Opadnutí erekce s kondomem

2630
5.5.12 21:13

Opadnutí erekce s kondomem

Zdravím vás s mým problémem :)
Mám stáleho přítelem, 4 roky jsem brala HA, ale mám k ní averzi. Proto jsme se domluvili, že budeme používat kondom. Přítel souhlasil, že s tím nemá problém, že mě chápe. Ze začátku to bylo docela v pohodě, ovšem poslední dobou už pravidelně při vytažení kondomu má po erekci. Prý to jakoby znecitlivuje, či co a teď už je to podle mě spíš psychickej problém, že selže. Jakmile se milujeme bez něj s přerušovanou souloží, tak je vše v pohodě, jinak ne. Ovšem ne že bych této metodě úplně věřila :D Vyzkoušeli jsme snad tři výrobce, i víc druhů jednotlivých výrobců a nemůžeme přijít na ten pravej. Máte s tím někdo zkušenost? Co se týče kondomů tak jsem začátečník, proto by mě zajímalo, jestli máte vyzkoušený nějaký, co by tolik „neznecitlivovali“ :?: Díky za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
5.5.12 21:16

A co kdyby sis nechala ty zavést tělísko? Tím by opadla starost o kondom ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
5.5.12 21:16

No nevím,ale můj manžel říká,ž žádné znecitlivění není.Asi zálěží chlap od chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
5.5.12 21:23

Pokud máš averzi na antikoncepci, tvůj přítel na kondom, tak nezbývá než tělísko (možná antikoncepční injekce :?: ) … nebo přerušovaná soulož. My to takto provozujeme od narození malé, taky už prášky nechci …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2630
@Janinna23 píše:
A co kdyby sis nechala ty zavést tělísko? Tím by opadla starost o kondom ;)
Ještě jsem nerodila, takže to nevidím jako dobrej nápad :) Spíš uvažuju na nějakým spermidem, typu Pharmatex..
@sexyfraga píše:
No nevím,ale můj manžel říká,ž žádné znecitlivění není.Asi zálěží chlap od chlapa.

No právě ze začátku mu to nevadilo, tak nevím, jestli nepoužíváme nějaký blbý kondomy… Teď je teda problém s jakýmkoli, ale to už bude psychika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900

Můj manžel taky necítí rozdíl (jestli s kondomem, nebo bez), ale je fakt, že jednou jsme koupili jinou značku než obvykle a bylo to na nic. Byl mu malej - sice seděl, ale prej v tom byl moc utaženej a tak to stálo za prd a museli jsme toho nechat, protože to bylo nepříjemné. Takže bych určo zkusla pořádně poladit velikost (my kupovali už jen v kauflandu u kasy - značku už si ale nevybavím, ale určo ne Durex ani Pepino, možná primeros - bílá krabička). A taky je možnost, že ta psychika už mu to teď moc nepovolí a nepůjde to :? Měla jsem jednoho partnera, ten fungoval normálně až do chvíle, kdy měl „zasunout“ to se buď udělal dřív, než se mě dotkl, nebo prostě ochabl, aniž by se dostal dovnitř. Nějakou antikoncepci to ale chce, pokud zatím neplánujete mimčo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900
5.5.12 21:25

Spermicidy ne! - nevím jak ostatní, ale já z toho měla akorát pěknej zánět a ze sexu nebylo nic, protože nás to oba šíleně pálilo - takže antikoncepční účinek 100% :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254

Já myslím, že v kondomu to nebude :nevim: Taky jsme pár vyzkoušeli a přijde mi to na jedno brdo.. Nejlepší bude, když se domluvíš se svým gynekologem a on Ti určitě nabídne to nejlepší řešení :palec: Mám totiž dojem, že tvůj přítel se toho „traumatu“ z kondomů jen tak nezbaví :think: Zkuste teda najít jinou metodu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31603

u nás prošel jen durex real feel, ten je fakt skoro neviditelný a necítitelný.
Před pár měsící bych ti doporučila ženskou barierovou antikoncepci, ale teď už si netroufám (viz poslední metřík :mrgreen: ), i když spoustě holek slouží velmi dobře a kdybych k ní použila spermicid, tak bych byla zřejmě další spokojená uživatelka :lol:
Napadá mě ještě pharmatex, dělají se globule a krémy, tak můžete vyzkoušet, krému bylo celkem hodně a dost to čvachtalo, globule menší,ale nás pálila, ale někoho nepálí, je třeba vyzkoušet (a dodržovat pokyny v letáku).
Pokud jsi ještě nerodila, tak bych tělísko asi vynechala.
Pokud máš pravidelný cyklus, tak můžeš měřit BT a minimálně po prokázané ovulaci máš jistotu, že neotěhotníš a můžete vesele sexovat bez antiko, ale to je asi taky metoda spíš pro lidi, kteří dítě neplánují, ale kdyby přišlo, tak se věšet nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3832
5.5.12 21:29

a co antikoncepční náplasti??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31603
5.5.12 21:31
@Pesee23 píše:
a co antikoncepční náplasti??

no ale to je taky HA :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3832
5.5.12 21:32
@Gladys píše:
no ale to je taky HA :nevim:

já vím. Ale injekce jsou taky HA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
5.5.12 21:32

Kamarád mi říkal že je pro chlapa velký rozdíl, kdo kondom nandavá. že prý když si ho nasazoval sám bylo po erekci ale když mu ho nasazovala ženská tak to nebyl problém. Myslím že na tom něco bude. I mé zkušenosti tomu odpovídají. Zkus mu dělat orál a pak mu ho nasadit. Neměl by spadnout. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31603
5.5.12 21:40
@Pesee23 píše:
já vím. Ale injekce jsou taky HA

aha, to jsem si ani nevšimla, že někdo doporučoval, do toho bych nešla ani za zlatý prase. Já to pochopila tak, že zakladatelka nechce hormony jako takové, což chápu, já už bych je též nechtěla to radši otěhotním :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
5.5.12 21:44

Existují i ultra tenké kondomy, jinak to že erekce opadne se stává, to znecitlivění opravdu existuje :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama