Reklama

Opravdu dobré hračkářství - Brno, net

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.08.10 10:16
Opravdu dobré hračkářství - Brno, net

Ahoj, zjistila jsem, že nám nějak docházejí 8-o hračky. Přijde mi, že má všechno ohrané atd..
Chtěla bych poradit dobré hračkářství v Brně nebo na internetu. Jinak jsem hračky nakupovala náhodně, spíš jsem hledala výhodnou cenu - supermarkety, internet, řetězce.
Někdy mi připadá, že leckde mají tu stejnou věc o stovky dražší než jinde :think: (např. duplo)
Kde nakupujete vy?
 Díky

Jana

Reklama

Reakce:

Marťanka1
Kecalka 365 příspěvků 09.08.10 12:11

Ahoj Jani,

já teda většinou omrknu nejbližší větší - pro mě buď Bambule v NC Královo Pole nebo Wágner na České, tam vyberu a pak hledám dle ceny na netu…google to jistí :-)
Jinak třeba lego a stavebnice kupuju jako nové na MMB, dřevěné vláčky zase z IKEA a příslušenství z MMB, můj oblíbený, kde mají snad všechno, je www.4kids.cz - ale spíše na větší nebo značkové hračky (tříkolka) nebo více položek, aby se mi to vyplatilo i s poštovným…

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 09.08.10 20:29

Ja dost veci nakupuju na aukru a casto ve Wiki toys na Minoritske nebo u Vichra, kde maji slevu na Rodinne pasy. Mam pocit, ze tam maji takovy veci, co nemaji prave v tech vetsich hrackarstvych. Takovy blbinky. Ted jsem tam treba koupila molitanovy softtenis, syn z nej je cely pryc, nikde jinde jsem ho nevidela.. A jinak taky nakupuju ruzne. Loni se mi stalo, ze jsem chtela jednu konkretni vec, byla jsem v NC v Kr.poli. V Bambuli ji meli o 100 drazsi nez nakonec v Tescu. Pritom to stalo po sleve 350!

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 09.08.10 20:59

Pro inspiraci bych si chodil do SPARKYS na Masarykovu a do Puntanely ve Vaňkovce - a pak bych se podíval, jestli to někde neuvidím za polovic… :think: Já vím, přeháním…

Marťanka1
Kecalka 365 příspěvků 09.08.10 22:23

Ali má nový metřík :-)

Jojo, tam chodím též - myslím Wiki a Vichr a přesně, spíše pro blbinky a něco, co jinde nenajdu (třeba merkur, JUro :-)) - já tomu říkám „komunistický hračkárny“, ale vůbec ne ve zlým, spíše, že tam najdu maličkosti, které mě nezruinují a dítě je nadšené (už umí složit puzzle Krtečka, které si máma pamatuje z dětství a tak neodolala, hračky Wiki)…
Ale jinak spíš čumenda a pak lovím na netu za polovic, takže i ta Puntanella a pak ještě Habaděj v Krpoli nebo na Svoboďáku ten pidiobchůdek, miluju totiž dřevěné (a bohužel docela drahé)hračky…o­kouknu a lovím levněji jinde ;-)
Juro, nepřeháníš! Ty ceny JSOU šílený :-)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 10.08.10 07:27

Marťanko, pak už mě napadá jenom výroba hraček svépomocí - tak jako bývaly návody na podobné věci v časopisech ABC, Sedmička pionýrů nebo Pionýrská stezka… :nevim:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 10.08.10 10:05

Tak teď jsem proběhnul papírnictví a pak modelářství u Vágnera na České - mám totiž podle rozpisu směn neděli :mrgreen: . No a v tom modelářství je v proskleném pultě zajímavá věc - hotové modely letadel. Nic nebarvíte, neslepujete - jenom vyndáte z krabičky… Jo když jsem byl kluk, tak tohle nebývalo…
Pardon, zapomněl jsem cenu - od 150 do 250 korun.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 10.08.10 12:01

Ahoj holky, Juro
díky za typ na toho Vichra. Na toho jsem úplně zapomněla - není to tak dlouho co jsem tam martinovi kupovala panenku a je fakt že tam měli spoustu věcí co jinde ne. Nevíte kolik je ta sleva na RP?
Já teda nakonec jela jen do teska krpole a koupila takový ty magnetický rybičky dřevěný - vždyť víte co myslím :wink: ty jsme MUSELI mít. No a potom svítící hvězdičky, kazoo, křídy..taky to znáte :roll: u dětí jaksi ty prachy nejsou na prvním místě :hug:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 10.08.10 12:11

Jani, ještě drobnost - když jsem vcházel do Vágnera, tak jsem si u vchodu všiml v prosklené vitríně vpravo „záoceánského parníku“ - taková plastová lodička, měl jsem ji jako pětiletý kluk… Tenkrát stála 12,50 Kčs, to si pamatuju… Dneska bych tipnul tak 120 korun. Tak to byla taky těžká nostalgie…

janac
Závislačka 3138 příspěvků 10.08.10 12:17

Ty Juro a neplánuješ nějaké děti? Pro kluka bys byl určitě skvělej táta (ale pro holku určo taky :wink: ). Po Brně chodí spousta smutnejch holek ( nebo maminek)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 10.08.10 12:37

Jani - peníze, peníze, peníze… :-( Já bych je ani nepotřeboval, ale všude je po mně vyžadujou. A kvůli vyčurané rodině (myslím bývalé) jsem spláchl patnáct roků života jen tak do záchodu… :cry:

maluvka
Kecalka 236 příspěvků 11.09.10 14:04

Zdravím holky,
chtěla bych obnovit tohle téma,
už taky přemýšlím, co koupit dětem na Vánoce a tak bych se vás chtěla zeptat na nějaký dobrý internetový obchod s hračkama ( hlavně kvalitní), mám kluky 6 a 10 let.
díky :kytka:

Georgexxx 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.10 18:33

Doporučuji http://www.mojehracky.cz Tam si určitě vybereš! :-)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 14.09.10 19:59

Maluvko, od vás se vyplatí udělat si půldenní výlet do Brna na nákupy. Ty nejžhavější štace jsme tu už vyjmenovali, jen přidám dvě drobnosti.
Pokud bys sháněla modelové vláčky (ne dřevěnou vláčkodráhu s mašinkou Tomášem), tak je nejlepší asi Modelový svět na Josefské www.modelovysvet.cz V předsálí toho velkého kolejiště je takový mrňavý obchůdek. Mají tam lepší ceny než jinde - a navíc jsou to nadšenci,kteří modelové železnici rozumějí. Pak by se v Brně dala modelová železnice koupit ještě na Kounicově, vedle modelářského obchodu MPM (to je tuším Kounicova 95).
Za druhé - po letech jsem objevil v prodeji cínové vojáčky (to je dneska rarita…) Je to takové hračkářské vetešnictví (myšleno v dobrém… :wink: ) u SEMILASSA v Králově poli, na Štefánikově.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >