Opožděná ms a tlačí mě na močák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika147
Povídálka 25 příspěvků 22.12.18 22:04
Opožděná ms a já prostě nevim

Zdravím.
Ms jsem měla dostat 13.12., což znamená, že mám dnes 10 dní zpoždění. Takový velký zpoždění nikdy nemívám. Cyklus mám 28 dní. Čípek mám vysoko, je podlouhlý, spíše uzavřený a jen na špičce je měkký asi jako ret. Zbytek čípku je spíš tvrdší. Mám čirý výtok, takové to neustálé “mokro ve spoďárech”. Žádné příznaky, že by ms měla v následujícím dni přijít. Cítím se nafouklá a jak kdyby mi cosi tlačilo na močák a nutilo mě to furt čůrat. Jsem na horách a vrátím se dom až na svátky, takže nemám jak si v dohledných 3 dnech udělat test, tak mě zajímají vaše zkušenosti, názory. Ps: samozřejmě vim, že nemáte věštící kouli, chci fakt jen zkušenosti a názory.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 22.12.18 22:08

Já mám úplně stejné pocity / příznaky jako ty a jsem čerstvě těhotná. Poslední MS o 3 dny později než ty.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 22.12.18 22:10

Na horach nemáš žádnou lékárnu nebo drogerii? Jinak to co popisuješ jsem taky měla ze začátku těhotenství.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 22.12.18 22:21

A proc sis na ty hory nevzala TT,kdyz se snazite o mimco? :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9295 příspěvků 22.12.18 22:48

Takže míváš cykly 28 dní, dnes máš vynecháno 10 den, evidentně se o dítě snažíte když víš jaký máš čípek a neudělala sis test dřív a ani sis ho nezabalila na hory.. No tak teď asi budeš muset vydržet ty 3 dny a udělat si ho doma, když jsi to vydržela doteď tak už to zvládneš :) a ano nemáme tu věštící kouli, takže můžeš být klidně těhotná a nebo nemusíš :)

Teris195
Stálice 67 příspěvků 22.12.18 23:19

Já teda nechci být zlá, ale takových témat je tu na stovky, možná tisíce a je to k ničemu, buď jsi nebo ne. To ti poví jen TT a potvrdí na gynekologii. Zajdi si koupit TT a budeš vědět.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >