Existuje digitální ovulační test pro opakované použití?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 08.02.19 21:02
Opakovací ovulační test

Ahoj holky, nevíte jestli neexistuje nějaký ovu test, opakovací? Jakože bych nemusela pokaždé tahat a namáčet novou a novou tyčinku. Něco na způsob digitálu… nikde jsem nic nenašla, možná špatně hledám :nevim:
Jsem v tomto směru nezkušená, tak se omlouvám předem, kdybych se tím někoho dotkla :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 08.02.19 21:13

Kdysi jsem měla test Donna. Dělá se ze slin, ale nikdy jsem z toho ovulaci nepoznala.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 08.02.19 21:45

@Naomi.Girotto myslim te na ebay ho maji…

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 10:57

A u nás v lékárnách asi nic neseženu, viďte :nevim: … Nemohu nic najít. V lékárně na mě koukala jak kdybych spadla z nebe… :nevim:

karkulka1283
Závislačka 3893 příspěvků 09.02.19 12:55

Na internetu sezenete test ktery se dela ze slin stojí asi 500,–

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 12:57
@karkulka1283 píše:
Na internetu sezenete test ktery se dela ze slin stojí asi 500,–

ahááá tak to jsem třeba vůbec nevěděla, že to jde i ze slin :) to zní rozhodně líp než z moči. každý den … :jazyk: a dá se použít opakovaně?

Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 09.02.19 18:19
@Naomi.Girotto píše:
ahááá tak to jsem třeba vůbec nevěděla, že to jde i ze slin :) to zní rozhodně líp než z moči. každý den … :jazyk: a dá se použít opakovaně?

Donna, viz výše. Je to kukátko, vydrží cca roky, ale jak jsem psala, nebyla jsem z toho nadšena. Pohledejte raději recenze.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 09.02.19 18:25

Ááá, dokonce ho ještě mám v lékárně, ale je již moc starý. Vypadá to takto

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 18:27

@Zkai Děkuji za pomoc! :) Našla jsem dnes toto
FERTILCONTROL EASY OVULAČNÍ TEST - něco na bázi mikroskopu… tak nevím, jestli do toho tedy investovat

Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 09.02.19 18:56
@Naomi.Girotto píše:
@Zkai Děkuji za pomoc! :) Našla jsem dnes toto
FERTILCONTROL EASY OVULAČNÍ TEST - něco na bázi mikroskopu… tak nevím, jestli do toho tedy investovat

Jo, to vypadá úplně stejně. To černý je čočka, vyndá se z toho nástavce, to je jen dutina s diodou na konci, na jednu stranu čočky se otře slina, nasadí zpět, na nástavci se čudlíčkem zapne světlo a druhou stranou čočky koukáte. Zkusila jsem to ještě vyfotit, to oranžové je to, co je vidět uvnitř. Ovulaci evidentně nemám :mrgreen: , ale přijde mi to moc jednoduché za ty prachy. Kdysi mě hrozně zajímalo, jak to funguje a pětistovka nebyl problém, ale znovu bych to nekoupila. Viděla jsem tam furt to samé.

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 18:59

@Zkai jee vy jste skvělá! moc děkuju za ochotu! :kytka: Takže pokud jste tam pořád viděla to samé, tak asi nic moc, co? Taky se mi to zdá nějaké jednoduché. Nikde ale nemůžu najít v jiných diskuzních fórech zkušenosti holek. Tak buď se o tom moc neví a skoro nikdo to nepoužívá nebo jsou to fakt vyhozené peníze a nestojí to ani za zmínku nikde :nevim:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 09.02.19 19:03

Jo on je ještě nějakej disk, ale dle popisu to funguje stejně. Ale:

https://www.emimino.cz/…easy-296283/

https://www.emimino.cz/…onna-110700/

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 19:09
@Zkai píše:
Jo on je ještě nějakej disk, ale dle popisu to funguje stejně. Ale:

https://www.emimino.cz/…easy-296283/

https://www.emimino.cz/…onna-110700/

Moc děkuju! mě to nenapadlo hledat pod těmi názvy. Ty jo… pff takže to nefunguje no :? Tak asi staré dobré čůrací namáčecí tyčinky.. Chjo

Zkai
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 41 inzerátů 09.02.19 19:17
@Naomi.Girotto píše:
Moc děkuju! mě to nenapadlo hledat pod těmi názvy. Ty jo… pff takže to nefunguje no :? Tak asi staré dobré čůrací namáčecí tyčinky.. Chjo
:mrgreen: náhodou, už si s tím hraju půl hodiny a furt mě to baví :lol: z počůraných papírků jsem byla podstatně moudřejší..
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 09.02.19 19:18

@Zkai Tak to máte aspoň super aktivitu na sobotní večer :lol: :lol: :lol: Kdyby jste zaznamenala nějaký posun tak pište! :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >