Operace análních trhlin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:04
Operace análních trhlin

Byl někdo prosím na operaci fissury? Mám plánovanou operaci a strašně se bojím bolesti po operaci a první stolice, mohu se zeptat na vaše zkušenosti?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:08

Prý to bolí míň než operace hemoroidů, počkám si na zkušenosti, nejspíš mě to totiž čeká taky. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:14
@Anonymní píše:
Prý to bolí míň než operace hemoroidů, počkám si na zkušenosti, nejspíš mě to totiž čeká taky. :nevim:

Máš s tím taky problém? Já jsem zkoušela snad všechny masti a čípky které existují ale pořád je to jen horší, nakonec jsem se rozhodla pro operaci protože pochybuji že bych to vyléčila jinak :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:19
@Anonymní píše:
Máš s tím taky problém? Já jsem zkoušela snad všechny masti a čípky které existují ale pořád je to jen horší, nakonec jsem se rozhodla pro operaci protože pochybuji že bych to vyléčila jinak :(

Jo, už roky. Asi od 25 let, zhoršilo se to vždycky porody, už skoro deset let s tím mám problémy. Jsou lepší a horší fáze, ale už delší dobu to není úplně ok. V pondělí jsem se objednala na kontrolu a chci se právě zeptat na možnosti té operace, slyšela jsem snad něco o laseru, i když se to doplácí, ale to by mi bylo jedno, hlavně kdyby to bylo méně bolestivé, rychlejší rekonvalescence atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:26
@Anonymní píše:
Jo, už roky. Asi od 25 let, zhoršilo se to vždycky porody, už skoro deset let s tím mám problémy. Jsou lepší a horší fáze, ale už delší dobu to není úplně ok. V pondělí jsem se objednala na kontrolu a chci se právě zeptat na možnosti té operace, slyšela jsem snad něco o laseru, i když se to doplácí, ale to by mi bylo jedno, hlavně kdyby to bylo méně bolestivé, rychlejší rekonvalescence atd.

No já jsem právě 3 měsíce po porodu a mám to od té doby, a už mě nebaví pokaždé chodit na záchod ve stresu, odcházet spocená a nevím co, ve čtvrtek se jdu do nemocnice domluvit na tom, aby mi to udělali tak, abych mohla druhý den po operaci domů kvůli synovi, pokud to nepovolí tak tam bohužel ani nebudu moci jít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:32

Nedávno na tomto byla moje kolegyně, já tedy o tomto nic nevím, pouze její zkušenost byla taková, že se taky strašně bála a že to za to vůbec nestalo. Že to bylo mnohem lepší než čekala a bolest že také nebyla vůbec hrozná :nevim: druhý den po operaci šla domů :palec: pravda tedy je, že poctivě a pravidelně užívala Arnicu, na kterou já také nedám dopustit, takže bych Vám to také doporučila :) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:33
@Anonymní píše:
Nedávno na tomto byla moje kolegyně, já tedy o tomto nic nevím, pouze její zkušenost byla taková, že se taky strašně bála a že to za to vůbec nestalo. Že to bylo mnohem lepší než čekala a bolest že také nebyla vůbec hrozná :nevim: druhý den po operaci šla domů :palec: pravda tedy je, že poctivě a pravidelně užívala Arnicu, na kterou já také nedám dopustit, takže bych Vám to také doporučila :) :palec:

Můžu se zeptat co to je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:35

Je to homeopatikum, které podporuje hojení, mírní krvácení,… Já to použivala během operace slepaku a doktoři nevěřili, že jsem se tak rychle zahojila, to samé operace kolene,… :palec:

NatyKli
Kecalka 182 příspěvků 16.07.19 21:40
@Anonymní píše:
Nedávno na tomto byla moje kolegyně, já tedy o tomto nic nevím, pouze její zkušenost byla taková, že se taky strašně bála a že to za to vůbec nestalo. Že to bylo mnohem lepší než čekala a bolest že také nebyla vůbec hrozná :nevim: druhý den po operaci šla domů :palec: pravda tedy je, že poctivě a pravidelně užívala Arnicu, na kterou já také nedám dopustit, takže bych Vám to také doporučila :) :palec:

Takže ta pooperační bolest nebyla nějak hrozná? Mám právě strach že to bude ještě horší než teď :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:52

Ona se v tom placala taky strašně dlouho, pak už měla strach cokoliv jist, takže uz jedla jen něco, taky se hrozně bála. Byla na PN jen týden si myslím a když se vrátila do práce, tak byla úplně taková rozjařená, že kdyby tohle věděla tak by na to šla už dávno, že to vůbec nebylo tak hrozne a určitě to nestalo za to trápení, které doteď měla :) :palec:

sediza
Závislačka 2731 příspěvků 16.07.19 22:40

A na proktologii jste byly? Análni dilatanty jsou podle me velmi účinné. Stejne tak botox. Na operaci bych sla az jako posledni moznost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 07:17

@sediza Ono když člověka bolí si tam strčit jen maličký čípek tak pochybuji že bych byla schopná strčit tam něco takového, a u botoxu jsem četla v mnoho diskuzích že jsou to jen vyhozené peníze a výsledek žádný, ale těžko říct

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 08:28
@Anonymní píše:
@sediza Ono když člověka bolí si tam strčit jen maličký čípek tak pochybuji že bych byla schopná strčit tam něco takového, a u botoxu jsem četla v mnoho diskuzích že jsou to jen vyhozené peníze a výsledek žádný, ale těžko říct
Švagrové to pomohlo natolik, ze uz se jí trhlina nikdy neudelala. Ale ona pak pouzivala i ty dilatanty, jak se jí to zahojilo.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 20:58
@Anonymní píše: Švagrové to pomohlo natolik, ze uz se jí trhlina nikdy neudelala. Ale ona pak pouzivala i ty dilatanty, jak se jí to zahojilo.

A po operaci jí to bolelo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 20:58
@Anonymní píše: Švagrové to pomohlo natolik, ze uz se jí trhlina nikdy neudelala. Ale ona pak pouzivala i ty dilatanty, jak se jí to zahojilo.

Nebo ona byla na tom botoxu? Možná jsem to špatně pochopila

Váš příspěvek
Reklama