Opilý přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 03:35
opilý přítel

Přítel 31 let, denne si dá 1-5 piv, chování se neměni. Dokáže fungovat jakoby nic nepil. Občas když je příležitost tak se trošku více přiopije. Jenže pak užjje to horší. Začne Mít svou náladu a to je pak něco. Všechny nenávidí je šílene přecitlivělý, vytahuje věci jako úmrtí v rodině atd.. chápu to. Každý má ji ne stavy. Dnes jsme byli na svatbě samozřejme jsme tam mel i spát abych nemusela řidič v noci domu. Samozřejme přišel jeho stav a tak jako vždycky jsem sedla do auta a vezla ho na jeho povel domu! Doma šílene scény běhal po baráku ze všechny nenávidí ze me taky nenávidí apod. Dobry je opilý beru to. Ale to že vstane a normální na fera pocura stul kde je počítač lehne a spí už nerozdychavam. Řekla bych že nějaký problém s alkoholem už tu bude. Nevydrží bez něj snad ani den. Když už tak to musí do dne vykompenzovat. Upozorňují ze si s nim více méně o tom nejde promluvit normální v klidu proto že je dost rapl a hned sstartuje a otaci VŠE proti me. Nechci abyste hned rýpaly jen chci řadu. Snažím se o mimco, ted to nevyšlo má cenu to s takovym zkoušet dal.?? Bohužel nemám momentalne kam jít jinam bydlet a to ani k rodičům ci kamarádce. Ale má vůbec cenu byt s chlapem co je Az takový ze se neobejde bez piva. Tolerují pivko klidne denne s kamarádama aale ne ze zpravidla 2× do týdne budu čelit takovym narážkam a uklízení po nem. Prosím o normální názory ne žádné rýpalky. Chci se poradit a slyšet vás názor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 02.08.15 04:01

Ahojky, nechci te strasit.Je to par let a byla jsem v podobne situaci. Pokud pije denne je to alkoholik.To s tim curanim je jeden z priznaku. Nemusi se opijet do nemoty, ale i jedno pivo kdyz je denne staci.Musi s tim zacit neco delat, ale musi si to prvotne uvedomit, priznat a chtit on. Jinak s tim nic neudelas a bude se to jen stupnovat. S ditetem bych urcite pockala.Mam vlastni zkusenost, byvaly manzel byl kuchar, takzecporad u zdroje.Pivo pro nej nebyl alkohol.Kdyz me zacal curat z balkonu a na zaclony, pes po nem stekal kdyz ve dve rano mu nacural do pelechu atd. Byla to posledni kapka.Ten clovek se ti casem zhnusi a na dite budes stejne sama. A nakonec i bez financi.Dala bych mu sanci pokud s tim neco bude chtit udelat, ale moc tomu neverim.Ja byla kvuli tomu i u znameho psychiatra co to je, jestli je namesicnej nebo proc. cural mi i kdyz nebyl vylozene opilej. Prvni otazka byla, aniz by vedel kde pracuje nebo ze pije byla jestli se rad napije.Bylo me to hned jasny.

SarahMi
Stálice 85 příspěvků 02.08.15 04:05

Tak to je síla teda… :( Asi je uz závislý na tom alkoholu… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 04:05

@Edita27 jsem z toho v soku. Šla jsem si lehnout na gauč ani s nim nechci ležet v posteli. Jen tu sedim a cumim do zdi, spat nemůžu. Tohle jsem ještě nezazila. Ze zvrací už znám ale on se pozvraci a pije vesele dál. Ale tohle???

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 02.08.15 04:13

Co ti mam na to rict.Muzu se zeptat kolik ti je roku? Ja si tenkrat rekla, holka mas to zapotrebi? Jsi mlada, celej zivot pred sebou, kdyz tohle dela chvilku po svatbe co bude delat za 20 let? Tohlevje blba rada, ale me od nej pomohl jinej chlap. K tomu rozhodnuti.Ja se tenkrat strasne stydela, ale je to blbost. Stydet by se mel predevsim on. Proti me byla i ma vlastni rodina.jak se chova druhy den? pamatuje si neco? omluvi se? ale na tohle omluva nestaci, musi uz s tim neco delatcu odbornika a musi hlavne chtit on.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 04:19

Je mi 22 mlada a blba. Semnou se nebaví moje rodina vůbec. Kvůli pritelovo minulosti. Doma mám ddveře zavřené. Já jsem z toho uplne na větvi. Ráno většinou vtipkuje a když vidí ze jsem nasrana jještě se uráží a začne se vztekat. Ale co bude po jeho dnešním extempore následovat to nevím. Mam chuť jít hned ráno pryc ať se trošku vycuka. Je tu jeho máma na návštěvě tak jedině ze mu ona promluvi do duše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 04:19

To už je podle mě docela važné, měl by asi zajit k psychiatrovi…Moje sestra měla problémy s alkoholem, jednou jsme šli večer posedět a všimla jsem si její židle( byla mokrá) :( Normálně se počůrala, řekla mi že se ji to prý stalo už víckrát. Ale bylo štěstí, že ona s tím chtela začít něco dělat a tak se léčila. :(

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 02.08.15 04:28
@Anonymní píše:
Je mi 22 mlada a blba. Semnou se nebaví moje rodina vůbec. Kvůli pritelovo minulosti. Doma mám ddveře zavřené. Já jsem z toho uplne na větvi. Ráno většinou vtipkuje a když vidí ze jsem nasrana jještě se uráží a začne se vztekat. Ale co bude po jeho dnešním extempore následovat to nevím. Mam chuť jít hned ráno pryc ať se trošku vycuka. Je tu jeho máma na návštěvě tak jedině ze mu ona promluvi do duše.

Tak to ti je jak me kdyz to takto s byvalym taky zacalo. A co mel v minulosti za problemy? on uz neni mladej a blbej, nevybourenej. V tomto veku uz to je opravdu problem. Treba by ti rodice pomohli kdyz by videli ze od nej chces odejit.Ja mela opak.Moje rodina ho mela hrozne rada, on na povrch byl hrozne milej, hodnej, spolecenskej. Vssem uvaril, pokud se jednalo o jidlo vsechno obstaral.no ale bohuzel i s alkoholem. :zed: :zed: s jeho matkou asi nema cenu mluvit, ale kdo vi? Ja mam zkusenost takovou ze me dala jakoby za pravdu, ale je to jeji syn, ze? Takze se bude predevsim zastavat jeho pokud prijde na lamani chleba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 04:28

A

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 04:29

.

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 02.08.15 04:30

Jeste se zeptam.Co pritel dela? Protoze pokud bude porad u zdroje, kamaradi atd. Pujde to opravdu tezko.

umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 02.08.15 05:07

Nevím, co chcete slyšet… že se z agresivního ochlasty, co má evidentní psychické potíže, příchodem miminka stane vzorný táta od rodiny, co vás bude na rukou nosit, a flašky se nedotkne? To vám spíš řeknu tu o Budulínkovi…
Teď bez legrace, chlap má evidentně potíže hlavně sám se sebou, a ty za něj nevyřešíte. Ty musí řešit jen sám.

Nebuďte s ním kvůli ekonomické nouzi, nemám tyhle stesky moc ráda a neberu to. Ruce máte, práce se najde a do garsonky se sama vejdete. Ve vašem věku potřebujete spíš pracovní praxi, kvalfikaci a taky pracovat sama na sobě, a ne honit mimino s ochlastou. Seberte se, ženská.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.15 05:19

@Edita27 bez prace… má nasetreno tak pro makat. Rekl mi ze si zije svuj bohemsky zživot. Tot jeho výmluva. Jsem zvedava na ráno.

rorysek93
Kecalka 159 příspěvků 02.08.15 05:21

@umea práci jsem si našla :) v pondělí nastupuji. Vůbec se nelituji. Jen jsem popisovala uplne aktuální situaci. Ze nemam na okamžitý odchod nic nasetreno

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 02.08.15 05:21
@Anonymní píše:
Přítel 31 let, denne si dá 1-5 piv, chování se neměni. Dokáže fungovat jakoby nic nepil. Občas když je příležitost tak se trošku více přiopije. Jenže pak užjje to horší. Začne Mít svou náladu a to je pak něco. Všechny nenávidí je šílene přecitlivělý, vytahuje věci jako úmrtí v rodině atd.. chápu to. Každý má ji ne stavy. Dnes jsme byli na svatbě samozřejme jsme tam mel i spát abych nemusela řidič v noci domu. Samozřejme přišel jeho stav a tak jako vždycky jsem sedla do auta a vezla ho na jeho povel domu! Doma šílene scény běhal po baráku ze všechny nenávidí ze me taky nenávidí apod. Dobry je opilý beru to. Ale to že vstane a normální na fera pocura stul kde je počítač lehne a spí už nerozdychavam. Řekla bych že nějaký problém s alkoholem už tu bude. Nevydrží bez něj snad ani den. Když už tak to musí do dne vykompenzovat. Upozorňují ze si s nim více méně o tom nejde promluvit normální v klidu proto že je dost rapl a hned sstartuje a otaci VŠE proti me. Nechci abyste hned rýpaly jen chci řadu. Snažím se o mimco, ted to nevyšlo má cenu to s takovym zkoušet dal.?? Bohužel nemám momentalne kam jít jinam bydlet a to ani k rodičům ci kamarádce. Ale má vůbec cenu byt s chlapem co je Az takový ze se neobejde bez piva. Tolerují pivko klidne denne s kamarádama aale ne ze zpravidla 2× do týdne budu čelit takovym narážkam a uklízení po nem. Prosím o normální názory ne žádné rýpalky. Chci se poradit a slyšet vás názor.

snažíte se o miminko, zároven píšete, že nemáte kam jít…myslím, že sama jste si odpovědí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama