Opruzená a smrdí jí moč

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 143 příspěvků 15 inzerátů 11.01.19 12:07
Opruzena, a smrdí moč

Před Vánocemi jsme byli na kožním, tam nám napsali antibiotika, dobrali jsme je a měla dupu úplně v pohodě ale včera začal boj znovu, totálně opruzena dupa, takové tečky jak kdyby krvavé, od té doby co jsme dobrali antibiotika tak jsem nazála BAZAPLUS doporučila mi ta paní na kožní, až proste do včerejška kdy to má snad ještě horší než to měla, od malička používáme plenky DADA a stejné ubrousky… ale opruzeniny se ji udělali když byla pokakana.. a k tomu ještě ji začala smrdět moč :oops: :oops: do toho taky dostala rýmu a kašel :( :( máme 9,5 měsíců
Rozhodně v PO zajdu opět na kožní..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kikeciperka
Kecalka 143 příspěvků 15 inzerátů 11.01.19 12:09
Příkladam foto

Prikladam foto :(

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 11.01.19 12:13

@kikeciperka s opruzeninami bych nejdřív zkusila zatočit doma, malý to má, když mu rostou zuby a taky ze stolice. První bych vyhodila vlhčené ubrousky, je to samá chemie a umývala vodou, pak pořádně vysušit, klidně můžeš mírným a ne horkým vzduchem z fénu. Ten krém, který zmiňuješ neznám, ale na mokvavou opruzeninu je potřeba něco, co vysušuje a zároveň hojí. Mně u malého vždycky pomohl Penaten, je to taková velká plechová dóza, ten krém je hodně hustý, ale nedám na něj dopustit.

elen-ka
Extra třída :D 13052 příspěvků 17 inzerátů 11.01.19 12:13

@kikeciperka A nerostou jí zuby? Mě se dcerka opruzovala až do krvava vždy v době, kdy jí rostly zuby. A nešlo s tím nic moc dělat. Jediné co nám pomohlo byla konopná mast na opruzeniny Robátko. Přiznám se, že od té doby na ni nedám dopustit a tahám ji všude sebou. Věkově na tom dcerka byla tenkrát stejně.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 11.01.19 12:15

Kdyz smrdi moc,tak muze mit infekci v mocovych cestach,zasla bych jeste dneska k pediatrovi,neni to sranda a muze to vlezt az na ledviny :( na opruzeniny nam vzdycky zabral imazol ;)

TeSudička
Kecalka 388 příspěvků 11.01.19 12:18

S tim jsme bojovaly s dcekou taky. Zkusila jsem fakt vsechno a nic, tak jsem zasly k dr, ten napsal Pevaryl a do par dnu byl klid :mavam:

stinga
Kelišová 5077 příspěvků 3 inzeráty 11.01.19 12:20

@kikeciperka když smrdí moč, tak je dítě určitě nemocné - ledviny, močové cesty - s tím bych šla k doktoce, i ta opruzenina je hodně silná, možná to chce nějakou lepší mast na předpis, nemůže to být i plenkama?

Maminanamatersky
Kecalka 290 příspěvků 11.01.19 12:37

Ma to teda sileny…

Hlavně ted nepouzivej ubrousky, v tom je akorat chemicky sajrajt. Casto prebaluj a i po curani oplachuj zadek cistou vodou. Nam se na velke opruzeniny osvědčil Imazol. Koupis v lekarne bez predpisu. A vecer misto mydla do vanicky odvar z hermanku. At si v tom co nejdyl posedi. A nechat vetrat bez plinky, kdyz to pujde aspon na chvili.

S moci neporadim, sla bych k doktorovi hned a vzala vzorek s sebou.

Ivana 85
Závislačka 3310 příspěvků 11.01.19 12:38

@kikeciperka ty jo ja bych teda rozhodne necekala do pondeli.Ta opruzenina vypada priserne,musi ji to chudinku hrozne bolet.A zapachajici moc opravdu znaci problem,takze ja bych sla jeste dnes.Ted uz budou mit zavreno,ale sla bych kdyztak na pohotovost.

terien
Echt Kelišová 9495 příspěvků 11.01.19 12:39

Určitě nech vyšetřit moč. Dcerce taky hrozně čpí když má zánět.

terien
Echt Kelišová 9495 příspěvků 11.01.19 12:40

Hlavně prosím tě nečekej do pondělí, jestli má zánět tak bys ji mohla pěkně zavařit.

elen-ka
Extra třída :D 13052 příspěvků 17 inzerátů 11.01.19 12:44

K dr. určitě jít může, ale třeba já používala imazol taky a to na podnět dr. a ten nám vůbec nepomohl. Naopak to celé zhoršil a dcerka až brečela. Takže jsem šla znovu k dr. a ta mi pak už celkem zoufalá doporučila tu konopnou mast. Během 24 hodin bylo znát, že kůže na to pozitivně reaguje, do 3 dnů viditelné zlepšení a do týdne plně pryč. Trápily jsme se s dcerkou s tím asi měsíc.

Emmulka
Kecalka 398 příspěvků 11.01.19 12:59

Nám na opruzeniny v době růstu zubů pomáhá krém od Biodermy.
Máme mokvavé opruzeniny až do krve…

guelder
Kecalka 143 příspěvků 11.01.19 13:01

Taky se přikláním k tomu jít k dr. Já nechávám děti při opruzeninách bez plenky. Holt častěji pereme :mrgreen: . Ale větrá to, počůrání zjistím hned, osprchuju, obléknu do suchého. Plus sudocrem, bepanthen, heřmánek nebo černý čaj.

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 11.01.19 13:03

My jsme měli takovou opruzeninu párkrát a dcera u toho byla vždy nemocna ;) radši zajdi k doktorce a nech ji co nejvíce větrat dupko,ať to nemá pořád zabalené v ty pline

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >