Oranžový podtón

Anonymní
18.7.21 14:21

Oranžový podtón

Ahoj, nedávno jsem si nechala udělat u kadernice balayage. Mám tmavě hnědé vlasy a tak jsem je chtěla oživit prosvětlením. Hrozně mě ale trápí jedna věc. Barva, kterou mi na vlasy dala (světle hnědou) vypada spíše jako zrzava. Vůbec mi to nesluší. Chtěla jsem, aby mi to opravila, ale řekla si o dalších 1500 Kč, což je hrozně drahé vzhledem k tomu, že samotné balayage mě kvůli moji hustotě vlasů stalo 2400 Kč.. nemáte někdo nějaké rady jak to doma napravit? Jsem z toho nešťastná.
Obrázek : jak to mělo vypadat VS jak to dopoadlo :roll:
Ještě mám hroznou hruzu z toho že to zasvětlá mytím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.7.21 14:34

Možná bych zkusila nějaký odstraňovač barvy na vlasy a potom prebarvit tak aby se ti to líbilo. Koukala jsem na interten na nějaký odstraňovače barvy a třeba to bude fungovat. Uvidíš…

• Citovat
  • Nahlásit
11498
18.7.21 14:37

A tak kadeřnice viděla fotku, jak chceš aby to vypadalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
18.7.21 14:37

Promiň, ale to ani jako balayage nevypadá. Spíš jako hodně nepovedené domácí zesvětlování. Pokud opravit, tak určitě u jiné kadeřnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
18.7.21 14:38

No buď ráda že ti to nespálila, šla si k někomu, kdo nezvládá základní princip barvení a nejen že si nedal práci s reálnou technikou bayalage, ale hlavně ti tam ten odbarvoač nechala moc dlouho.

To nejrozumnější co s tím můžeš teď dělat je hodit na to nějakou hnědou, třeba světle hnědou a vlasy regenerovat alespon tak 3 měsíce, než s tím budeš dělat další voloviny.

A příště si holt vyber lepší kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
18.7.21 14:42
@Anonymní píše:
Možná bych zkusila nějaký odstraňovač barvy na vlasy a potom prebarvit tak aby se ti to líbilo. Koukala jsem na interten na nějaký odstraňovače barvy a třeba to bude fungovat. Uvidíš…

odstrańovač barvy je celkem zbytečný, to bude jen světlejší a ty vlasy to naruší. Už to má docela světlé, takže pokud tam původně chtěla tu studenou světle hnědou, tak ji na to může docela s úspěchem hodit.

Klidně třeba jen masku, ta se pak vymyje. Ty masky od Welly chytají velmi dobře a vlasy nepoškozují.

https://www.alza.cz/…d6328953.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32854
18.7.21 14:48
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsem si nechala udělat u kadernice balayage. Mám tmavě hnědé vlasy a tak jsem je chtěla oživit prosvětlením. Hrozně mě ale trápí jedna věc. Barva, kterou mi na vlasy dala (světle hnědou) vypada spíše jako zrzava. Vůbec mi to nesluší. Chtěla jsem, aby mi to opravila, ale řekla si o dalších 1500 Kč, což je hrozně drahé vzhledem k tomu, že samotné balayage mě kvůli moji hustotě vlasů stalo 2400 Kč.. nemáte někdo nějaké rady jak to doma napravit? Jsem z toho nešťastná.
Ještě mám hroznou hruzu z toho že to zasvětlá mytím

Máš to jen odbarvený, nebo přes to dala ještě přeliv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15908
18.7.21 14:51
@Anonymní píše:

A jak ti to delala? Tohle se musi nejprve odbarvit a pak na pozadovany odstin nabarvit. Podle fotky to vypada, ze je to jen zesvetlene :nevim:
Doma bych s tim sama nic nedelala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 14:57
@arinecka píše:
A tak kadeřnice viděla fotku, jak chceš aby to vypadalo?

Ano.. viděla…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 14:58
@cecetka píše:
A jak ti to delala? Tohle se musi nejprve odbarvit a pak na pozadovany odstin nabarvit. Podle fotky to vypada, ze je to jen zesvetlene :nevim:
Doma bych s tim sama nic nedelala :nevim:

Nene.. je to odbarvene a pak nabarvene, ale ta barva je hrozna

• Citovat
  • Nahlásit
15908
18.7.21 14:59
@Anonymní píše:
Ano.. viděla…

A vysledek v kadernictvi byl jaky?
Tohle je po kolika umyti vlasu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 15:04
@Bábrdl píše:
Máš to jen odbarvený, nebo přes to dala ještě přeliv?

Odbarvene s prelivem..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 15:05
@cecetka píše:
A vysledek v kadernictvi byl jaky?
Tohle je po kolika umyti vlasu?

Tohle je po jednom umytí. Tohle je přesně tak jak jsem odtamtud odešla :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
321
18.7.21 15:06
@Anonymní píše:

Balage kadeřnice neumí. Má zkušenost, ostatním šikovným se omlouvám. Taky jsem chtěla. A mám melír tenký od hlavy a blond. :mrgreen:
ALE. Ten tvůj se mi líbí. Ta barva je zrzavá. Je krásná. Takovou mám a do toho ten melír :roll: ale už jsem si zvykla a nechám to tak, odrůst melír a jen dotahovat odrosty.
Jestli ti to nesluší, nevím, nevidím obličej, ale pokud si na tu zrz nechceš zvykat, tak bych vzala hnědou a celý to obarvila. Ty světlý vlasy ti chytí světleji.
Stálo tě to teda ranec. Za reklamaci neměla nic chtít. Měla sis za tím stát. Teď už bych se vyprdla na kadeřnici a obarvila bych si to doma nějakou kvalitní barvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 15:06
@Ou píše:
No buď ráda že ti to nespálila, šla si k někomu, kdo nezvládá základní princip barvení a nejen že si nedal práci s reálnou technikou bayalage, ale hlavně ti tam ten odbarvoač nechala moc dlouho.

To nejrozumnější co s tím můžeš teď dělat je hodit na to nějakou hnědou, třeba světle hnědou a vlasy regenerovat alespon tak 3 měsíce, než s tím budeš dělat další voloviny.

A příště si holt vyber lepší kadeřnici.

Ono na te fotce to je blbě vidět.. je to dobre udělané, jen ta barva je hrozná

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat