NT screning v Brně

Anonymní
18.11.18 14:20

Nt screning v Brne

Jak probiha? a je mozne na nej dojit i odpoledne, nechci, aby se o tehu dozvedeli v praci, tak proto se ptam na odpoledne. a chodi se ve 13. Tydnu? mne ba gynde sestra rekla, ze 13.-14/tt ale na internetu jsem nasla 12.-13.. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3424
18.11.18 14:44

Ahoj, odpoledne to jdeš já jsem tam jednou byla tuším na půl šesté. Probíhá to tak, že ti vezmou krev a pak udělají utz. Jednou jsem tam byla ve 12. tt a podruhé na konci 13. tt. Když si tam zavoláš a rekneš datum poslední MS, tak oni si tě sami objednají, jak potřebuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
18.11.18 17:06

Určitě se dá jít i odpoledne, ale mají delší čekací lhůty (aspoň na Veveří asi před rokem to tak bylo). Probíhalo to jak píše _chaela, vezmou krev a potom udělají ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.18 17:21

@chaela @Fiškuska
Děkuji za info, to jsem ráda, protože jsem prodělala zt a mám obavy, aby bylo vše dobré, navíc je mi už 39 let, tak jsem opatrná ve sdělování a nechce se mi brát v práci propustka a dovolená u mě nepřichází v úvahu, protože pracuji ve školství :-)

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.11.18 06:58

Já jdu odpoledne. Zavolala jsem tam a objednali mě podle týdne, ve kterém jsem byla, aby to vyšetření vyšlo na 13.týden. Jdu k paní Doubkové.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:03

@malone.v tak to nechapu,mne rekli,ze jen dopoledne,ach jo..kdo to jsme…ja jdu rano…

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.11.18 07:11
@Anonymní píše:
@malone.v tak to nechapu,mne rekli,ze jen dopoledne,ach jo..kdo to jsme…ja jdu rano…

třeba už neměli místo, pokud jdeš také k Doubkové, tak ta to dělá jen pondělky, tudíž čím dřív se objednáš, tím lépe, protože jinak už třeba není místo odpoledne a ten test se musí udělat myslím 13. týden. Já tam volala už před měsícem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:31
@malone.v píše:
třeba už neměli místo, pokud jdeš také k Doubkové, tak ta to dělá jen pondělky, tudíž čím dřív se objednáš, tím lépe, protože jinak už třeba není místo odpoledne a ten test se musí udělat myslím 13. týden. Já tam volala už před měsícem.

Ja volala v 8.tt a bylo mi jedni,ke jo mi pujdu,potrebovala jsem kvulu oraco odp. A rekli mne,ze to nikdy odp.nedelaji,ze to neprichazi v uvahu…coz me stve ted i to vic.mam kvuli tomu komplikace…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:34

Jo a nedelaji to pry kvuli tomu,ze musi dopoledne odesilat krev :lol: takze to nechapu,zo je na stiznost,ze nekomu to jde a nekomu ne…nechtela jsem nikoho konkretne,jen jsem chtela odpoledne…kdykoli po obede…

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.11.18 07:36
@Anonymní píše:
Ja volala v 8.tt a bylo mi jedni,ke jo mi pujdu,potrebovala jsem kvulu oraco odp. A rekli mne,ze to nikdy odp.nedelaji,ze to neprichazi v uvahu…coz me stve ted i to vic.mam kvuli tomu komplikace…

Ja jsem jim prave taky rekla ze potrebuji odpoledne protoze take pracuji ve skolstvi a jeste to mam do Brna docela kus cesty. Mozna zalezi co tam zrovna bylo za sestru. nektere jsou dost neochotne. Ptala se me zda mi nevadi ze me vysetri pan Doubek a vzala me na odpo. Ale tak kdyby to neslo tak bych si proste v praci vzala propustku no, ja se snazim si vsechno vyrizovat po praci ale kdyz to nejde tak to holt nejde. Myslim si ze sekretarka by nemela vyzvonit kde kdo byl na jakem vysetreni, ja jsem ji kolikrat kopirovala zpravu od lekare a nikdy nikod nic nevedel.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:40
@malone.v píše:
Ja jsem jim prave taky rekla ze potrebuji odpoledne protoze take pracuji ve skolstvi a jeste to mam do Brna docela kus cesty. Mozna zalezi co tam zrovna bylo za sestru. nektere jsou dost neochotne. Ptala se me zda mi nevadi ze me vysetri pan Doubek a vzala me na odpo. Ale tak kdyby to neslo tak bych si proste v praci vzala propustku no, ja se snazim si vsechno vyrizovat po praci ale kdyz to nejde tak to holt nejde. Myslim si ze sekretarka by nemela vyzvonit kde kdo byl na jakem vysetreni, ja jsem ji kolikrat kopirovala zpravu od lekare a nikdy nikod nic nevedel.

Ucim na male vesnici 70 km od Brna.. 1.moje tehotenstvi se takto bohuzel provalilo..nemela by,ale bohuzel…a jelikoz jsem po zt,tak nechci,aby se to vedelo o to vic,snad chapes…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:42

@malone.v sekretarce zpravu od lekare?proc proboha?

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.11.18 07:42

Ano ja to chapu, ale pokud proste jiny termin nemaji, tak se neda nic delat. Nebo si proste zavolej na gyndu at ti propustku podepise tva doktorka nebo obvodni, nevim, nenapada me nic jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.11.18 07:43
@Anonymní píše:
@malone.v sekretarce zpravu od lekare?proc proboha?

protoze jsem nemela propustku tak proto :-) ja se netajim tim ze jsem mela chripku :-D to muze vedet i sekretarka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.18 07:47
@malone.v píše:
Ano ja to chapu, ale pokud proste jiny termin nemaji, tak se neda nic delat. Nebo si proste zavolej na gyndu at ti propustku podepise tva doktorka nebo obvodni, nevim, nenapada me nic jineho.

Ja nepsala,ze jiny termin nemaji,ja psala,ze mi bylo receno,ze to delaji pouze dopoledne!terminu meli dostatek,volala jsem s velkym predstihem,abych predesla temto komplikacim,kazdopadbe budu volat jeste jednou…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama