tom, jak uhnat klienta k podpisu jakékoliv investice a prakticky nic mu o tom neříct… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.4.21 09:56

@Parninas hustý!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46795
4.4.21 10:07
@Parninas píše:
https://www.mall.tv/…sivni-prijemDoporucuju zhlednout. Za me vtipne vysvetlena takhle problematika. :palec:

mam to pustene, pry musis prestat premyslet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
4.4.21 10:10
@matkabagristy píše:
mam to pustene, pry musis prestat premyslet :palec:

Jj, mysleni znamena stop. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Velka pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
4.4.21 10:12
@Anonymní píše:
Ahojte,

Děkuji za každou reakci.

Není to podfuck, je to geniální věc, jak s minimálním úsilím vydělat od každého trouby 77€ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat