Opožděná menstruace 4 dny

Anonymní
19.11.18 13:30

Opožděná menstruace 4 dny

Ahoj holky,
mám dotaz… ve čtvrtek a pátek 1. - 2.11. (plodné období) jsme měli pohlavní styk. 12. 11. jsem měla dostat ms. Dostala jsem to 16.11. a měla jsem to jen do včerejška - takže 3 dny. Normálně mám ms 5 dní. jinak mě bolí prsa, trošku podbřišek a jakoby mi něco bublalo v břiše a taky mi je na zvracení. Test jsem dělala před ms a byl negativní. Myslíte že bych mohla být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9547
19.11.18 13:35

Zopakuj test, jestli máš pochybnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.19 17:05

Ahoj, tak já se také připojím :D MS jsem měla mít 29.12,do dneška nedorazila takže mám 4 dny zpoždění. Těhotenský test jsem si dělala před MS a i v den MS a oba testy negativní. :nevim: od té doby jsem žádný test nezkoušela. Myslíte že bych mohla být těhotná? Ovulku jsem měla 16.12 a to právě sex proběhl :roll: ale těm testům nerozumím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
2.1.19 17:27

@jasmakmoch zajdi k doktorovi.. a jinak je nutne kvuli tomu ozivovat x dalsich diskuzi? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2.1.19 20:42

@Twixinka k doktorovi se sama bojim a mamce to zatím říkat nechci, jen jsem chtěla odpověď od více lidí, pardon :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
2.1.19 20:46

@jasmakmoch kolik Ti je? 8o a priste staci obnovit jen jedno tema,dostane se mezi nova temata a lidi Ti odpovi stejne jako pri oziveni x dalsich diskuzi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2.1.19 22:23

@Twixinka 17 :roll: tak to jsem nevěděla :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
3.1.19 09:11

@jasmakmoch takze predpkladam, ze tehotenstvi neni zadouci, ze? Pokud chces jit na gyndu s mamkou, tak bych ji to rekla nebo seber odvahu a bez sama ;) drzim palce :kytka:

Příspěvek upraven 03.01.19 v 09:39

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.19 09:27

@Twixinka dítě jsme určitě chtěli a ne teď když jsem ještě na škole. Každopádně stalo se :nevim: a děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
3.1.19 09:39

@jasmakmoch tak dej pak vedet,jak jsi dopadla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.19 10:15

@Twixinka akorát si za chvíli jedu koupit těhotenský test tak dám vědět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat