Operace vpáčených bradavek

20.7.21 13:04

Operace vpáčených bradavek

Ahoj, řešila jste některá vpáčené/vtažené bradavky a jak to dopadlo, jaká jsou rizika, jste s výsledkem spokojené? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
800
20.7.21 14:52

Sama jsem to neřešila. Ale znamé jsem doporučila formovač bradavek (kvůli kojení) a hezky se jí to srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 15:31

Ano já na tom byla. Operace je to poměrně rychlá, bolelo mě to až když jsem byla doma a přestala působit anestezie. Velice mě pak bolelo vytahování stehů. Měla jsem týden dovolené, protože jsem doma musela chodit bez podprsenky a měla jsem obvazy. Výsledek ale super :palec: bolest jsem zapomněla a jsem teď moc spokojená.
Ovšem kojit miminko mi nešlo, což je možná díky této operaci. Těžko říct.

• Citovat
  • Nahlásit
241
20.7.21 15:42

@Niky2 dítěti je úplně jedno, jaké máš bradavky, přisává se na dvorec.
Takže jestli zvažuješ operaci kvůli kojení, vyprdni se na to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 16:17

Já měla vpáčené obě bradavky. Nějak mi ušlo, ze na to existuje nějaký formovač, natož operace. Pak jsem porodila syna a ten sál jako o život. Stal se z něj vlastně takový živý formovač, protože bradavky už byly po dvou letech kojení zcela v normě 😃 Akorát ty začátky byly vcelku bolestivé, pomohl mi Purelan od Medely. Teď mám dceru a kojení už bolelo zpočátku jen trochu. Purelan jsem prakticky nepotřebovala.

• Citovat
  • Nahlásit
959
20.7.21 17:11

Po kojení se prý bradavky srovnaji.
Já to takhle nechala tak uvidíme zdali zůstanou a nebo ne.
Ikdyby jo, tak je to přeci super, jsou citlivější a můžu chodit bez podprsenku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13162
20.7.21 17:15
@Asiina píše:
@Niky2 dítěti je úplně jedno, jaké máš bradavky, přisává se na dvorec.
Takže jestli zvažuješ operaci kvůli kojení, vyprdni se na to :kytka:

To máš sice pravdu, ale bradavka dráždí na patře miminka sací bod, svou funkci má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat