Opakované gynekologické záněty a cysta

627
13.9.21 21:34

opakované gynekologické záněty a cysta

Prosím máte zkušenosti co a jak při opakovaných gynekologických zánětech? Před rokehm mi byl odstraněn kousek klitorisu z důvodu karcinomu 1.st. probíhají kontroly co 3 měsíce. A od té doby vždy po 2 měsících svědění a pálení následuje kontrola, operovane místo v pořádku ale v kultivaci vždy nějaký bacil, tak přeléčení. Pak zase chvíli klid a opět se to opakuje. Dnes jsem byla na kontrole, samozřejmě jsem vždy vystrašená aby se zase něco nedělo. Zase brána kultivace, že to pět vypadá na bakteriální zánět ale výtok nemám. A k tomu všemu mi objevil na vaječníku cystu, prý jen sledování.
Poradíte mi? máte zkušenosti s nějakým preparátem, četla jsem na záněty i wobenzym atd.
A jak se řeší cysty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
295
14.9.21 10:10

@Lajla ahoj, nejsem dealer, (myslim, že ani žadné nemají)ale snad už bych i mohla být, protože to doporučuji kudy chodím a té firmě už jsem udělala slušnou klientskou základnu :lol: já, moje rodina a známí jsou velmi spokojení. Já měla vleklé zdravotní potíže. Chronické zánety močových cest, vleklé gyn. záněty, těžky atop. ekzém a silné alergie.Roky jsem si připadala na rozpadnutí. Zkoušela jsem vše. Klasické léky, vymlácená atb, alternativa, čínská mediciná. Desitky, nebojim se říct snad už i stovky tisíc padlo za tolik let snahy o normální život. I ten wobenzym :roll: zbytečně vyhozený peníze a stejně jsem to s nim zkusila snad 4× s nejdražším balenim. Už x měsíců piju na doporučení tekutá probiotika(tzn.jde to rovnou do strev a oproti tabletam, ktere znici žaludeční štavy, tekutá probiotika se dostanou tam kam maji).Já osoběně piju Symprove.Je to dražší sranda 5tisic na 12 týdnů. Ale…pro mě a další okolo mě, hotový zázrak. Když by ti to pomohlo, byla bych i za tebe moc ráda. Vím, že člověk v zoufalství vyzkouší už vše, tak snad dáš šanci i tomuhle a snad to bude to poslední a ty budeš mit pokoj. Držím moc palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.9.21 12:46

Přesně podle výsledku stěru nasaď buď protikvasinkovou léčbu a následně dietu, nebo léčbu proti e-coli, enterococu, klebsiele a podobným. Tzn nějaké bakteriální lyzáty jako urivac apod. které budou obsahovat lyzát té konkrétní bakterie která tě zlobí. Dál zkus najít vaginální probiotika na zavádění, probiotické krémy nebo výplachy, které ti budou sedět. ( bedatine vagi gel, ozonidy vulvovagi, rosalgin, ellen.. je toho spousta). Máš tam rozhozené prostředí a je potřeba, aby se to stabilizovalo, bylo tam tak akorát laktobacilů, které sežerou ty patogeny, které se tam nemají množit. Proto se ti to vrací. Kdyby tam byl streptokok, dá se udělat autovakcína, stejně jako na kvasinky, ale tam není efekt okamžitý a může se to dočasně i zhoršit. To zhoršení se ale dá zvládnout vaginálními laktobacily. Efekt autovakcíny je trvalejší.
Hlavně se řiď tím patogenem, který ti vyjde ve stěru a na něj hledej léčbu a prevenci. Prevenci pak udržuj déle. Při zhoršení znova stěr, abys neléčila něco, co tam není. U přenosných věcí přeléčit partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat