Opravdu chlapi vlezou na vše?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 14:04
Opravdu chlapi vlezou "na vše" ?

Velmi se omlouvám za anony, ale jedná se o mé blízké okolí. Mám muže, který dělá v určité složce IZS, nikdy jsem si o chlapech nemyslela, že jsou bův ví jak věrní, ale tohle předčilo má očekávání. Měli vánoční večírek (jedná se z velké části spíše o mužský kolektiv) kam se vloudilo i pár ženských. Manžel říkal, že jsem tam měla být, že to jsem neviděla.

Holky šly z ruky do ruky (občas nějaká i do pokoje). Všichni ti chlapi jsou tam ženatí, hodně z nich má hezké ženy, když o nich chlapi vypráví (o těch svých ženách), tak je to samé jak je úžasná, krásná a Irenka tohle a Irenka tamto, bla bla bla a pak na večírku vlezou na „něco“, co se jejich ženě nevyrovná ani 20 %.

Co se tak chlapi mezi sebou baví, tak ani jeden, naprosto ani jeden ten chlap tam žádnou sexuální nedostatečností ze stran své ženy netrpí. Naopak je tam jedna co má dvě děti, chodí do práce a ještě se svým chlapem souloží denně (nechápu tu energii a klobouk dolů před ní).

Kdyby ty rozhoďnožky byly alespoň exkluzivní, ale vždyť to jsou holky průměr, a některé z nich dokonce silný podprůměr.

To opravdu chlapi, když mají příležitost, vlezou na všechno? Prostě ví, že je davajka, tak na ní loupne očkem a jde se na rychlovku? Ztratila jsem naprosto všechny ideály, kdybych ty chlapy neznala, spořádaní taťkové od rodin, co na svých ženách visí očima…a pak tohle. Smutno je mi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 4270 příspěvků 28.01.19 14:08

On ten tvuj tatka se mozna zapojil taky…

Azeretereza
Závislačka 2586 příspěvků 28.01.19 14:08

Nehas co te nepali. Nemyslim si, ze normalni chlap vleze na vsechno, ale meritka krasy a pritazlivosti mame kazdej nastaveny uplne jinak.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17751 příspěvků 28.01.19 14:09

No a v čem přesně je ten problém? :nevim:

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 28.01.19 14:10

A proč je ti smutno? Jejich problém…ono asi tak nejde o vzhled; ale o něco nového, zakázaného…

Arturus
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 28.01.19 14:12

Velká většina chlapů ano

Annabela11
Závislačka 3042 příspěvků 28.01.19 14:13
@Anonymní píše:
Velmi se omlouvám za anony, ale jedná se o mé blízké okolí. Mám muže, který dělá v určité složce IZS, nikdy jsem si o chlapech nemyslela, že jsou bův ví jak věrní, ale tohle předčilo má očekávání. Měli vánoční večírek (jedná se z velké části spíše o mužský kolektiv) kam se vloudilo i pár ženských. Manžel říkal, že jsem tam měla být, že to jsem neviděla.

Holky šly z ruky do ruky (občas nějaká i do pokoje). Všichni ti chlapi jsou tam ženatí, hodně z nich má hezké ženy, když o nich chlapi vypráví (o těch svých ženách), tak je to samé jak je úžasná, krásná a Irenka tohle a Irenka tamto, bla bla bla a pak na večírku vlezou na „něco“, co se jejich ženě nevyrovná ani 20 %.

Co se tak chlapi mezi sebou baví, tak ani jeden, naprosto ani jeden ten chlap tam žádnou sexuální nedostatečností ze stran své ženy netrpí. Naopak je tam jedna co má dvě děti, chodí do práce a ještě se svým chlapem souloží denně (nechápu tu energii a klobouk dolů před ní).

Kdyby ty rozhoďnožky byly alespoň exkluzivní, ale vždyť to jsou holky průměr, a některé z nich dokonce silný podprůměr.

To opravdu chlapi, když mají příležitost, vlezou na všechno? Prostě ví, že je davajka, tak na ní loupne očkem a jde se na rychlovku? Ztratila jsem naprosto všechny ideály, kdybych ty chlapy neznala, spořádaní taťkové od rodin, co na svých ženách visí očima…a pak tohle. Smutno je mi

Mě se líbí komentáře rozhodnozky davajky… :roll: A ti pánové co si to rozdají s kýmkoliv se nazývají jak?A jsi si jistá že tvůj muž nešel na pokoj s nějakou tou rozhodnozkou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 14:13
@Chauvinist píše:
No a v čem přesně je ten problém? :nevim:

problém je ten, že jsem ztratila naprosté ideály o všech. Když zahýbají takovéhle typy chlapů, tak z toho mi vychází, že žádný nemůže být v tom případě věrný .. :nevim:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 28.01.19 14:13

To co rikaji v praci o svych zenach nemusi byt pravda. Ty jsi ty jejich mamzelky videla? Taky jsem mela v praci jednoho s mega egem, narazkama, kecama, sama chvala na zenskou a pak jsem ji videla v plavkach… celkove velka tragedie. Jsou to chlapi z prace tvyho staryho - proste ne vsude to bude tak dokonaly a ne vsechno bude pravda, jak ti doma povida. Pokud se tam ale nekdo nalil, dostal chut, tak na to vlitli. Co se da delat.

Keyllah
Extra třída :D 10700 příspěvků 28.01.19 14:14
@Anonymní píše:

To opravdu chlapi, když mají příležitost, vlezou na všechno? Prostě ví, že je davajka, tak na ní loupne očkem a jde se na rychlovku? Ztratila jsem naprosto všechny ideály, kdybych ty chlapy neznala, spořádaní taťkové od rodin, co na svých ženách visí očima…a pak tohle. Smutno je mi

odpověď je jasná -) pokud tvůj chlap nevlezl, tak „nevlezou“ ;)

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15333 příspěvků 28.01.19 14:14

Ne. Jen zoufalci.

Lalelale
Závislačka 3508 příspěvků 28.01.19 14:14

Jen někteří, měla jsem kolegu, co měl doma nádhernou ženu, ale prošla kolem úplně průměrná baba a on skučel blahem :lol: lidé jsou různí, neber to jako normu. Stejně jako jeden je chytrý, druhý může být úplně blbý… Někdo se umí chovat, někdo ne… Jen je na člověku, aby si rozhodl, kam chce patřit

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 14:14

Nedavno tu bylo neco podobneho,nechapu smysl diskuze a obzvlast,kdyz se Te to netyka :nevim: a normlani chlap fakt nevleze na kazdou :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 14:15
@Annabela11 píše:
Mě se líbí komentáře rozhodnozky davajky… :roll: A ti pánové co si to rozdají s kýmkoliv se nazývají jak?A jsi si jistá že tvůj muž nešel na pokoj s nějakou tou rozhodnozkou?

o mým chlapovi to není, ten by si to asi nedovolil, byl ve službě. Kdyby nebyl, tak nevim, nemůžu za něj dát ruku do ohně. Evidentně za nikoho nemůžu dát ruku do ohně, jak to tak pozoruju delší dobu už. :(

Annabela11
Závislačka 3042 příspěvků 28.01.19 14:15
@Anonymní píše:
problém je ten, že jsem ztratila naprosté ideály o všech. Když zahýbají takovéhle typy chlapů, tak z toho mi vychází, že žádný nemůže být v tom případě věrný .. :nevim:

Ano hlavně když jich je více pohromadě…to dodávají jeden druhému kuráž..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >