Pomooooc :-( jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 17:27
Pomooooc :-( jidlo

Ahoj holky, stravu v tehotenstvi si hlidam, ale dnes jsem snědla omylem jeden kousek kanciho medailonku a nasledne si vsimla, ze ta ukrojena cast je lehce ruzova. Krev z toho netekla. Zbytka jidla jsem se uz nedotkla. Mam strach? Mam letet zitra k doktorovi?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Rezii
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 18.11.18 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stravu v tehotenstvi si hlidam, ale dnes jsem snědla omylem jeden kousek kanciho medailonku a nasledne si vsimla, ze ta ukrojena cast je lehce ruzova. Krev z toho netekla. Zbytka jidla jsem se uz nedotkla. Mam strach? Mam letet zitra k doktorovi?

Proč proboha???????!!!­!??:):):););) Made my day! Já zila v obou těhotenství na sushi, miluju ho;) hermelín, zvěřina, trocha vinka:) děti zdravé, chytré jak vopice;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 17:31

Ale nebylo to 100% propecene…ted vsude ctu listerioza, svalovec, toxoplazmozu jsem „nastesti“ prodelala v detsvi

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 18.11.18 17:31

Kliiiid, za prve z mase tect krev ani nemuze (kdyz uz tak stava) a za druhe nic se ti nestane. Tohke stresovani, ac ho jsem schopna pochopit ti skodi mnohem vic. :hug:

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 18.11.18 17:33

Pobavilo :D :D

ugluk
Hvězda diskuse 43561 příspěvků 18.11.18 17:33

A co jako si představuješ, že by s tebou doktor dělal :think:
Na druhou stranu, přistupuj k tomu se stejným stresem i nadále a do rána máš vsugerované příznaky listeriózy, toxoplzmózy a dalších mnoha -óz, takže by mohl léčit to.
Mimochodem, doufám, že zeleninu důkladně dezinfikuješ.

Helileli
Závislačka 3050 příspěvků 18.11.18 17:33

Ano, samozřejmě, letět k doktorovi, helikoptérou. :zed: Kristepane, co čekáš, že ti bude, mor?
Myslím, že by ses měla hlavně uklidnit, stres miminku uškodí víc než medailonek neuskvareny skrz naskrz.

jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 18.11.18 17:36
@Anonymní píše:
Ale nebylo to 100% propecene…ted vsude ctu listerioza, svalovec, toxoplazmozu jsem „nastesti“ prodelala v detsvi

Nejedla jsi den predtim parky? :mrgreen:

Petula306
Povídálka 24 příspěvků 18.11.18 17:38

Na tohle opravdu nevím co poradit, pokud nechci mít blbou poznámku.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 18.11.18 17:45
@jahuhudka píše:
Nejedla jsi den predtim parky? :mrgreen:

To bude urcite ta s tim parkem :mrgreen: Nekdo se holt hooodne nudi a dela si tu pr-del. A vy ji/mu na to skacete :roll: Nikdo nemuze byt tak de-bil-ni, aby kladl takove otázky.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18552 příspěvků 18.11.18 17:47
@srpen89 píše:
To bude urcite ta s tim parkem :mrgreen: Nekdo se holt hooodne nudi a dela si tu pr-del. A vy ji/mu na to skacete :roll: Nikdo nemuze byt tak de-bil-ni, aby kladl takove otázky.

no nevím, kdysi tu byla diskuze o holce, co v těhotenství udělala rychlý pohyb protože se lekla pavouka. :mrgreen:

smajlik345
Kecalka 491 příspěvků 18.11.18 17:48

kančí nejlepší maso a ty s ním tak plýtváš :-D to si neodpustím ani v době těhotenství tak ty pak dám vědět co vše mi díky tomu bylo :-D

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18552 příspěvků 18.11.18 17:49
GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 18.11.18 17:49

Kliiid já se ládovala steakama o sto šest :mrgreen: Akorát na medium rare jsem si netroufla, ale medium sem měla furt a všechno je v pořádku :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 17:49

Vy si delate srandu. Prectete si na internetu o nedodelane zverine v tehotenstvi a budete hysterka jak ja ????

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >