Miluju jinýho

12
1.8.15 11:39

miluju jinýho

Mám kluka jenomže sem ted jela na tábor a tam se oběvil jeden muž co se do mě zamiloval a já do něho taky vím že ho mám ráda ale nevim jestli mám dat tomu druhému kopačky protože vím že by začal hulit marihuanu a to nechci tak nevim jestli to tajit nebo jestli mu to říct. Momentálně totiž vím že miluju toho druhého a svého přítomného přítele už ne. :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
1.8.15 11:46

What the fuck? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
1.8.15 11:49

@Saba7 kolik ti je jestli se můžu zeptat? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47215
1.8.15 11:51

Skončí brzo prázdniny a budeš mít jiné starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
1.8.15 11:53

:zed: :zed: :zed: :zed: to jsou starosti v raném věku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
1.8.15 11:53

Prosim te, normalne se rozejdi se stavajicim pritelem a nepredstavuj si, jak jsi nenahraditelna, az ho za tyden dva potkas s jinou, tak by tvoje ego mohlo utrpet tezky sok ;)

A co to je za muze? On je starsi jak ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
1.8.15 11:55

Pokud bys s tim prvnim mela zustat jen pro to, aby nezacal hulit a bude te to tahnout za tim taborovym, tak to stejne bude vztah o nicem. Jsi urcite mlada, jdi kam te srdce tahne, treba stihnes do konce prazdnin jeste jiny tabor a dalsiho seladona :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.8.15 11:56

@Saba7 a co to tahnout obouma najednou a pak casem vybrat toho nejepsiho?

• Citovat
  • Upravit
11514
1.8.15 12:01
@JayLee píše:
@Saba7 a co to tahnout obouma najednou a pak casem vybrat toho nejepsiho?
:pankac: :pankac: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.8.15 12:05

Momentálně je mi 17 byla sem tam jako podrádce je to skautský tábor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.8.15 12:07

@Bibi239 no my mezi sebou máme 5 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
1.8.15 12:12
@Saba7 píše:
@Bibi239 no my mezi sebou máme 5 let

bud opatrna, at si neprivezes nejaky prazdninovy suvenyr, at uz v podobe nemoci ci tehotenstvi. Ale jsi mlada, uzivej zivota, kdy jindy by mel clovek davat kopacky z poblazneni letni laskou nez v sedmnacti 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
1.8.15 12:12

@Saba7 když už původního nemilujes tak se s ním rozejdi, jestli začne dělat kdo ví co, tak je to jeho problém, nenech se vydírat a jdi za svým srdcem dokud si mladá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
1.8.15 12:34

Ach ty prazdniny :mrgreen:

@Saba7 no tak normalne se s nim rozejdi, ze pak treba zacne hulit neni tvuj problem ne? nebo je ti vic po chuti lhat, podvadet a schovavat se, kdyz jsi tak zamilovana?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
1.8.15 12:53
@Saba7 píše:
Mám kluka jenomže sem ted jela na tábor a tam se oběvil jeden muž co se do mě zamiloval a já do něho taky vím že ho mám ráda ale nevim jestli mám dat tomu druhému kopačky protože vím že by začal hulit marihuanu a to nechci tak nevim jestli to tajit nebo jestli mu to říct. Momentálně totiž vím že miluju toho druhého a svého přítomného přítele už ne. :nevim: :,(

8o
1. Nemiluješ ani jednoho. Akorát ti lítaj hormony, to je normální a časem se to spraví.
2. Běž do krámu, kup si balík kondomů, měj je vždy při ruce a ne že se na ně vykašleš.
3. Svoji „zamilovanost“ neřeš, beztak je velká šance, že před vánocema to bude zase někdo jinej, to je normálka. Oni to taky moc řešit nebudou 8)
4. Užij si zbytek léta :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama