Opožděná menstruace po Postinoru

19.4.20 21:59

Opožděná menstruace po Postinoru

Ahoj holky,
založila jsem tuhle diskuzi, jelikož jsem tady na stránce emimino.cz neviděla nějaké přesnější vyjádření, nebo tzv. „uklidnění“ pro holky/dámy, co požily prášky Postinor.
Sdílím tady svoji zkušenost s Postinorem, jelikož vím, že se v mém okolí s tímhle problémem setkalo mnoho žen, ale nikde jsem bohužel nenašla přímé vyjádření.

Postinor je plný hormonů, proto je zcela normální, že se vám zpozdí menstruace. V mém případě jsem Postinor požila až po 35 hodinách, kvůli prasknutí prezervativu. Nejlepší je si dát ihned 2 tabletky najednou. Asi cca po 5ti dnech jsem dostala čtyřdenní mírné krvácení POZOR!!! tohle krvácení NENÍ menstruace. Nemusí to mít každá žena/dívka, ale v mém okolí to dostalo cca 10 žen. Proto si myslím, že to dostane cca 90% žen po požití prášku. Jedná se o jeden z nežádoucích účinků a je to zcela normální. Poté jsem měla dostat menstruaci, ale ta nedorazila. Ani pět dní po termínu menstruace. Ano, velmi jsem se bála. Začínala jsem být čím dál tím více paranoidní a dokážu i říct, že cca po dvou týdnech zpoždění menstruace jsem začínala pociťovat příznaky těhotenství. (SUGESCE!) Ano, je lepší si udělat několik těhotenských testů, ale na to jsem neměla ani pomyšlení a vzhledem k situaci s koronavirem jsem ani možnost neměla… Holky nebojte se! Ta menstruace dorazí. Taky jsem z toho byla pořádně vystresovaná a psala jsem snad všem poradcům na internetu o radu. Ale vím od jedné paní z emimino.cz, která měla zpoždění i 2 měsíce. Proto jsem vás chtěla uklidnit a dát vám moji zkušenost. Nejlepší je si zajít ke svému gynekologovi/žce po třech týdnech od požití prášků na kontrolu. Ale nemusíte se ničeho bát.
Ano, některé dámy tu dávají svoje zkušenosti s Postinorem jako selhané. Ale taky nevíte, za jakých okolností si prášky ony dávaly a po kolika hodinách. Přeji mnoho štěstí. A kdyby se náhodou nezdařilo, nezoufejte. Děti jsou štěstí!!! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
19.4.20 23:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek