Změna chování po vysokých horečkách.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janulina876
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 14:16
Změna chování po vysokych horečkách.

Nemate nekdo zkusenost? Syn mel dva dny vysoke horecky, stale kolem 39,5.Jen spal. Treti den uz mel kolem 38,dalsi den bez teplot.Ted je to paty den, je z toho pekny kasel a ryma.Ale ma problemy s rovnovahou, jde jde a najednou treba spadne, nebo se motá…je pravda, ze tri dny skoro nejedl, takze muze byt zeslably, ale ted uz to vsechno dohani. A chce hodne nosit…Je to tou unavou po horecce, je to normalni nebo to mam radeji nahlasit doktorce? Je mu dva a ctvrt.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 10.01.19 14:19

Uz bych byla u dr

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 10.01.19 14:21
@Tichošlápek píše:
Uz bych byla u dr

Take tak

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 10.01.19 14:26

Když už je bez teplot, tak bych asi takové ty úplné „moribundy“ vyloučila, ale pokud se motá a padá, tak bych doktorce minimálně zavolala, jeslti máš přijet, protože bych měla strach…

meduzza
Echt Kelišová 8766 příspěvků 10.01.19 14:36
@Janulina876 píše:
Nemate nekdo zkusenost? Syn mel dva dny vysoke horecky, stale kolem 39,5.Jen spal. Treti den uz mel kolem 38,dalsi den bez teplot.Ted je to paty den, je z toho pekny kasel a ryma.Ale ma problemy s rovnovahou,jde jde a najednou treba spadne, nebo se motá…je pravda, ze tri dny skoro nejedl, takze muze byt zeslably, ale ted uz to vsechno dohani. A chce hodne nosit…Je to tou unavou po horecce, je to normalni nebo to mam radeji nahlasit doktorce? Je mu dva a ctvrt.

Jela bych k lékaři.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 14:48

Už bych pelášila k doktorce, kor u tak malého dítěte, co ti ani nepopíše, jak mu je. Kamarádka tohle měla od zánětu ucha

ZuzanaT
Stálice 83 příspěvků 10.01.19 14:58

Taky bych řekla zánět stř. ucha.

blumen
Hvězda diskuse 45351 příspěvků 10.01.19 15:00

@Janulina876 lepsi zajet k Dr, kdyz se Ti neco nezna. Znas ho nejlepe.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 10.01.19 15:06

Syn mel neurologicke nasledky v létě po prodelane gastroenteritide, tehdy dva roky. Zacal byt extremne plactivy, nocni desy, pri chuzi vravoral, chtel jen nosit, chodit vubec. Skoncili jsme s tim znovu v nemocnici, ale byl prostě jen zeslably, podrazdeny nasledkem hypoglykemie pri tech prujmech a zvracení. Navstevu dr. bych neodkladala.

chaela
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 15:29

Záleží, jak vypadá to motani a padání. Můj mladší syn bývá azeslably u téměř každé rýmy, chce nosit nebo vozit v kočárku, přitom jinak je k nezastavení. Já mám nízký tlak a v kombinaci s únavou a nevolnosti z těhotenství se taky teď pořád motam. Takže to může být normální, zvlášť po tak vysokých horeckach.
Ale pokud se mu evidentně.mota hlava, nemá rovnováhu, je hodně slabý, tak bych tě doktorce minimalne zavolala.

Hobitka
Závislačka 4364 příspěvků 10.01.19 15:32

K doktorum se snazim moc nelezt, ale tady bych sla. Naposledy jsem takhle jela s apatickym batoletem na pohotovost, nemelo teploty, nic, ale tak divne na mne viselo. Byl z toho zanet ledvin. Takze bych asi zitra zasla k Dr.

Danulinka16
Závislačka 2541 příspěvků 10.01.19 15:50

Taky bych to viděla na střední ucho,tuším,že tam je centrum rovnováhy…Šla bych na ORL.

Janulina876
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 16:37

Doktorce jsem volala,mame pry zitra prijit se ukazat.Syn je jinak celkem aktivni,na to,ze je tak nachlazeny.Davala jsem mu tymianovy sirup,ted jsem se docetla,ze muze snizovat tlak,tak jsem jo hned vysadila a uvidim.Moc diky za reakce a nazory.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >