Celodenní bolesti v podbříšku a nevolnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerina1102
Povídálka 30 příspěvků 18.11.18 09:25
Celodenní bolesti podbřišku a nevolnosti

Holky, vím, že podobných témat je tady mraky, ale nikde jsem se nedočetla, jestli jste měly bolesti jako při ms po celý den? Někde jsem četla, že občasné bolesti jsou normální, ale jak je to s těma celodenníma? Momentálně jsem 5+1 tt a ty bolesti jsou teď fakt silné. Takové jsem mívala někdy před nástupem ms. Je mi z té bolesti i mírně šoufl ???? nemám žádné špinění, jen mám fakt strach z té bolesti. Měla jste to některá? Děkuji moc

Reakce:
Lufiik
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 18.11.18 09:37

Já měla takové bolesti, že jsem se nemohla ani zvednout z postele :( Dokonce se přidalo i špinění u obou dcer, více jsem odpočívala a vše dopadlo dobře :) Ale pro jistotu o tom určitě řekni doktorovi ať tě prohlédne :)

Katerina1102
Povídálka 30 příspěvků 18.11.18 09:42

Byla jsem v pátek na prohlídce, kvůli kvasinkám a pálení po močení a tam mi potvrdil, ze těhotná jsem, ale musíme počkat na srdíčko ???? zítra jdu na kontrolu ,tak mu to určitě řeknu. Poslal mě na nemocenskou kvůli teplotě, tak odpočívám co to dá. Děkuju moc za uklidnění ????

Lufiik
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 18.11.18 09:59

@Katerina1102 Mě doktor řekl že některé ženy bolesti mívají silné. Určitě to bude vazy a ještě i zahnizdováním :) Držím palce

Katerina1102
Povídálka 30 příspěvků 18.11.18 10:33

@Lufiik děkuju moc :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >