Bolesti a špinění 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 13:16
Bolesti a špinění 6tt

Ahojky,
Potřebovala bych radu, začala jsem náhle špinit a bolest v podbřišku, těhotenství a ultrazvuk byl v pátek v pořádku a dnes toto.
Myslíte že je to normální? Dost mě to děsí :’((( :,(

Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 18.11.18 13:25

Na tuhle otázku ti správně odpoví jedině doktor, takhle je to 50:50, nemusí to být nic a může to být zlý. :nevim: Určitě bych být tebou zajela na pohotovost. :nevim:

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 18.11.18 13:31

Zajdi si urcite co nejdrive k doktorovi, u me takhle zacal potrat, bohuzel. Snad to nebude i tvuj pripad. :hug:

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 18.11.18 13:34

Špinění i různé tahání atd může být zcela normální. A nebo se to rozjede a bude konec.
Já na tvém místě bych si hezky zalezla do tepla, dala nohy nahoru, něco sladkého teplého k pití, pustit film nebo si vzít knížku a snažila bych se nestresovat.
Kdyby se rozjel potrat, tak tělo si většinou poradí. Na pohotovost bych jela pouze pokud bych krvácela víc jak při menstruaci.

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 18.11.18 13:50

Je to 50 na 50 a stejně s tím nikdo nic neudělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 15:40

Tak jsem byla na urgentním prý vše ok, slyšeli srdce a typují dokonce už 7tt, tak šťastná jsem asi nikdy nebyla.. :srdce: :srdce:
Prý je to normální díky hormonům.
:andel:

Haly
Nováček 6 příspěvků 18.11.18 17:26
@Anonymní píše:
Ahojky,
Potřebovala bych radu, začala jsem náhle špinit a bolest v podbřišku, těhotenství a ultrazvuk byl v pátek v pořádku a dnes toto.
Myslíte že je to normální? Dost mě to děsí :’((( :,(

Me lekar rekl, ze pokud zacnu spinit, mam byt v klidu a lehnout si. Ale byt tebou, tak si zajdi na gyndu, at se na tebe podivaji. Prvni me tehu skoncilo zamlkym tehotenstvim - zadne krvaceni, pak dlouho nic a IVF a v 7tt jsem zacala slabe krvacet, jela jsem hned na pohotovost. Vysvetlila jsem, ze mam strach atd., nechali si me tam, mela jsem tam krevni srazeninu, po propusteni jsem pak meho gynekologa pozadala, ze mam obavy a ten me kontrolovat kazdych 10 dni do ctvrteho mesice, pro muj klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >