Opalovací krémy a mléka - jaké?

182
28.4.05 10:43

Opalovací krémy a mléka - jaké?

Můžete mi prosím poradit, jaké je dobré opalovací mléko či krém pro dítě kolem 1 roku? Jaký by měl asi být UV faktor - někde jsem slyšela že 20. A jaký je vlastně rozdíl mezi mlékem a krémem, jen v hustotě? Myslím že lepší bude něco lépe roztíratelné, prozatím mě zaujal Bubchen. Co vy na to?
Děkuji Mája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1790
28.4.05 11:25

Ahoj Májo,

taky jsem to tady sondovala a minulý týden jsem koupila DAYLONG 25 ultra. Je toho 100 ml a stálo to 290 Kč. Docela síla, ale opalovací přípravky jsou dost drahý. Ale zase je bez parfemace.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.05 11:35

Mirousku,
uz jsem tady jednou psala do jine diskuze, ze Daylong je sice vysoce ucinny a neparfemovany, nicmene velice agresivni a pro male dite neni vhodny! Bavila jsem se o tom v lekarne, protoze sama musim pouzivat velice ucinne kremy proti slunci a Daylong je jeden z nejlepsich a resila jsem s magistrou, ze ale po Daylongu na obliceji mivam nekdy vyrazku. A ona prave rikala, ze Daylong je krasne ucinny (a drahy), protoze obsahuje latky, co jine kremy vetsinou ne, ale ze prave tyto latky mohou u citlivejsich pokozek vyvolavat reakci. A pak rikala, ze rozhodne ho nemam davat na oblicej a ze by tento krem nepouzivala ani na detskou pokozku.
Jinak si ale Daylong nemuzu vynachvalit, protoze opravdu staci jednou namazat a vydrzi cely den. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
12466
28.4.05 11:37

Nevsimla jsem si, ze nejsem prihlasena. Ten predchozi prispevek je muj! Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
28.4.05 12:19

Ahoj, kdyz kouknes na str. 2 je tam uz jednou toto tema + odpovedi :D

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
28.4.05 15:03

Ahoj,

nám byl doporučen opal.krém z Bubchenu faktor 32-SUN BLOCK.Propustí 2%slunečních paprsků ze 100.
Větší faktor prý nemá smysl-splní tutéž službu jako 32-a jen firmy tahají prachy z peněženek.
Jo ten Bubchen je 150ml,cena 229,– a je neparfemovaný.

SLUNĚNÍ ZDAR :P

Gabka a Štěpánek 2m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
2.5.05 12:33

Používáte někdo pro mimko opalovací kosmetiku od La Roche SPF 40?

• Nahlásit
  • Citovat
2907
2.5.05 13:37

Máme ten samý krém co Gabka. Bubchen UV faktor 32. Měli jsme ho i loňské léto a osvědčil se. U nás byl dražší (268,–)
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
2.5.05 13:40

Já používám taky Daylong 25 - s tím, že mi v lékárně jej přímo doporučili,že nová receptura je uzpusobena pro citlivou pokožku a zvlášť pro děti. Zatím jsem spokojená já i Danýsek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ET
87
2.5.05 16:17

Ahoj, já koupila Niveu a jsem spokojená. Je to pro mě taková klasika, věřím, že vyhovuje i citlivé pleti mimča (teď má 8m). Mažeme poctivě před každou cestou ven. Cena byla 299 za 200ml, byl k tomu v ceně i přípravek po opalování (také 200ml)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
2.5.05 17:42

Tak jsem koukala, čím jsme to loni mazaly a je to opalovací krém Baby sebamed, faktor 28 a byla s ním naprostá spokojenost. Malá je blonďatá a léto jsme trávily na zahrádce s bazénkem + u bazénu v Radlicích a žádné podráždění pokožky sluníčkem ani krémem se neprojevilo. Krém je voděodolný, tak jsme ráno 30 minut před opuštěním domu namazaly a na celý den bylo vystaráno.
Bludička + Kamča 23 měs + ? 9tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.5.05 19:54

Ahoj,
my pouzivame penu od Bubchenu s UV 18. Matyas je hodne svetly, a dr. i magistra v lekarne mi jej doporucili s tim, ze to staci, a kuze taky musi trochu bojovat. jen je treba mazat casteji. jsem s nim moc spokojena, pena se krasne rozetre a vsakne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
2.5.05 20:26

Ahoj,

nemůžu nikde u nás opalovací krém Bubchen sehnat. V lékarně u nás mi dokonce tvrdí, že neexistuje :twisted: Nedá se objednat někde na internetu? Nedaři se mi nic najít.

Díky
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.6.05 10:27

Ahoj,
ja jsem vcera koupila v lekarne Daylong Kids 40, je to tusim novinka letosniho leta…:-) Stoji necele 300,– a doporucila mi ho i nase dermatolozka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
1.6.05 21:14

Ahoj, Bubchen si můžeš objednat na www.caryfuk.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu