Opustil nás

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smut
Povídálka 11 příspěvků 05.11.14 10:43
Opustil nas

Zdravim. Potrebuju se vypovidat a poradit.. s manzelem jsme se seznamili pred 6ti lety, pred 3se vzali, pred rokemsse nam narodila vytouzena holcicka. Vse se zdalo byt v poradku.. pred 2mesici manzela kontaktovala jeho byvala..mimochodem je taky vdana a snazi se marne o dite. Od te doby si zacali psat a znovu se stykat. Chodili naveceri, prochazky.. prislo jim to v poradku. Pak se manzel priznal, ze se asi znovu zamiloval. Mohla jsem to resit pi dobrem, po zlem..vse spatne. Pred 14dny.mi manzel rekl, ze uz me nemiluje, ze se mnou. nechce byt. Nevim jakou vahu v tom ma ona.. manzel tvrdi, ze kvuli ni to neni. Ale ja si myslim, ze ona v tom hraje velkou roli. Ted me ceka stehovani do noveho bytu.. vubec nevim, jak to zvladnout. Zustanu s malou sama. Strasne me to boli, snazila jsem se to resit, ale manzel o to nestoji.. porad ho miluju a nevim, jak jit dal.. myslela jsem ze on uz to ma v hlave srovnane.. vzdy chtel rodinu a ted kdyz vse mel, tak nas opousti.. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Yamaha
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 05.11.14 10:45

To je mi líto, drž se!!! :,(

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 10:48

Vypovidej se, klidne si zanadavej a vyplac, ale hlavne to v sobe nedus nebo se slozis a tim bys nicemu neprospela a bohuzel ani nic nezmenila.
Je mi to moc lito, takova zrada musi strasne bolet.Drz se :kytka:

micha.bello
Závislačka 2655 příspěvků 05.11.14 10:51
@Smut píše:
Zdravim. Potrebuju se vypovidat a poradit.. s manzelem jsme se seznamili pred 6ti lety, pred 3se vzali, pred rokemsse nam narodila vytouzena holcicka. Vse se zdalo byt v poradku.. pred 2mesici manzela kontaktovala jeho byvala..mimochodem je taky vdana a snazi se marne o dite. Od te doby si zacali psat a znovu se stykat. Chodili naveceri, prochazky.. prislo jim to v poradku. Pak se manzel priznal, ze se asi znovu zamiloval. Mohla jsem to resit pi dobrem, po zlem..vse spatne. Pred 14dny.mi manzel rekl, ze uz me nemiluje, ze se mnou. nechce byt. Nevim jakou vahu v tom ma ona.. manzel tvrdi, ze kvuli ni to neni. Ale ja si myslim, ze ona v tom hraje velkou roli. Ted me ceka stehovani do noveho bytu.. vubec nevim, jak to zvladnout. Zustanu s malou sama. Strasne me to boli, snazila jsem se to resit, ale manzel o to nestoji.. porad ho miluju a nevim, jak jit dal.. myslela jsem ze on uz to ma v hlave srovnane.. vzdy chtel rodinu a ted kdyz vse mel, tak nas opousti.. :,(

Moc mě mrzí odchod manžela. :( Každý rozchod je plný bolesti a proto Ti moc přeji, aby ses z rozchodu co nejdříve dostala a hlavně, aby Tě jeho odchod co nejméně citově zasáhl. Já si při takových rozchodech opakuji: „Dal mi, co měl, předal mi spoustu dobrého a zlého, musím ho nechat odejít, a přát mu štěstí stejně, jako ho přeji i sama sobě.“ Asi to půjde těžko, ale zvládneš to. :palec: Víš co se říká: Přej a bude Ti přáno. :kytka:

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 05.11.14 10:52

Kristepane, tahle doba je naprosto šílená :( Já jsem vždycky říkala, jestli svojí matce taky řeknem „já už tě nemám ráda, najdu si jinou mamku“ Pro mně je to samý. Jen lusknutím prstů vyměníme člena rodiny. Vím, o čem mluvím, mně se tohle už stalo 2×. Sice v tom nebylo dítě, ale i tak… @Smut A neměli jste třeba i předtím nějaké problémy? Ono je to ale v podstatě jedno… začni nový život, věnuj se dceři, tomu, co tě baví… řekni si, že je to d.bil a nemáš proč se trápit.

NikysekR
Extra třída :D 10496 příspěvků 12 inzerátů 05.11.14 10:53

:hug: :hug: :hug: Nedokážu si to představit.. :( Přeju hodně sil :kytka: A co malá, tu chce manžel vídat?

Denka11
Povídálka 42 příspěvků 05.11.14 10:54

Ahoj, já vím, je to moc těžké. Nech ho jít, nemá smysl ho za každou cenu držet.
Může se stát, že ona couvne, když je vdaná a on se bude chtít vrátit. Teď pro tebe nastává moc těžké období, ale neboj, nejsi v tom sama. Jsou tady holky které si tím prošly a zvládly to. :hug:

timeforce
Kecalka 233 příspěvků 05.11.14 10:55

Je to d3bil nic vic opustit dodinu tak to asi moc rodinej chalan nebyl peknejvhnup to je

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 05.11.14 10:56

Ked chce odist, nechaj ho ist. Aj keby to mal len nabulikovane od byvalej. On sa rozhodol, a Ty na tom nemozes nic zmenit. Mozno tym, ze budes respektovat jeho rozhodnutie a on casom zisti ze to rozhodnutie nebolo spravne.
Dnes ked mu ‚dovolis‘ ist, bude to pre neho dokaz ze onho tak moc nestojis, a teda kona spravne, ze odchadza. Ked mu to ‚nedovolis‘, bude to dokaz ze si nesebestacna zenska, zavisla na nom a nedovolis mu dychat, a teda kona spravne, ze odchadza :nevim:

hehehe
Extra třída :D 11595 příspěvků 05.11.14 10:57

@Smut
To je mi moc líto, jak kvůli dcerce, tak hlavně kvůli tobě. :( :hug:
Přeji hodně síli, věř, že se vše v dobré obrátí. Vše, co se člověku stane, má nějaký smysl. Za pár let budeš třeba ještě nakonec ráda, že se to stalo.

Drž se!

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 10:58
@NikysekR píše: :hug: :hug: :hug: Nedokážu si to představit.. :( Přeju hodně sil :kytka: A co malá, tu chce manžel vídat?

Taky mě to napadlo, jak se k tomu staví.. Takže se připojuji k otázce. Chce vídat dítě? Tobě pomůže v začátcích? (stěhování, atd.) Pokud se chová +- „férově“ tak to, že už tě nemiluje mu bohužel nemůžeš mít za zlé. I když je to síla. Zase ale nevěřím, že z totální zamilovanosti by šel rovnou do absolutního odmilování. Na to toho vím málo.
Ale štěstí přeju :kytka:

maminka38
Povídálka 14 příspěvků 05.11.14 10:59

Me pritel opustil kdyz jsem byla v necele polovine tehotenstvi a to bez jedineho slova.Dnes je malemu 21 mesicu a za celou tu dobu ani naznak ze by se objevil. Porad to boli ale takovy je ziv.

maminazplzne
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 05.11.14 11:02

Zakladatelko, můj dosud ještě zákonitý choť taky po narození syna přestal mít o mne zájem, nic jiného se vlastně nezměnilo, on chtěl ode mne asi opravdu jenom toho dědice, ať už si to přiznal nebo ne… nic neuděláš, to nejde, držím palce, pro mne se věci obrátily v lepší, jsem na vlastní cestě a vnitřně svobodná, nic víc mi nemohlo pomoci, snad i tvůj život se obrátí

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.11.14 11:11

Svým způsobem je v tom hrozným dobrý to, že aspoň přiznal barvu. že byl chlap a na férovku řekl, hele má se to tak a tak… prostě horší by bylo, kdyby sice ve vztahu setrval, ale vlastně by tam byl jen z rozumu, nez lásky, měl milenku…

Čeká tě bolavé období a jediným lékem je čas, ale to zvládneš :hug: :kytka:

Smut
Povídálka 11 příspěvků 05.11.14 11:13

S malou se chce vidat, jak nejvic to pujde, proto zustavam i ve stejnem meste, nechci aby mala neznala sveho tatu.. obcas si rikam, ze to zvladnu, ze mi bude lip.. ale nekdy me zachvati takovy smutek.. jak muze smazat ty roky.. mozna byly nejake problemy, ale nic velkeho..proste bezny rodinny zivot.. a jemu se asi omrzel.. nechapu tu.. kdybych to udelala ja, rekli by se ze jsem mlada a hloupa.. ale on! Je to jak blesk z cisteho nebe, behem 2mesicu se obratil zivot vzhuru nohama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >