Zalehlé uši mazem

Anonymní
20.7.21 10:31

zalehlé uši mazem

Zdravím, potřebuju radu, včera jsem si s vatovou tyčinkou čistil uši a asi jsem si to ucpal mazem, zkoušel jsem už rady ale nic nepomohlo, peroxid vodíku taky ne ani kapky do uší, nevíte co dělat, je lepší zajít na ušní? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
460
20.7.21 10:32

Jdi na orl udělají výplach :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 11:40

Všude mají plno.. nemáte nějakou užitečnou radu, cokoliv :D

• Citovat
  • Nahlásit
223
20.7.21 11:45

Zakladateli, napis mne sz, jestli chces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
20.7.21 11:53

Někteří praktici umí ucho vypláchnout taky.
Nebo kup nějaký ušní čisticí spray v lékárně, ale to bude trvat déle, než se to tím rozpustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.7.21 12:00

@Okta tak on ten výplach není nic složitého..dvacka stříkačka, jehla s tupou špičkou a vlažná voda…ty spreje to můj muž zkoušel..měl to tam tak totálně zastouchany a zatuhly že to nepomohlo..docela dlouho sem ho přesvědčovala že fakt musi na orl a doktorka mu narvala do každého ucha asi 5 stříkaček než to dostala všechno ven..absolvoval to před týdnem :lol: kdoví jak dlouho to tam měl, přitom potíže se objevily zničehonic…a zrovna jak byl ten prodloužený víkend tak v sobotu ráno že ho bolí uši a má je zalehly… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.7.21 12:03
@Anonymní píše:
Všude mají plno.. nemáte nějakou užitečnou radu, cokoliv :D

Máš akutní potíže, musí tě vzít…sedni do čekárny a čekej až se jim uvolní chvilka..trvá to sotva 5 minut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30607
20.7.21 12:12
@Anonymní píše:

Ptas se, jestli je lepsi zajit na usni. Napisou ti, ze jo a najednou ti to neni vhod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16589
20.7.21 12:19
@Anonymní píše:

Ne, nemají všude plno - akutní případy se na ORL berou i bez objednání (byla by to stejně nesmyslná logika jako vyžadovat na chirurgii objednání od člověka, který přišel se zlomenou rukou).

Aplikací „užitečných rad“ z internetu celý problém jen zhoršíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 12:42
@BohunkaP píše:
Ne, nemají všude plno - akutní případy se na ORL berou i bez objednání (byla by to stejně nesmyslná logika jako vyžadovat na chirurgii objednání od člověka, který přišel se zlomenou rukou).Aplikací „užitečných rad“ z internetu celý problém jen zhoršíš.

Volal jsem všude, objednali mně až na čtvrte kde měli volno :D

• Citovat
  • Nahlásit
15091
20.7.21 13:16
@Anonymní píše:
Volal jsem všude, objednali mně až na čtvrte kde měli volno :D

No to není žádná hrůza. V mezičase si kup v lékárně sprej na uvolnění ušního mazu, aspoň bude ten výplach lehčí. A do čtvrtka to v pohodě vydržíš. Já s ucpaným uchem zvládla půlku dovolené včetně zpáteční cesty letadlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.7.21 14:03

Do čtvrtka se to vydržet dá..muž vydržel týden než sem ho domutila a to mu v uších pískalo, bolelo a blbě slyšel a celou dobu měl zalehly uši…každopádně kdybys prostě přišel třeba hned ráno kdy otviraji a drepnul do čekárny sice by sis třeba hodinku počkal ale vzali by tě jako každého akutniho…když sis zavolal kdy můžeš přijít předpokládají že potíže nejsou vazne a vydržíš, to je normální…protože kdyby ti bylo blbě nevolas ale rovnou jedeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
20.7.21 15:38

Kup si v lékárně strikacku obyčejnou, dej do ni teplou vodu a vyplacení si to tím. Strikacku samosebou bez jehly :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 22:08
@Semtex píše:
Kup si v lékárně strikacku obyčejnou, dej do ni teplou vodu a vyplacení si to tím. Strikacku samosebou bez jehly :lol:

Zkoušel jsem ale bez úspěchu, počkám na ten výplach :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat