Test na cukrovku a angína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VendyLeop
Nováček 7 příspěvků 19.11.18 12:43
Test na cukrovku a angina

Ahoj :) Mam na vas dotaz, myslíte ze muzu jit na test na tehotenskou cukrovku, kdyz me skrabe v krku a nemůžu 3.ti den mluvit?..jsem ve 27 tt.. Ale papír jsem dostala az minuly tyden :? Myslím, ze ja osobně bych to zvládla, ale nevim jestli to nebude mit vliv na výsledky..díky za rady :) :) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Závislačka 4393 příspěvků 3 inzeráty 19.11.18 12:45

@VendyLeop vliv to určitě mít nebude

Ketris
Echt Kelišová 9563 příspěvků 19.11.18 12:48

Nerekla bych, ze to bude mit vliv ;)

VendyLeop
Nováček 7 příspěvků 19.11.18 12:48

@stinga Diky za odpověď ,ja aby me odtamtud neposlali pryč

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 19.11.18 12:48

Vliv to mít asi nebude, ale jestli to u vás chodí jako u nás, tak bych neriskovala, že při čekání nakazím ostatní těhule v čekárně.

Ketris
Echt Kelišová 9563 příspěvků 19.11.18 12:48

@VendyLeop Neboj, cukr v krvi ti nemoc nezmeni :lol:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 19.11.18 12:50

tak já tedy budu jiného názoru, infekce může laboratorní výsledky zkreslit, takže já bych počkala až budeš zdravá. Jako pokud nemáš teploty a jen tě pobolívá v krku, tak to nejspíš bude v pohodě, ale pokud bys měla třeba horečku tak tam může vlivem stresových hormonů stoupnout i hodnota glykemie.

VendyLeop
Nováček 7 příspěvků 19.11.18 12:51

@Ketris Diky , co se tyce lékařů a testu sem pako :-D

VendyLeop
Nováček 7 příspěvků 19.11.18 12:53

@Lucka1111 horečku prave vůbec nemam ,jen me bolí v krku a nemůžu vůbec mluvit ..občas trochu zakaslu..ale jinak se zas tak nemocne necítím.Tak prave nevim

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 19.11.18 12:55

Tak to teda bacha, nemoc dokáže glykémii ovlivnit dost! Jenom škrábání v krku by snad vliv mít nemělo, ale s angínou bych na test určitě nešla. On když se nedejbože nestihne do 28.tt, neděje si nic, ta horní hranice je tam proto, že čím dřív se to zachytí, tím líp, a do toho 28.tt už se to projeví prakticky všem.

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 19.11.18 12:56

https://www.tehotenskacukrovka.cz/…si-dat-pozor

„Test provedený v době akutního onemocnění (např. při viróze atd.) - hodnoty krevního curku mohou být přechodně zvýšené, nemusí se však jednat o cukrovku.“

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 19.11.18 12:57

Spis jen neprimo. Pokud kvuli nemoci treba skoro nejis,napr. Sla bych,ale v pripade hranicnich vysledku bych to vytaha.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 19.11.18 12:59

@VendyLeop jestli nemůžeš mluvit a bolí Tě v krku tak máš laryngitidu, nejspíš virovou. Pokud to můžeš o týden odložit tak to odlož. Ještě máš týden čas, mělo by se to udělat do 28 týdne. U toho testu musíš být v čekárně přes 2 hodiny, navíc se klidně může stát, že Tě nemocnou pošlou domů. Ale pokud nemáš horečku tak si nemyslím že by to mělo výsledky nějak zkreslit.

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 19.11.18 13:51

@VendyLeop nemoc může ovlivnit test, měla bys být zdravá, pokud ti vyjdou zvýšené hodnoty, můžeš se sice odvolávat na nemoc, ale k čemu to bude - budeš test absolvovat znovu…?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 14:40

Osobně bych s tím počkala, až se budu cítit fit. A to nejen kvůli případnému zkreslení hodnot, ale na tom testu budou předpokládám i další těhotné. A mě by teda nepotěšilo, kdybych přišla na test a byl tam někdo nachlazený. Většinou se tam jen sedí a čeká, trvá to pár hodin… asi bych se bála, že to ode mě někdo chytne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >