Optické brýle - půjde změnit objednávka?

Anonymní
11.1.21 17:53

Opticke bryle

Holky. Ted jsem si byla koupit bryle, opticke a objednala jsem si samozabarvovací skla, spatne jsme si rozumneli a az kdyz jsem prisla domu, tak jsem zjistila co jsem vlastne odsouhlasila a ted uz maji zavreno. Byla jsem tam na konci otev. doby, tak nevim, jestli neco odeslal nebo to dela optik sám?
Jak to u optika funguje? kdyz hned rano zavolam o zmenu, da se to jeste zachranit? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4209
11.1.21 18:00

Jestli odeslal skla do výroby, tak to “zachránit” fakt nejde. Pokud jsi podepsala objednávku, obdržíš, cos chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12920
11.1.21 18:14

Rano tam zavolej a uvidis. Nestresuj se dopredu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2598
11.1.21 18:29

Tak rychli zas nejsou. Jeste to rano pujde zmenit, neboj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6193
11.1.21 18:54

Proc zakladas tohle tema? Stejne tam rano budes volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 19:11
@Petra Star píše:
Tak rychli zas nejsou. Jeste to rano pujde zmenit, neboj. ;)

To záleží, klidně tak rychlí být můžou. Brýlové čočky se objednávají večer a druhý den ráno obvykle přijdou na optiku (Pokud to nejsou speciální skla vyráběna na zakázku.). Většinou se to dá hned ráno ještě zvrátit, alespoň za předpokladu, že je na optice nestihli zabrousit a jejich dodavatel je od nich vezme zpět (ne všichni jsou tak ochotni, není to jejich povinnost). V případě, že optika sama nezabrusuje, ale posílá do zabrusovych center, brýle odejdou zítra ráno, nejspíš ještě před otevírací dobou.

Takže zkus ráno hned na otviracku zavolat a uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
17
11.1.21 19:34

Začala bych se modlit, aby to zvrátit šlo. volej hned na otvíračku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 22:49

Tak treba ma nektera zkusenost, proto se ptá. Spatne se vyjadrila, to se snad stát může no.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat