Opakovaná nemocenská

Anonymní
6.5.21 15:45

Opakovana nemocenská

Zdravím všechny,
minulý rok jsem šla na nemocenskou ( operace pohyblivého ústrojí ) a ukončila jsem marodni letos v lednu. ( Celkem jsem byla na nemocenské cca 300 dní ).
Teď od května jsem znovu na nemocenské. Bolesti stále přetrvávají. Vím že podpůrči doba je 380 dní. Takže mi zbývá cca 80 dní. Můžete mi poradit jak dlouhou dobu mohu být na nemocenské, abych dostávala nemocenskou. Zda se ty tři měsíce co jsem chodila do práce se tam připočítávají.

Děkuji

Prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15030
6.5.21 15:51

Vzdyt ses tady na to ptala pred par dny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29287
6.5.21 15:52
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
minulý rok jsem šla na nemocenskou ( operace pohyblivého ústrojí ) a ukončila jsem marodni letos v lednu. ( Celkem jsem byla na nemocenské cca 300 dní ).
Teď od května jsem znovu na nemocenské. Bolesti stále přetrvávají. Vím že podpůrči doba je 380 dní. Takže mi zbývá cca 80 dní. Můžete mi poradit jak dlouhou dobu mohu být na nemocenské, abych dostávala nemocenskou. Zda se ty tři měsíce co jsem chodila do práce se tam připočítávají.

Děkuji

Prosím o anonym.

Proč se ptáš znovu, jasně ti tam bylo řečeno, že si to máš prostě spočítat. Zbývá ti zhruba 80 dní. Nic jiného ti nikdo nevymyslí, musíš pak žádat o prodloužení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
6.5.21 15:54

Můžeš být i déle než rok na nemocenské, když k tomu jsou objektivní důvody, změna diagnózy, pravděpodobnost vyléčení- lékař, který vystavil neschopenku to musí řádně odůvodnit. Nebo pak ID.
Ty tři měsíce jsou odpracované, tak jsou odpracované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8526
6.5.21 15:54

Musela bys chodit do práce vic jak půl roku mezi marodenim, aby to mělo vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1627
6.5.21 16:16

Paní asi myslela toto… A vy hned jako ať si to spočítá… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29287
6.5.21 16:17
@Marion84 píše:
Paní asi myslela toto… A vy hned jako ať si to spočítá… :zed:

sama v minulé diskusi psala, že jí doktorka nebo kdo řekl, že jí prodloužení neschválí. Takže o této možnosti moc dobře ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
6.5.21 16:23
@vokishka píše:
sama v minulé diskusi psala, že jí doktorka nebo kdo řekl, že jí prodloužení neschválí. Takže o této možnosti moc dobře ví.

Nelze přeci předpokládat, že všichni ví, že dotyčná/zakladatelka se už na to ptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76822
6.5.21 16:23

Tak z těch nepřesných údajů to nikdo nespočítá, až napíšeš přesné datumy, tak se můžeš dozvědět něco víc než cca 80 dnů, ale ono je otázkou, zda se to bude výrazně lišit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29287
6.5.21 16:27
@EvulinkaH píše:
Nelze přeci předpokládat, že všichni ví, že dotyčná/zakladatelka se už na to ptala.

Vždyť je to hned v prvních příspěvcích. A ty jsi napsala příspěvek ve stylu, že jí tu všichni ubližují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
6.5.21 16:54

80 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
6.5.21 20:59
@vokishka píše:
Vždyť je to hned v prvních příspěvcích. A ty jsi napsala příspěvek ve stylu, že jí tu všichni ubližují.

Co? Já jsem nepsala, že jí tu ubližují. Psala jsem, že může být i déle na nemocenské, než jsem to dodatlovala na mobilu, tak se objevily další příspěvky, dříve odeslané. Jinou diskuzi na toto téma jsem nečetla.
Ale je to fuk :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat