OOGlukozový test 24.28.tt

16.1.20 16:42

OOGlukozový test 24.28.tt

Ahoooj moc by mě zajímalo kolik se platí na OOGT ve 24-28tydnu těhotenství? :) Předem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1989
16.1.20 16:49

@Sabina195 neplatila jsem nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 16:51

A za tu restrikcí?:) Jestli se můžu zeptat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:00

Doporučuji skupinu „podpořte mě v osvětě“ na fb. Tam vám poradí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
16.1.20 17:06

Každý gynekolog to má jinak. U mého je třeba toto všechno zdarma. Zeptejte se ve vaší ordinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:27

@Katy488 správně by měly být zdarma tuším ty poslední dvě, screeningy mají hrazené 3 za celé těhotenství, což by ale u fyziologického těhotenství mělo stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 18:02

Tak pak nevím proč chce ty2000 al děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
16.1.20 18:25

@varenevejce Ano hrazené jsou 3 screeningy, ale i běžné těhotenské prohlídky. Záleží ale na doktorovi, co má jako běžnou těhotenskou prohlídku, každý to má jiné. Někdo má jen vaginální vyšetření, měření tlaku, vážení a kontrolu moči. Můj gyndař má tenhle základ + utz, a od 30tt dělá běžně i průtoky a měření miminka s odhadem váhy a monitor. A ti kteří si na tom stavějí byznys, tak si tyhle nadstandartní služby nechávají platit, mají na to nárok. Každopádně je to lepší, než doktor, který tato vyšetření odmítá udělat byť třeba za peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
16.1.20 18:53

@Sabina195 Protože je může chtít. OGTT je ale opravdu zdarma, je ale možné, že ho dělá v ordinaci a nemusíš do nemocnice na odběry, tak si to nechává platit. Nicméně, pokud nechceš platit, měl by ti normálně vystavit žádanku na odběry do nemocnice. Zbytek ti vůbec poskytnout nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
16.1.20 20:36

@Sabina195 já si platím tehotensky balíček - a je to ještě mnohem víc než 2 tisíce :mrgreen:
Ale jinak bys neměla za ogtt nic platit.

Pokud to mas v balíčku, nejspíš ti ho udělají u nej na gyn. Jinak v prvním jsem balíček neměla, na ogtt do nemocnice a byl zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama