Za jak dlouho se může sportovat po operaci appendixu

Anonymní
12.2.20 19:45

Operace appendi

Ahojky, chci se zeptat, kdy je možné začít zase sportovat po klasické operaci appendixu? setkali jste se s touto operaci? za jak dlouho jste mohli začít sportovat? :D uz mě to tady doma nebaví a doktor mi to nerek. dekuju za kazdou odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1899
12.2.20 20:02

Jak probehla operace? Laparoskopie nebo klasicky rez? :) Ja mela delanou hodne narychlo, takze velky rez a tehda 3 tydny ve spitale :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 20:56

Byl klasickej :D 3 tydny? To jsi tam byla nejak dlouho ne? :nevim: @shadowbabe

• Nahlásit
  • Citovat
241
12.2.20 21:12

Jak je to dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
12.2.20 21:33

Bylo to delane na posledni chvili, chyceny spodek a nechtelo se to hojit :nevim: Zalezi, jak dlouho mas po operaci. Urcite bych to nijak neprehanela, poradila bych se s lekarem. Pripadne trebas klido dotaz na obvodni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 22:23

Jsem od operace 6 dnů teprve @Annia45

• Nahlásit
  • Citovat
13024
12.2.20 22:27
@Anonymní píše:
Jsem od operace 6 dnů teprve @Annia45

no tak to určitě ne, nejdřív tak za měsíc, ale zeptej se lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 23:01

Já vim ze teď ne, jenom se ptám jak dlouho by to mohlo trvat :) :kytka: @stinga

• Nahlásit
  • Citovat
241
13.2.20 09:21
@Anonymní píše:
Jsem od operace 6 dnů teprve „@Annia45“

Je to hrozne individualni, zalezi jak se budes hojit, na tvym veku, dalsich nemocech.. Ale myslim ze sportovat budes tak za 2-3 mesice. Prochazky klidne mnohem driv. Sama uvidis, jak se budes citit, ja mela laparoskopicky a dalsi mesic mi delalo problem i zakaslat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 12:01

Již je to nějaký ten pátek/hodně roků, ale byla jsem po klasické operaci slepáku, po 14-ti dnech jsem byla na dlouhé procházce, za pár dnů si šla zaplavat,… no byla to hloupost, pak jsem měla problémy.
Počkej do uschopnění. Zrovna dnes jsem něco hledala a narazila na info ohledně slepáku a tam pro fyzicky pracující doporučovali neschopenku 6-8 týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 17:10
@Anonymní píše:
Již je to nějaký ten pátek/hodně roků, ale byla jsem po klasické operaci slepáku, po 14-ti dnech jsem byla na dlouhé procházce, za pár dnů si šla zaplavat,… no byla to hloupost, pak jsem měla problémy.
Počkej do uschopnění. Zrovna dnes jsem něco hledala a narazila na info ohledně slepáku a tam pro fyzicky pracující doporučovali neschopenku 6-8 týdnů.

Dobre, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama